Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
1. 12. 2016

Profesionální prohlídky John Deere Expert Check

Podrobná technická diagnostika. Kontrola elektronických komponentů prostřednictvím diagnostického zařízení Service Advisor. Komplexní zpráva o stroji. Bezplatná kalkulace opravy a výměny náhradních dílů. Akční nabídky na včasné objednávky. Přímé konzultace a informace ohledně příslušenství. Doporučené pro optimalizaci a nastavené stroje.

Více informací

14. 11. 2016

Ostatní slibují John Deere Garantuje

Spotřeba jak tvrdíme nebo peníze vrátíme. Pohonné hmoty představují až 50 % vašich provozních nákladů, proto se společnost John Deere zavázala snížit spotřebu u celé řady svých traktorů i u dalších strojů...

Více informací

8. 11. 2016

Když ani 670 koní nepomůže

Přestože kalendář ukazuje už první dekádu listopadu, my v regionu Západ nadále aktivně předvádíme. Po ukončení předvádění řezačky John Deere 8600i jsou teď na řadě ukázky další letošní novinky - pásového traktoru John Deere 9620RX.

Více informací


25. 10. 2016

Bahenní lázně? Nad očekávání!

Počasí jsme si na 20. října, na akci "Představení novinek" v Dobřanech, objednávali dlouho dopředu. Přesto to tak možná nevypadalo - pršelo totiž ještě okolo osmé hodiny ranní, kdy už byly do prostoru depa offroadového závodiště pod Šlovickým vrchem naváženy stroje

Více informací

17. 10. 2016

Představení novinek v Dobřanech už tento týden!

Představení novinek již tento čtvrtek!!!
Jako dakarský speciál je potvrzen kamion LIAZ Martina Macíka. Teď už jen, aby vyšlo počasí … každopádně holínky raději s sebou!

Více informací

13. 10. 2016

Kácení čirokového pralesa - i v této zkoušce jsme obstáli!

Hned na úvod bychom chtěli širokou veřejnost uklidnit - nejde o aktivní podíl na ekologické katastrofě, ale o sklizeň materiálu pro bioplynovou stanici … jako prales se porost totiž jevil při práci z kabiny stroje.

Více informací

Kalendář akcí

06. 12. 2016, Brtnice

Den otevřených dveří Brtnice 2016

AGROSERVIS TRADING a.s. Višňové si Vás dovoluje pozvat na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Více informací

08. 12. 2016, Areál dílen Višňové

Den otevřených dveří Areál dílen Višňové

AGROSERVIS TRADING a.s. Višňové si Vás dovoluje pozvat na 11. DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Více informací

16. 12. 2016, Stará Paka

Den otevřených dveří Stará Paka

Přijměte prosím pozvání na den otevřených dveří našeho střediska STROM PRAHA STARÁ PAKA, které se koná 16. prosince v době od 10:00 – 17:00. K vidění bude průřez celým naším portfoliem, především strojů John Deere.

Více informací