Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Jeleni na pastvě

Přestože touto dobou většinou sklizeň pícnin na senáž už nějaký čas probíhá a někde se dokonce i chýlí ke konci, zaznamenali jsme pro Vás jednu z prvních letošních sklizní u soukromého zemědělce na Strakonicku. Jak může vypadat strojový park soukromníka, který obhospodařuje cca 80 ha a doplňkově provozuje služby, si určitě prohlédněte ve videu a na fotografiích!

Všechny tři traktory John Deere jím vlastněné se pohybovaly na jednom pozemku, my bychom ale chtěli vyzdvihnout zejména fakt, že lis John Deere 582, který byl zakoupen již v dubnu 2008, právě touto dobou slisoval úctyhodných 45 000 balíků (z toho cca 12 000 v senážích) a naprosto samozřejmě se předpokládá, že bude spolehlivě sloužit i nadále. Jednoduchá kontrolní otázka na závěr: Ze všech na videu provozovaných strojů nebyl společností STROM PRAHA a.s. dodán pouze jeden. Dokážete odpovědět, o který se jedná?