Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Bahenní lázně? Nad očekávání!

Počasí jsme si na 20. října, na akci "Představení novinek" v Dobřanech, objednávali dlouho dopředu. Přesto to tak možná nevypadalo - pršelo totiž ještě okolo osmé hodiny ranní, kdy už byly do prostoru depa offroadového závodiště pod Šlovickým vrchem naváženy stroje. Akce ale přesto úderem desáté hodiny, přesně dle plánu, vypukla - návštěvníci se začali scházet a dokonce se přišlo podívat i slunce, které během dne několikrát zvědavě vykouklo z mraků.

Jako první byla představena manipulační technika KRAMER, kterou zastupovaly čtyři kolové nakladače a jeden manipulátor. Pak už jsme pokračovali v rychlém sledu - pásový traktor John Deere 9620RX, jenž je se svým maximálním výkonem motoru 670PS nejsilnějším v současnosti vyráběným traktorem společnosti John Deere. Následovalo představení řezačky John Deere 8600i, a to přímo námi provozovaného předváděcího stroje, který jsme v letošním roce ukázali už u 27 zákazníků. Poté přišla na řadu další z novinek John Deere - kompletně přepracovaná sklízecí mlátička řady T, konkrétně rovněž předváděcí model John Deere T670HM. Jako poslední z novinek přišly na řadu červené stroje KUHN reprezentované kombinací žacích mačkačů FC 3125 DF FF a FC 9530 DF a secím strojem ESPRO.

Zasloužený úspěch sklidil i atraktivní doprovodný program - ukázky dřevorubeckých sportů, možnost svezení vozidly John Deere Gator, na čtyřkolkách, pásovým traktorem John Deere 9620RX a dokonce i v tréninkovém kamionu LIAZ Martina Macíka ml., kterému tímto přejeme hodně štěstí a co nejlepší umístění na Rallye Dakar 2017!

Na závěr bychom rádi poděkovali návštěvníkům z řad našich současných a možná i budoucích zákazníků za hojnou účast, Městu Dobřany za vstřícnost a možnost akci uspořádat a samozřejmě všem těm, kteří se na zajištění příjemně stráveného dne podíleli.

P.S. Jakmile jsme stroje večer uklidili, začalo opět pršet, takže v úvodu zmíněná a na pozvánce avizovaná objednávka počasí nakonec vyšla dokonale …