Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Den moderní techniky v Blatné

V úterý 26. dubna jsme se zúčastnili Dne moderní techniky v Blatné. Pořadatelem této povedené akce bylo SOU v Blatné za podpory Města Blatná a byla určena jak pro žáky SOU Blatná a žáky základních škol z Blatné a okolí, tak pro zástupce okolních obcí i širokou veřejnost.

Z našeho sortimentu jsme předvedli nejen vybrané zástupce zahradní techniky John Deere (ruční sekačku JS63V a zahradní traktor X350R), ale i komunální traktor 3033R, užitkové vozidlo Gator 855D, traktor 7310R s Terralandem TN3000, traktor 7530 s přepravníkem strojů Pronar RC 2100 nebo letošní horkou novinku - revoluční řezačku 8600i, o kterou byl obrovský zájem. Aby také nebyl - tento stroj disponuje motorem o maximálním výkonu 625 koní, řezacím bubnem s 56 noži, pohonem zadní nápravy, převodovkou ProDrive, centrálním mazáním atd. - my tuto řezačku budeme letos předvádět přímo v podmínkách našich zákazníků v rámci Demo Tour 2016.

Děkujeme pořadatelům za pozvání a těšíme se v na vzájemnou spolupráci i v dalších letech.