Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Servis

Kvalitu servisu neurčuje pouze běžná péče o stroje - prevence, diagnostika ,  servis na zavolání v případě potřeby, dodávky náhradních dílů, ale zodpovědná péče o stroje zahrnuje i něco navíc. Proto nabízíme následující speciální servisní služby:

  • Optimalizace výkonových parametrů zemědělských strojů
  • Optimalizace spotřeb zemědělských strojů
  • Měření výkonu na motorové brzdě až do 1225PS
  • Opravy řídících jednotek
  • Úpravy software zemědělských strojů
  • Bezdemontážní diagnostika ložisek na sklízecích mlátičkách a řezačkách
  • Proplach palivových soustav dieselových motorů (vhodné zejména pro motory se systémem vstřikování Common Rail)

V současné době se vede mnoho diskuzí na téma úpravy řídících jednotek za  účelem zvýšení výkonu nebo optimalizace spotřeby paliva.  Nezůstáváme k těmto diskuzím hluší, pokud máte zájem o tyto úpravy,  kontaktujte nás. Tuto problematiku se Vám rádi pokusíme objasnit. Myslíme si, že tento problém řešíme trochu jinak než ostatní dodavatelé , řídící jednotky nejen strojů JD umíme sami programovat, výsledek jsme schopni doložit měřením na motorové brzdě, informujeme otevřeně o možnostech, výhodách, ale rovněž i o  rizicích, které mohou být s touto úpravou spojeny.

Jako jediní v ČR spolupracujeme při těchto úpravách s rakouskou  firmou Agrosystem, která má v tomto oboru dlouholeté zkušenosti a nabízí dle našeho názoru technicky nejpropracovanější řešení v tomto oboru. Seznam možných strojů  k úpravě   je k dispozici na tomto odkazu:

http://www.agrosystem.cc/index.cfm/sprache/DE/seite1/home

Pokud byste Vámi požadovaný typ stroje nenašli, pokusíme se sami zjistit více.


Kontakty na naše servisní střediska naleznete zde.