Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
15. 2. 2018

Třikrát sázka na stejnou značku

Těžko by se hledala paralela mezi strojírenskou firmou zabývající se výrobou munice, společností původně orientovanou na zpracování odpadů a městskými technickými službami. Jedno společné ovšem všechny tři uvedené subjekty mají. K letní údržbě zeleně i zimní údržbě komunikací využívají kompaktní malotraktory John Deere.

Více informací

6. 2. 2018

Lze mít ještě efektivnější postřikový systém?

Odpovědí je PowrSpray. Firma John Deere svůj systém PowrSpray představila na začátku roku 2016. Cílem bylo nabídnout zákazníkům celkově výkonnější postřikový systém se zaměřením na rychlost plnění, celkovou jednoduchost, přesnost a minimalizovat tak časové ztráty plněním způsobené.

Více informací

30. 1. 2018

Přesné secí stroje ExactEmerge pro perfektní výsev

Vysoce výkonné přesné secí stroje ExactEmerge od firmy John Deere přinášejí novou úroveň přesnosti setí při rychlosti až 16 km/h. V článku se dočtete o nových funkcích těchto secích strojů, které nyní nabízejí ještě více komfortu pro obsluhu stroje a ještě přesnější uložení osiva s vysokou výkonností.

Více informací


23. 1. 2018

Seznamte se s Hvězdnou obsluhou řezačky John Deere

Vítězem naší unikátní Facebookové kampaně „Hvězdná obsluha řezačky“ se stal pan Miroslav Štipčák. V soutěži, které se zúčastnilo celkem 7 řidičů řezaček z České republiky, získal Miroslav více než 1400 hlasů.

Více informací

9. 1. 2018

Hledejte jedinečná řešení

Sklízecí mlátička je nástroj zhodnocení celoročního snažení. Na jedné straně je drahá, velká, složitá a náročná na péči. Na druhé ale uzavírá kruh všech činností a dává nám pocit naplnění z dobře odvedené práce. Když však večer odjíždí z posekaného pole a celý den šlo vše hladce, zažíváme svůj pocit úspěchu. K tomu, aby vše šlo co nejhladčeji, je důležité si vybrat stroj, který bude vyhovovat přesně daným potřebám.

Více informací

2. 1. 2018

Den s traktorem John Deere 6250R, aneb zemědělství není práce, ale životní styl

Můj životní styl se vytříbil již v útlém věku. Podlaha mého pokoje plná traktorů, vleček, pluhů, kombajnů… Později se z těchto hraček staly modely ve vitríně a přidala se k tomu odpoledne strávená na poli s foťákem. A i když jsem vystudovaný počítačový grafik, nemohlo to skončit jinak, než že jsem po studiích nastoupil na pozici řidiče v zemědělském podniku.

Více informací

Kalendář akcí

08. 04. 2018, Výstaviště Brno

TECHAGRO 2018

Více informací