Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
15. 11. 2017

StalkBuster od firmy Kemper získal zlatou medaili

Nový systém StalkBuster firmy Kemper je zkonstruován tak, aby narušil strniště přímo pod adaptérem samojízdné řezačky, čímž zlikviduje přirozené prostředí pro přezimování zavíječe kukuřičného a sníží riziko výskytu fusarií v půdě. Není tak již třeba následné mulčování.

Více informací

13. 11. 2017

Prodejci jsou proškoleni na nové sklízecí mlátičky

Minulý týden se konalo rozsáhlé školení na sklízecí mlátičky se zaměřením na novou řadu S700. Akci pořádala přímo firma John Deere s naší spoluprací a zúčastnili se jí všichni obchodníci z naší sítě i od nezávislých prodejců.

Více informací

10. 11. 2017

Představení S700 na českých polích

Přesně na přelomu října a listopadu se nám dostalo pocty uspořádat ve spolupráci s výrobním závodem sklízecích mlátiček John Deere z německého Zweibrückenu představení nové S700 pro zákazníky, novináře a obchodníky z České a Slovenské republiky a dalších středoevropských zemí.

Více informací


7. 11. 2017

John Deere představuje nové sklízecí mlátičky řady S700

Společnost John Deere pro rok 2018 představuje sklízecí mlátičky a žací lišty, které jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi. Čtyři nové modely mlátiček řady S700 – S770, S780, S785 a S790 – nabízejí uživatelům výrazné zlepšení v oblasti „chytrých“ technologií, pohodlí obsluhy a správy dat.

Více informací

2. 11. 2017

Zimní sestava SnowFox za akční ceny

Chcete být připraveni na zimu? Kupte si nyní prémiový kompaktní traktor John Deere s inteligentní převodovkou eHydro, komfortní klimatizovanou kabinou a výkonným motorem v sestavě s kvalitní německou radlicí Matev s děleným gumovým břitem a ochranným ventilem hydrauliky při nárazu na překážku spolu s robustním rozmetadlem Matev s nerezovým rámem a velkým zásobníkem
a ušetřete až 168 000 Kč.

Více informací

25. 10. 2017

Sklizeň kukuřice na zrno v plném proudu

Hlavní žně jsou sice již dávno za námi, sklizeň však stále pokračuje. Aktuálně je nejen na jižní Moravě v plném proudu sklizeň kukuřice na zrno. V minulém týdnu jsme se zastavili za letošní novinkou českých polí, sklízecí mlátičkou T670i HillMaster ve své třetí generaci. Jedno z letos sedmnácti nově dodaných Téček provozuje ve službách také firma Terrako s.r.o.

Více informací