Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
14. 1. 2019

První traktor John Deere v Agro Měšetice

Od podzimu loňského roku pracuje ve Středočeském kraji traktor John Deere řady 6R v netradičním zbarvení. V článku se dočtete, proč se ve společnosti Agro Měšetice rozhodli právě pro traktor 6210R s maximálním výkonem 231 koní. Tento traktor je v měšetickém Agru prvním strojem značky John Deere.

Více informací

7. 1. 2019

Přehled o strojovém parku a správa agronomických dat pomocí MyJohnDeere

Máte už dost papírové evidence, tisknutí map a vybarvování Vašich půdních bloků? Hledáte jednoduchý nástroj, ve kterém můžete spravovat své pozemky? Chcete mít výsledky hospodaření pohromadě na několik let zpět, přehledně uspořádané a dostupné odkudkoli? Pak je tu pro Vás webová aplikace myjohndeere.com. Tato aplikace je zdarma a přístupná pro všechny zákazníky a uživatele nejen strojů John Deere. V tomto příspěvku Vám představíme její možnosti.

Více informací

24. 12. 2018

Děkujeme Vám

za důvěru, kterou nám dáváte a přejeme Vám veselé Vánoce a šťastný nový rok.

Více informací


17. 12. 2018

Ocenění SIMA Innovation Awards pro John Deere

Nejnovější výzkumné a vývojové práce společnosti John Deere byly oceněny v rámci výstavy SIMA 2019, která bude probíhat 24. a 28. února 2019 v Paříži, dvěma stříbrnými medailemi. První stříbrnou medaili získala společnost John Deere ve spolupráci s firmou Airbus za nástroj Live NBalance pro monitorování dusíku a druhou medaili za diagnostické nástroje Connected Support.

Více informací

10. 12. 2018

John Deere na Global Champions PlayOffs v Praze

Ve čtvrtek 13. prosince 2018 začíná v pražské O2 areně největší akce světové série v parkurovém skákání - Global Champions PlayOffs. Pro jezdce se jedná jednoznačně o největší parkurovou událost roku 2018, pro diváky pak o skvělou sportovní podívanou, porci napětí a hlavně o zábavu. My máme tu čest být prostřednictvím společnosti John Deere hrdým partnerem této akce.

Více informací

19. 11. 2018

Jak vznikalo logo k výročí 100 let od založení republiky

Pro tvorbu loga k výročí 100 let od založení republiky jsme využili možností, které nám nabízí technologie John Deere. Pomocí geoinformačního softwaru jsme vytvořili předlohu loga, které bylo složeno ze lva a číslice 100. Tato předloha posloužila k následnému vytvoření hranice „pole“, kde se traktor John Deere 6215R vybavený...

Více informací

Kalendář akcí

30. 01. 2019, Parkoviště u kostela Nejsvětější Trojice, Říčky v Orlických horách

John Deere Snow Tour

Přijměte prosím pozvání na předváděcí akci strojů John Deere a Kramer určených pro zimní údržbu. Akce proběhne od 10:00 - 15:00 za jakéhokoliv počasí. Občerstvení zajištěno.

Více informací

13. 02. 2019, ZICHOVEC - PIVOVAR

Zimní agrotechnický seminář

Srdečně Vás zveme na zimní agrotechnický seminář, které pořádáme ve spolupráci se společností BEDNAR FMT v pivovaru Zichovec. Můžete se těšit na přednášky odborníků napříč aktuálními tématy a problematikou v zemědělství.

Více informací

13. 02. 2019, CHOŤOVICE - HOTEL NA FARMĚ

Zimní agrotechnický seminář

Srdečně Vás zveme na zimní agrotechnický seminář, které pořádáme ve spolupráci se společností BEDNAR FMT v Choťovicích. Můžete se těšit na přednášky odborníků napříč aktuálními tématy a problematikou v zemědělství.

Více informací