Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
23. 5. 2016

Na západní frontě skončil klid - definitivně!

Dlouho očekávaná událost konečně nastala - v minulém týdnu proběhlo první nasazení nejsilnější demo řezačky. Stroj odpracoval dva dny v zemědělském  podniku na Příbramsku, a to bez nejmenších problémů.

Více informací

13. 5. 2016

Den moderní techniky v Blatné

V úterý 26. dubna jsme se zúčastnili Dne moderní techniky v Blatné. Jaké stroje jsme zde mohli předvést se můžete podívat do naší fotogalerie.

Více informací

13. 5. 2016

Nejsilnější dvoupásový John Deere na Sedlčansku

O tom, že na rychlosti, kvalitě a zavádění nových technologii v RV závisí konečný výsledek pěstování plodin, dobře vědí v Zemědělské společnosti Sedlčany spol. s r.o. v okrese Příbram.

Více informací


12. 5. 2016

Historie se opakuje - aneb úprava trati potřetí

Jak už se téměř stalo tradicí, pomáhali jsme i letos pořadatelům se zajištěním úpravy trati v Horažďovicích u příležitosti jednoho ze závodů Mezinárodního mistrovství ČR v motokrosu juniorů.

Více informací

29. 4. 2016

Zásobní hnojení v Zemědělské společnosti Komorno, a. s.

V minulém týdnu jsme uskutečnili na jednom z pozemků Zemědělské společnosti Komorno, a. s. velmi zajímavý pokus. Na poli se pohybovala souprava složená rovnou ze tří strojů a vy si ji můžete prohlédnout v naší fotogalerii a na videu.

Více informací

15. 4. 2016

2=2 nebo 1=2?

Nadpis tohoto článku vypadá možná na první pohled trochu nesrozumitelně, pokusíme se ho tedy v následujících větách trochu objasnit.

Více informací

Kalendář akcí

08. 06. 2016, Rostěnice

5. ročník Polní den BEDNAR

Navštivte 5. ročník polního dne BEDNAR, který se letos bude konat v Rostěnicích. Jsme generálním partnerem akce, takže se můžete těšit na traktory John Deere v agregaci s technikou BEDNAR. Uvidíte i žhavé novinky John Deere pro letošní rok. Těšíme se na Vás!

Více informací