Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Kontakt

 

STROM PRAHA a.s.   
IČ: 25751069
DIČ: CZ25751069
Bankovní spojení: Komerční banka, a.s.
Číslo účtu: 4198730217/0100

 

Korespondenční adresa:  STROM PRAHA a.s., Divize Západ, Lnáře 245, 387 42  Lnáře
Fakturační adresa: STROM PRAHA a.s., Lohenická 607, 190 17  Praha 9-Vinoř

 

Vedení regionu:

Ing. Jan Urban           vedoucí divize                                                                               +420 602 281 138 Jan.Urban@stromc.cz
Bc. Jana Picková zástupce vedoucího divize, ekonomka, hlavní účetní +420 725 687 240 Jana.Pickova@stromc.cz
Miroslav Šustr vedoucí servisu a ND +420 724 669 460 Miroslav.Sustr@stromc.cz

 

Prodejci:

Martin Calta okres Příbram, Beroun +420 724 226 442 Martin.Calta@stromc.cz
Pavel Jirsa okres Příbram, Beroun +420 725 687 225 Pavel.Jirsa@stromc.cz
Zdeněk Leitl okres Plzeň-sever, Plzeň-město, Tachov +420 724 020 217 zdenekleitl@volny.cz
František Zrostlík okres Domažlice, Plzeň-jih, část okresů Písek a Strakonice +420 725 687 268 Frantisek.Zrostlik@stromc.cz
Josef Makrlík okres Klatovy +420 724 669 455 Josef.Makrlik@stromc.cz
Karel Palivec zahradní a komunální technika +420 725 687 205 Karel.Palivec@stromc.cz
Ing. Karel Hrdina pouze sortiment John Deere, okres: Strakonice, Písek, Příbram +420 602 415 264  agrotip_hrdina@volny.cz
Ing. Vítězslav Hatan pouze sortiment John Deere a Pronar, okres: Rokycany, Beroun +420 603 827 218 hatan@hatan.cz

 

 

 

 

Lnáře

Lnáře 245, 387 42 Lnáře

Dobřany

Průmyslová 1274, 334 41 Dobřany

Pneuservis STROM Horažďovice

Strakonická 952, 341 01 Horažďovice

Měcholupy

Předslav 101, 339 01 Klatovy

Milín

Milín 399, 262 31 Milín