Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
14. 5. 2019

Kola nebo pásy, pásy nebo kola?

Aktuální zemědělská technika roste nejen z pohledu výkonů, ale také rozměrů, respektive hmotností. Zároveň je tu ale zcela jasný požadavek na šetrnost k půdě. V případě sklízecích mlátiček se nabízí hned dvě cesty. Varianta pásů, nebo varianta kvalitních kombajnových pneumatik. Obě řešení mají své klady i zápory a záleží na konkrétních podmínkách a výzvách, kterým musí daný zákazník čelit.

Více informací

10. 5. 2019

Změna: Pneuservis se stěhuje z Horažďovic do Lnář

Rádi bychom Vás informovali o plánovaném přesunu pneuservisu v Horažďovicích do nově rozšířeného střediska ve Lnářích. Pneuservis bude na současné adrese Strakonická 952 v provozu do 17. května, na středisku ve Lnářích budou služby pneuservisu zahájeny 3. června. Stávajícím zákazníkům děkujeme a věříme, že si i přes delší dojezdovou vzdálenost najdou cestu do našeho nového zázemí.

Více informací

6. 5. 2019

První rok se sklízecí mlátičkou S770i

Touto formou bychom se s Vámi rádi podělili o osobní zkušenosti Sikorových z Třanovic, kteří od loňského roku provozují sklízecí mlátičku S770i vybavenou lištou o záběru 9,15 metru. Zde je jejich první sezóna očima Marka Sikory.

Více informací


23. 4. 2019

Nová bezpečnostní funkce pro displeje a přijímače

Společnost John Deere nyní nabízí nový zapezpečovací systém, který pomůže odradit od krádeže displejů GreenStar a satelitních přijímačů StarFire. Tento systém byl navržen tak, aby v případě odcizení součástí znemožnil jejich další použití.

Více informací

10. 4. 2019

Úspěšné prodeje sklízecích mlátiček

Když má člověk radost, měl by se o ni umět podělit i s ostatními. Minimálně s těmi nejbližšími, což pro nás vy, naši čtenáři, fanoušci a hlavně uživatelé techniky John Deere, rozhodně jste! Přestože do žní zbývá ještě dost času, máme velkou radost z toho, že si novou sklízecí ...

Více informací

9. 4. 2019

John Deere je otevřený pro vývojáře třetích stran

Propojení dat ze strojů a z terénu se v moderním zemědělství stává stále důležitějším. Poskytovatelé služeb v zemědělství i samotní zemědělci požadují rozhraní, která mohou být snáze využívána různými stranami, jakými jsou výrobci zemědělských strojů, vývojáři softwaru nebo agronomičtí poradci.

Více informací

Kalendář akcí

29. 05. 2019, Pražská 744, 289 03 Městec Králové

Polní den BEDNAR 2019

Srdečně Vás zveme na tradiční Polní den BEDNAR 2019. V letošním roce se ještě blíže podíváme na benefity plynoucí z využívání inovativních technologií John Deere a BEDNAR a na jejich přínosy pro Vaše hospodaření. Registrujte se a získejte dárek: https://www.polnidenbednar.cz/

Více informací

12. 06. 2019, Třebusice 17, 273 41 Brandýsek

Inovace způsobu založení a vedení porostů

Více informací