Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
25. 10. 2016

Bahenní lázně? Nad očekávání!

Počasí jsme si na 20. října, na akci "Představení novinek" v Dobřanech, objednávali dlouho dopředu. Přesto to tak možná nevypadalo - pršelo totiž ještě okolo osmé hodiny ranní, kdy už byly do prostoru depa offroadového závodiště pod Šlovickým vrchem naváženy stroje

Více informací

17. 10. 2016

Představení novinek v Dobřanech už tento týden!

Představení novinek již tento čtvrtek!!!
Jako dakarský speciál je potvrzen kamion LIAZ Martina Macíka. Teď už jen, aby vyšlo počasí … každopádně holínky raději s sebou!

Více informací

13. 10. 2016

Kácení čirokového pralesa - i v této zkoušce jsme obstáli!

Hned na úvod bychom chtěli širokou veřejnost uklidnit - nejde o aktivní podíl na ekologické katastrofě, ale o sklizeň materiálu pro bioplynovou stanici … jako prales se porost totiž jevil při práci z kabiny stroje.

Více informací


27. 9. 2016

Funguje i v kukuřici - a dost dobře!

Je už pokročilý čas ve sklizni silážních kukuřic, takže se vracíme k provozu naší demo řezačky John Deere 8600i a přinášíme pár nejnovějších postřehů a zkušeností.

Více informací

19. 9. 2016

"Lokomotiva" při sklizni kukuřice

Sklizeň silážní kukuřice začala už i pro řezačku John Deere 8800i prodanou do společnosti LUKRENA a.s. jako vůbec první v ČR.

Více informací

19. 9. 2016

DEMO TOUR s lisem John Deere L1534

Historie se opakuje - předvádění letos opět končí na západě Čech.

Více informací