Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
22. 6. 2016

Česká premiéra senážního vozu BERGMANN CAREX

V květnu došlo v regionu Západ k další zaznamenáníhodné události. Do společnosti AGROSPOL, Malý Bor a.s. byl ve spolupráci s dovozcem techniky BERGMANN (P & L, spol. s r.o.) dodán senážní vůz BERGMANN CAREX 39 K. Jedná se o vůbec první vůz tohoto typu dodaný do České republiky.

Více informací

8. 6. 2016

Zemědělská výstava na Hadačce

Zveme Vás na další ročník zemědělské výstavy, která se letos koná dne 23. června 2016.
STROM PRAHA a.s. se opět účastní s bohatou expozicí.
Těšíme se na Vaši návštěvu!

Více informací

23. 5. 2016

Na západní frontě skončil klid - definitivně!

Dlouho očekávaná událost konečně nastala - v minulém týdnu proběhlo první nasazení nejsilnější demo řezačky. Stroj odpracoval dva dny v zemědělském  podniku na Příbramsku, a to bez nejmenších problémů.

Více informací


13. 5. 2016

Den moderní techniky v Blatné

V úterý 26. dubna jsme se zúčastnili Dne moderní techniky v Blatné. Jaké stroje jsme zde mohli předvést se můžete podívat do naší fotogalerie.

Více informací

13. 5. 2016

Nejsilnější dvoupásový John Deere na Sedlčansku

O tom, že na rychlosti, kvalitě a zavádění nových technologii v RV závisí konečný výsledek pěstování plodin, dobře vědí v Zemědělské společnosti Sedlčany spol. s r.o. v okrese Příbram.

Více informací

12. 5. 2016

Historie se opakuje - aneb úprava trati potřetí

Jak už se téměř stalo tradicí, pomáhali jsme i letos pořadatelům se zajištěním úpravy trati v Horažďovicích u příležitosti jednoho ze závodů Mezinárodního mistrovství ČR v motokrosu juniorů.

Více informací