Vítejte na eTechagru: řezačky dnes u Vás doma
Dnes: Sklízecí řezačky

Fikejs.jpg

"Vítejte na naší dnešní expozici o řezačkách. Ze své zkušenosti vím, jak je pro Vás důležité vyrobit kvalitní krmení. A těšil jsem se, až se setkáme v Brně. Bohužel to dopadlo tak, jak to dopadlo, tak přijměte tuto elektronickou formu našeho setkání. Věřím, že se dozvíte vše důležité. A pokud ne, tak mi napište. Budu rád, když na konci své dnešní tour budete mít řezačky John Deere v lásce jako já. Protože, když krásu a kvalitu řezaček John Deere doplňují pokročilé technologie, jako HarvestLab, MyJohnDeere.com a další a Vy vidíte veškerá data ze sklizně ve své dlani, tak je těžké se nezamilovat. Užijte si dnešní den a nezapomeňte mi poslat dotaz do živého vstupu."



Marek Fikejs, Produktový manažer na řezačky a postřikovače

 

Budu ŽIVĚ od 17:00 do 18:00.

Dnes zde budu vysílat živě v rámci našeho nového pořadu "To jsem z toho jelen" na téma řezačky. Mým hostem bude FarmSight specialista Stanislav Kučera a možná i někdo z terénu. Uvidíme, jak se podaří ovládnout technologie :). Dotaz mi můžete napsat předem přes formulář pod videem, nebo se zeptat přímo během živého vysílání v komentářích Youtube přenosu. Odpovím pouze na relevantní dotazy a dotazy se jménem tazatele.
 

Zeptejte se nás

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Fikejs-1.jpg

Nám na obsahu záleží. Podívejte se na to nejdůležitější v krátkém videu.

 
Fikejs-1.jpg

Řezačky řady 8000 a 9000 
jsou královny našich polí.

Těší všechny příznivce výkonu
a kvalitní siláže.

Délka čtení: 7 min
 

To, že splnily svá očekávání potvrdil nejen čas, ale i DLG
Řezačky řady 8000 jsme očekávali dlouho a myslím, že s odstupem času si můžeme upřímně říci, že svá očekávání naplnily a v mnoha ohledech i předčily. I proto jsme s radostí sledovali, když konstrukční tým John Deere vyslyšel přání výkonově nejnáročnějších zákazníků a přišel s řadou 9000, která posunula výkon na další úroveň. Vysoký výkon a efektivnost nakonec potvrdila řada 9000 v náročném testování v centru DLG, kde získal oficiální osvědčení.

Oficiální představení v Itálii
Koncem loňského srpna proběhlo oficiální evropské představení nových sklízecích řezaček řady 9000. Dvoudenní novinářská akce se uskutečnila v Itálii, konkrétně v oblasti Franciacorta. Tato oblast se rozprostírá v podhůří Alp mezi Milánem a jezerem Garda a je známá především díky produkci šumivých vín Prosecco. Proč se představení nových řezaček uskutečnilo právě zde? Jedná se oblast, která je vhodná nejen pro pěstování vinné révy, ale také k pěstování kukuřice, která zde dosahuje každoročně vysokých výnosů. Kde jinde tedy předvést nové nejsilnější modely sklízecích řezaček, než právě tam, kde kukuřice běžně přesahují výšku 3 metrů a dosahují průměrného výnosu přes 50 t/ha. V rámci oficiálního představení byly odhaleny čtyři nové modely řady 9000 a zrnové procesory umožňující agresivní narušení zrna bez ohledu na délku řezanky. Na poli byl představen model 9800i s dvanáctiřádkovým adaptérem 490plus. Kukuřice zde dosahovala výšky 3 a půl metru a její průměrný výnos byl 65,7 t/ha. Délka řezanky byla nastavena na 8 mm a motor pracoval při otáčkách 1590 ot/min.

rezacky-predstaveni.png
Slavnostní představení nové řady 9000 nedaleko italského Bergama

Nové koně pod kapotou
Řada 9000 zahrnuje celkem čtyři nové modely – 9600, 9700, 9800 a 9900. Srdcem tří nejvyšších modelů je dvanáctiválcový motor Liebherr o objemu 24,2 litru. Tento motor je navržen pro účinný provoz při nízkých otáčkách, při kterých disponuje mimořádným točivým momentem a poradí si s maximálním zatížením. Nejvýkonnější model 9900 nabízí výkon až 970 koní. Nový motor tvoří základ konceptu společnosti John Deere pod názvem HarvestMotion, který zvyšuje výkonnost, umožňuje úsporu paliva a nižší emise. Podélné uložení motoru umožňuje jeho efektivní chlazení.


8600 a 9600
V rámci nové řady 9000 byl představen také model 9600, který jako jediný ze čtveřice nových modelů disponuje motorem John Deere. S příchodem tohoto nového modelu přesto zůstává zachován i stávající model 8600. Hlavním a nejpodstatnějším rozdílem právě mezi těmito dvěma modely je šíře vkládání, kdy model 9600 nabízí šíři 850 mm a tím i větší tok materiálu. Model 8600 pak tedy nabídne šíři 680 mm. Ve výsledku hodinové výkonnosti je to rozdíl zhruba 40 tun za hodinu, které je schopna řezačka 9600 oproti modelu 8600 zpracovat.

rezacky-predstaveni2-1.png
Nové modely řady 9000 disponují šíří vkládání 850 mm. V rámci oficiálního představení byl v poli při sklizni kukuřice na siláž s průměrným výnosem 65,7 t/ha k vidění model 9800i.


Rok 2020 přivezl hned několik vylepšení

1.  AHC (aktivní ovládání adaptéru) rozšířená o aktivní boční náklon

S tímto novým regulačním režimem lze ovládat pickupy a přímé žací lišty s maximální účinností a bezpečností. Jakmile obsluha spustí adaptér, může s ním volně pohybovat nad zemí. Jakmile jej zvedne, automaticky se vystředí a uzamkne, aby tato nehybná poloha zajistila větší bezpečnost na silnici. Toto rozšíření funkce AHC je na trhu jedinečné.

2.  Nový balíček DuraLine

Škrabka na hladký válec DuraLine je nyní k dispozici ve všech třech zákaznických balíčcích, aby plnila různé požadavky na sklizeň. Komponenty DuraLine, vydrží minimálně čtyřikrát delší dobu než standardní komponenty, což zajišťuje nižší provozní náklady a delší provozuschopnost.

3.  Multifukční páka pro větší komfort obsluhy
Tato nová ovládací páka představuje lepší ergonomii pro řadu žacích strojů John Deere. Je nakloněna o dalších 15 stupňů a padne pohodlněji do ruky řidiče, což vede k mnohem snadnějšímu přepínání mezi jízdou vpřed a vzad.

4.  Aktualizace řezací jednotky řady 8000
Výhody řezacího ústrojí řady 8000 tvoří vylepšené řezací ústrojí z řady 9000. Mezi nové vlastnosti patří zesílený rám, větší ložiska a vylepšený systém broušení nožů. Díky delší životnosti nožů a protiostří budou mít zákazníci prospěch z nižších nákladů na servis a z lepší kvality řezanky.

5. Aktualizace na příslušenství pro žací lištu na kukuřici 460plus StalkBuster
Kemper nyní nabízí žací lištu na kukuřici 460plus StalkBuster ve větším množství pro rok 2020. StalkBuster představuje skvělý způsob, jak účinně regulovat škůdce kukuřice bez použití chemikálií, zejména se zavíječem kukuřičným. Úkolem systému je narušit strniště po sklizni kukuřice a tím ochránit následující porost od zavíječe kukuřičného. Není překvapením, že si systém odnesl zlatou medaili z Agritechniky.

StalkBusterVPraxi-2.jpg
Poznáte, na jaké části fotky byl použit StalkBuster? A jaká část potěší zavíječe kukuřičného více?

Připomeňme si, jak to vypadalo,
když k nám mířila
královna výkonu řady 9000

Chcete jít více do hloubky ?
Tak tady  jsem Vám vybral videa, která jste
možná neviděli.
Sice nejsou k dispozici v češtině,
ale i tak věřím, že Vás potěší.

Fikejs-1.jpg

Nové zrnové procesory obstály
v nejnáročnějších testech a ucelily
naší nabídku pro dokonalé narušení zrna.

rezacky-krmivo.png

Délka čtení: 4 min
 
procesory.pngV loňském roce rozšířila společnost John Deere nabídku zrnových procesorů pro samochodné řezačky řady 8000 a 9000. Nové zrnové procesory XStream byly vyvinuty za účelem uspokojit nejnáročnější požadavky zákazníků na intenzivní narušení kukuřičného zrna spolu s vysokou výkonností při šetrné spotřebě paliva. Nové portfolio zrnových procesorů bylo vyzkoušeno a certifikováno externími institucemi, mezi které patří německá DLG a Zemědělská komora v Nordrhein-Westfalenu a Schleswig- Holsteinu. Všechny zmíněné instituce potvrdily obrovský potenciál systémem CSPS (Corn Silage Processing Score), vysokou účinnost a mimořádnou produktivitu těchto nových zrnových procesorů. Aktuálně jsou pro samochodné řezačky v nabídce zrnové procesory Premium a XStream. V tomto článku se dočtete, jaký je mezi nimi rozdíl.


JOHN DEERE PREMIUM KP™
Zrnové procesory Premium nabízí díky rozdílu rychlostí jednotlivých válců 32 % nebo 40 % vysoce intenzivní zpracování zrna. Účinnost a výkonnost těchto válců je potvrzena certifikátem DLG (6891). Pro delší životnost a více zpracovaných tun materiálu jsou dostupné i ve verzi Dura Line.

Xtream.png

JOHN DEERE XSTREAM KP™
Nové robustní řešení, zrnové procesory XStream, byly vyvinuty ve spolupráci s americkou společností Scherer, odborníkem na zpracování zrna. Tyto zrnové procesory jsou navrženy pro vysoce výkonné sklízecí řezačky od modelu 8300 až po model 9900 o výkonu 970 koní. Rozdíl v obvodové rychlosti jednotlivých válců je 50 %, díky tomu zajišťují extrémní zpracování při jakékoliv délce řezanky, (ověřeno certifikátem DLG 6891). Jedinečné vlastnosti, například ztrátové mazání olejem, vestavěné sledování teploty ložisek nebo ultrapevné mechanické seřízení mezery, zajišťují maximální provozuschopnost
i v těch nejnáročnějších podmínkách. Silnější plášť a větší napětí na pružinách přispívají k lepším výsledkům zpracování
i při provozu s větší mezerou mezi jednotlivými válci zrnových procesorů. Válce jsou vyráběny v provedení Dura Line.

Premium.pngZrnové procesory XStream umožňují agresivní narušení zrna bez ohledu na délku řezanky. Navíc mají vestavěný systém na sledování teploty ložisek.

VOLBA TOHO SPRÁVNÉHO
Všechny zrnové procesory společnosti John Deere lze používat při délce řezanky od 3 do 26 mm. Možnosti intenzity zpracování kukuřičného zrna však rostou s výkonem motoru a délkou řezanky. To znamená, že zrnový procesor Premium lze využít jak u řezaček se jmenovitým výkonem až 900 koní, tak i u strojů od 340 koní. Zrnovým procesorem XStream je vhodné vybavit řezačky, které sklízí především s větší délkou řezu (>17 mm), aby byly zajištěny nejlepší výsledky zpracování CSPS (Corn Silage Processing Score). XStream KP je k dispozici s válci Dura Line Sawtooth nebo Dura Line XCut. Obě konstrukce v provedených zkouškách prokázaly vynikající výsledky zpracování od velmi krátké až po velmi dlouhou řezanku. Procesor XStream v provedení XCut byl vyvinut především pro větší délky řezu, ale dokáže velmi dobře zpracovat i na krátko řezanou siláž. Zkoušky v terénu ukázaly, že konstrukce válce s pilovým zoubkem má výhody v prodloužené životnosti.

Zrnové procesory jsou důležitou součástí celého řešení.
Prohlédněte si detailně, celý tok materiálu  řezačkou.

Fikejs-1.jpg

HarvestLab 3000 pomáhá navzorkovat porosty a stanovit postup sklizně. Ale umí toho ještě mnohem více.    

Délka čtení: 8 min

Systém HarvestLab 3000 byl vyvinut a patentován ve spolupráci s firmou Carl Zeiss a využívá blízké infračervené (NIR) spektroskopie za účelem analýzy různých složek sklízených plodin, siláže nebo kejdy. Již v roce 2009 byla tato technologie certifikována společností Deutsche Landwirtschafts Gesellschaft (DLG) pro analýzu obsahu sušiny v siláži kukuřice se zanedbatelnými odchylkami mezi 0,67 až 1,85 %. Kalibrace byly v průběhu dalších let zdokonalovány přidáváním vzorků více typů plodin/kejdy, odrůd i různorodosti regionů. Od uvedení v roce 2008 byly na celém světe do provozu zavedeny tisíce jednotek HarvestLab.

4000 měření za vteřinu
Mobilní laboratoř HarvestLab 3000 reflektuje moderní technologie a opírá se o miliony hodin zkušeností z provozu na poli. Snímač je nyní schopen zlepšit přesnost zabráním o 12 % širšího spektra vlnových délek a zajistí více než 4000 měření za vteřinu. To se běžně rovná zhruba 1 milionu měření na náklad. To vám dokáže zajistit nikoliv jen náhodný vzorek, nýbrž statisticky spolehlivá data. Chyby, které se obvykle vyskytují během manuálního sběru vzorků, jsou zde zcela eliminovány. V neposlední řadě se data zobrazují a dokumentují v reálném čase. To obsluze umožňuje upravovat nastavení a umožnit automatizovanou optimalizaci stroje přímo na poli bez toho, aniž by musela obsluha stroje čekat několik dní na výsledky rozboru z laboratoře.

Jeden snímač, tři aplikace - HarvestLab 3000
Mobilní laboratoř HarvestLab 3000 najde své využití hned ve 3 různých provozech - na sklízecí řezačce, na aplikační cisterně nebo stacionárně kdekoli si bude přát. Získáte tak vysoce přesná data o řezance nebo tekutých statkových hnojivech v reálném čase. Jak vidíte, tak tato investice má smysl, protože když máte kvalitní data, tak se můžete kvalitně rozhodovat.

Manure Sensing - přesná a efektivní aplikace digestátu či kejdy
Zní to jako sci-fi, avšak se současnými moderními technologiemi toho lze dosáhnout vcelku snadno. Již je tomu několik let, kdy se u nás na kejdu nebo digestát přestalo nahlížet jako na odpad a ze systému rychlé recyklace jsme se postupem času vypracovali až k systému cílené aplikace. Není důležité, zda před setím či na list. U obou systémů se v současné době setkáváme s některými úskalími, mezi něž patří i homogenita aplikovaného materiálu. Podíváme-li se na systém aplikace, měli bychom udržet materiál co nejvíce homogenní tak, abychom jak v prvním, tak i v posledním kubíku měli v každém vzorku stejný obsah živin. Tomu pomůžeme především tím, že před samotnou aplikací kejdu nebo digestát intenzivně promícháváme již v jímce a s mícháním by se mělo pokračovat i v cisterně při transportu a při samotné aplikaci. Systémy míchání existují různé. Z praxe víme, že účinnost a funkčnost těchto systémů míchání, jak v jímce, tak v cisterně, je různá a mnohdy bohužel zcela nedostačující, můžeme říct přímo nefunkční.
Manure.png
HarvestLab 3000 v hlavní roli
Pokud zařízení HarvestLab 3000 (které jsme před tím provozovali na sklízecí řezačce) umístíme na aplikační cisternu, získáme tak velmi cenné údaje o aplikovaném materiálu. Zařízení je třeba umístit nejlépe těsně z vyústění cisterny před vstupem do aplikátoru. V tomto místě se bude po skle čočky posouvat aplikovaný materiál, zdroj světla tento materiál nasvítí a odražené vlny pojme NIR senzor. Každý materiál má své specifické chování, z toho důvodu proto jsou v HarvestLabu 3000 nahrané referenční sady křivek, kdy se hodnota odražená od tohoto materiálu přirovnává k informacím v těchto sadách obsažených. Obsluha pak získává přesný přehled o tom, jaký materiál a v jaké kvalitě aplikuje.

Přesná data, přesná dávka
Hodnoty, které díky tomuto systému získáváme, jsou z vepřové, či hovězí kejdy a digestátu. Jedná se o sušinu, celkový dusík, dusík ve formě NH4, fosfor a draslík. V tomto případě opouštíme dobu aplikace m3 na hektar a přichází precizní doba aplikace kejdy nebo digestátu v závislosti na obsahu živin v kg/ha. Agronom, popřípadě osoba odpovědná za výživu rostlin, například určí, kolik kg dusíku na hektar je třeba aplikovat. Tuto hodnotu vloží obsluha do systému.

Harvest-Lab-3.jpg

Traktory John Deere si automaticky upraví pojezdovou rychlost dle stanovené dávky
Pokud se bude jednat o ideální soupravu traktoru John Deere s plynulou převodovkou a jednou z podporovaných cisteren, například výrobců Fliegl či Joskin, případně další, bude se poté automaticky upravovat aplikační pojezdová rychlost traktoru takovým způsobem, aby se na každý m2 dostalo přesně požadované množství živin, v tomto případě dusíku. V reálu to potom může vypadat tak, že se při začátku aplikace bude do aplikátoru dostávat materiál s vyšším obsahem dusíku, souprava na to pak zareaguje tím, že pojede rychleji, a na konci aplikace (při vyprázdnění cisterny) se sníží obsah dusíku a souprava tak zpomalí, aby dosáhla požadovaného množství živin na jednotku plochy. Nebo to může být přesně naopak.

Díky přesným dátů získáte aplikační mapu
Jednou z podmínek použití tohoto systému je využití satelitního přijímače StarFire, který dodává informace o pojezdové rychlosti. Druhou a důležitou informaci, kterou systém díky přijímači získává, je informace o poloze. Na základě této informace systém se zaznamenává aplikační mapa, ve které lze při nahrání do systému MyJohnDeere.com vidět, jaké množství které živiny bylo kde aplikováno. Ještě než se zaměříme na to, jaký přínos pro vás tento systém má, podíváme se, jak může tato technologie fungovat s traktory a cisternami jiných značek.

Řešení pro všechny traktory
Zákazníci, kteří provozují konkurenční traktor a jiné cisterny nemusí věšet hlavu, neboť i pro ně máme řešení. Systém sice nebude fungovat tak autonomně, jako s traktory John Deere a podporovanými cisternami, ale zákazník získá důležitý přehled o množství aplikovaných živin zanesených do aplikační mapy. V případě takového využití nebude souprava automaticky zrychlovat ani zpomalovat, to musí provádět obsluha na základě hodnot, které budou na displeji. Nicméně seznam podporovaných cisteren se neustále rozšiřuje.

Co si počít s aplikační mapou?
Nyní se pojďme podívat, jak s údaji z aplikační mapy naložit. V případě ideální soupravy traktoru John Deere s podporovanou cisternou můžeme hovořit o velmi vysoké přesnosti aplikace s minimální odchylkou, neboť systém se řídí zcela sám a to regulací aplikační pojezdové rychlosti. Při použití konkurenčního traktoru s nepodporovanou cisternou jde o vyšší odchylky. Nicméně v tomto případě má pro nás aplikační mapa vyšší hodnotu, protože jednoduše zjistíme, kolik živin a kde bylo aplikováno. S pomocí intuitivního systému MyJohnDeere.com velmi snadno vytvoříme variabilní mapu hnojení pro hnojení minerálními hnojivy a požadovanou zbytkovou dávku dusíku nám systém sám vygeneruje. Tu snadno přeneseme do displeje, který ovládá rozmetadlo na průmyslová hnojiva a dávka se bude automaticky upravovat dle aplikační mapy. Tímto způsobem poté doplníme požadované množství živin na velmi přesnou hodnotu.
 

"Pomocí HarvestLabu
určujeme postup sklizně"

Ing. Martin Pícha, agronom, ředitel a předseda představenstva AG Skořenice a.s.

Originální fotky Vašich řezaček
z českých polí.

Jsou v pořádné kvalitě, takže si je můžete dát třeb jako tapetu na svůj počítač :)

Fikejs-1.jpg

A takto může vypadat naše precizní řešení v praxi . Je radost vidět podniky, které to takto umí a baví. Veliké díky do ZD Všestary.

Nejsilnější řezačka John Deere v podhůří Bílých Karpat
Od začátku letošní sezóny pracuje ve společnosti Rolnická a.s., Hroznová Lhota nejsilnější sklízecí řezačka John Deere 8800i. V Rolnické se pro stroj rozhodli na základě loňského...
Číst více
První sezóna s Eliškou – novou řezačkou 8800i v ZAS Úžice, a.s.
V podniku ZAS Úžice, a.s. zakoupili koncem roku 2018 novou řezačku John Deere 8800i, která dostala jméno Eliška a v letošních senážích si odbyla své první nasazení. Nejsilnější model z řady 8000i v podniku pořídili po předchozím předvádění ...
Číst více
Nová řezačka John Deere s HarvestLabem ve Skořenicích
Na konci července si ze střediska v Helvíkovicích převzali zástupci AG Skořenice, a.s. (okres Ústí nad Orlicí) novou sklízecí řezačku John Deere 8300i s 8řádkovým adaptérem Kemper 360plus na kukuřici a 3metrovým sběračem píce....
Číst více
Proč se v Bašnicích rozhodli pro nejmenší řezačku 8100?
V Bašnicích využívají od značky John Deere sedm traktorů - 6110SE, 6920, 6930, 7810, 7215R, 8330 a 8335R. Loni v srpnu rozšířila tuto flotilu strojů John Deere také sklízecí řezačka 8100 o výkonu 380 koní, která nahradila již...
Číst více
První předaná řezačka řady 9000!
Minulý týden si v Zemědělském družstvu Senice na Hané odbyla premiéru sklízecí řezačka John Deere 9600i. Jedná se o první stroj řady 9000 předaný v České republice. Řezačka je vybavena systémem HarvestLab 3000, který umožňuje analýzu...
Číst více
Sklízecí řezačka John Deere ve společnosti Agroslužby 3S
Koncem dubna proběhlo na našem středisku v Habrech slavnostní předání sklízecí řezačky John Deere 8600i zástupcům společnosti Agroslužby 3S, s.r.o. Tato firma se sídlem v obci Zbýšov se od roku 2010 zabývá poskytováním služeb...
Číst více
„Pomocí HarvestLabu určujeme postup sklizně,“ říká Ing. Martin Pícha
Na konci loňského července si ze střediska v Helvíkovicích převzali zástupci AG Skořenice, a.s. (okres Ústí nad Orlicí) novou sklízecí řezačku John Deere 8300i s 8řádkovým adaptérem na kukuřici Kemper 360plus a 3metrovým sběračem píce....
Číst více
Předání tří strojů do společnosti Agros Vraný
V posledním únorovém týdnu jsme prostřednictvím střediska v Lounech předali našemu významnému zákazníkovi, společnosti Agros Vraný družstvo vlastníků, hned tři stroje John Deere. Od jara letošního roku tak na rozmezí...
Číst více
zlaty-jelen.png


Vyzkoušejte si FarmSight službu ZDARMA. Máme pro Vás 7 zlatých jelenů

Kucera.png
V rámci našeho veletrhu se můžete sami přesvědčit o tom, zda pro Vás má FarmSight smysl. Proto Vám po dobu veletrhu dáváme 7 zlatých jelenů, které můžete vyměnit za vybranou FarmSight službu dle ceníku níže. Tak si vyberte co Vám vyhovuje a napište nám. Na jedno IČO lze uplatnit maximálně 7 zlatých jelenů. Akce trvá pouze během eTechagra, do 18.4.2020 do 21:00. Pokud se chcete na cokoli zeptat, tak nám napište přes formulář níže, nebo se zeptejte v ŽIVÉM vysílání od 17:00!
 
Jak chcete uplatnit svých 7 jelenů?








Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

15% sleva pro Vás
na značkové reklamní předměty
na StromShop.cz

Akce, které by Vás mohli zajímat

 

  JDF-png.png

S financováním na 6 let můžete
ušetřit třeba 527 784 Kč

Kompletně vybavená řezačka John Deere - modelový příklad      10 700 000 Kč
Měsíční splátka - financování na 6 let            161 378 Kč
Celkové náklady na pořízení stroje při financování s John Deere Financial vč. započtení dotace PGRLF      10 853 732 Kč
Celkové náklady na pořízení stroje v hotovosti vč. nákladů na pojištění      11 381 516 Kč
Celková úspora při financování s John Deere Financial během 6 let            527 784 Kč
 
Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoli transakce.
Případné uzavření smlouvy nebo uskutečnění transakce je vázáno na získání potřebných interních schválení v rámci společnosti a na podepsání příslušné smluvní dokumentace.
 

Fikejs-1.jpg
Zaujalo Vás to?
Napište mi a já se s Vámi spojím.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Soutěžní příspěvky
z Vašich farem.
Nahrávejte a vyhrajte!

Na fotce můžete vidět naši řezačku a sedmičkového Johna.
Hlasovat Sdílet na Facebooku
Výborná rezačka či uz pre živočíšnu výrobu alebo Bioplynové stanice. Dokaze si poradiť aj zo zarastenou kukuricou, aj s cirokom vysokým okolo 5 metrov. Kúpa tejto rezačky sa osvedčila
Hlasovat Sdílet na Facebooku
Tento stroj byl rozhodně dobra koupě a nikdo od nás nelituje. Se strojem se nám jezdí hodně dobře.
Hlasovat Sdílet na Facebooku
Senáže siláže pro 4 nos Pohodlí a komfort pro řidiče.
Hlasovat Sdílet na Facebooku
Na tomto stroji oceňuji pohodlnost a kvalitu zpracování. Opravdu se mi líbí interiér a celkové jeho zpracování. Rozhodně nelitujeme této koupě.
Hlasovat Sdílet na Facebooku
Řezačka Johndeere 8600i, Společnosti Agroslužby 3S při výkonu práce u nás. Řezačka se mi velmi líbí, A co je na ní super je že v reproduktorech v kabině je super zvuk, takže pohodlí pro obsluhu :)
Hlasovat Sdílet na Facebooku
Zajišťování objemné krmné základny pro dojnice a ostatní skot formou senážování oz. žita, TTP, jetele lučního, ovsa, jar. pšenice a silážování kukuřice. Ročně řezačka pojezdí necelých 3000 ha.
Hlasovat Sdílet na Facebooku

1. Nahrajte

Fotku která bude obsahovat stroj John Deere z kategorie dnešního tématu eTechagra a napište, co se Vám na něm nejvíce líbí.


2. Sdílejte

svůj příspěvek a sbírejte hlasy na stránce eTechagra. Každý může rozdat 5 hlasů!


3. Vyhrajte

10 příspěvků, které během dnešní otevírací doby veletrhu eTechagro (9:00-21:00) získá nejvíce hlasů, vyhrají:


1. Originální klíčenku John Deere, kterou jsme
nadesignovali spolu s Brašnářstvím Tlustý:

klicenka.jpg


2. Sadu piv ze Zichoveckého pivovaru
(ležák 12°, American Pale Ale 12°)

Piva.jpg
 
Detailní podmínky soutěže najdete na konci stránky.
  • Stáhněte si prospekty

Nebo nám napište a my
Vám prospekt zašleme vytištěný!

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Fikejs-1.jpg

Tak jste na konci naší řezačkové expozice. Doufám, že jste si jí užili. Nezapomeňte, že od 17:00 vysíláme živě a soutěžíme do 21:00.
Děkuji za Váš čas a těším se na osobní setkání.

Plné znění pravidel soutěže eTechagro:

1. Pořadatel

Pořadatelem soutěže pořádané pod názvem „eTechagro“ (dále jen soutěž) je společnost STROM PRAHA a.s. se sídlem Lohenická 607, 190 17 Praha 9 Vinoř, IČO: 2575 1069 (dále jako „pořadatel“ nebo „STROM PRAHA a.s.“).
 
2. Termín soutěže
Soutěž probíhá každý den v době od 14. 4. 2020 do 18.4. 2020 od 9:00 do 21:00 na území České republiky.
 
3. Účastník soutěže
Soutěže se může zúčastnit každý, kdo splní podmínky soutěže dle bodu 4 a 5 (dále jen „soutěžící“ nebo „účastník“) a má doručovací adresu na území České republiky.

4. Zapojení do soutěže
Účastník se do soutěže může zapojit jedním způsobem: Vložit soutěžní příspěvek na webové stránky
www.StromPraha.cz/eTechagro. Příspěvek se zařadí do příslušného kola soutěže dle svého data nahrání.

5. Podmínky soutěžního příspěvku:
 a)      Soutěžní fotografie musí obsahovat: stroj dle tématu, který vybraný den prezentuje veletrh eTechagro,  jméno, příjmení, email, model stroje a citaci co se vám na stroji nejvíce líbí.
b)      Soutěžní příspěvky, které nebudou splňovat tyto požadavky, budou ze soutěže vyřazeny.
c)      Pořadatel si také vyhrazuje právo odstranit jakýkoliv soutěžní příspěvek, a to bez předchozího udání důvodu nebo upozornění.
d)        Provozovatel si vyhrazuje právo ze soutěže vyřadit příspěvek a soutěžícího, u kterého bude podezření, že hlasoval automat.
 
6. Výhry (ceny)
Cena pro vítěze  je uvedena v textu soutěže výše.

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo nahradit deklarovanou výhru výhrou obdobného typu.

7. Soutěžní kola
Soutěžní kolo probíhá každý den veletrhu eTechagro (14.-18.4. 2020) v době od 9:00 do 21:00

8. Hlasování
Hlasování probíhá na webové stránce soutěže formou přidělování hlasů. Každý uživatel může rozdat 5 hlasů denně.

9. Výherce soutěže
Výherci soutěžních kol se stává 10 soutěžících, kteří splní bod 3, 4 a 5 a získají v daném soutěžním kole největší počet hlasů.
Výherce vzejde z formy hlasování na webové stránce
www.StromPraha.cz/eTechagro
 
10. Vyhlášení výherců
Oznámení výhry výherci bude prostřednictvím soukromé zprávy a na sociální sítí Facebook popř. na webových stránkách StromPraha.cz.
 
11. Předání výhry
Předání ostatních cen proběhne po individuální domluvě - poštou, nebo na našem prodejně-servisním místě.

12. Odpovědnost soutěžících
 a)       Soutěžící odpovídá za to, že zasláním soutěžního příspěvku a jeho následným zveřejněním na sociální síti FACEBOOK nebudou porušena práva třetích osob. Zejména, že nebude zasaženo do autorských práv třetích osob.
 
b)       Soutěžící zároveň svou účastí v soutěži uděluje pořadateli bezplatně celosvětovou licenci k užití veškerých autorských děl, které vytvoří v souvislosti se soutěží, a to v neomezeném rozsahu (tj. zejména všemi způsoby dle ustanovení § 12 odst. 1 a 4 autorského zákona), včetně práva takové autorské dílo kdykoliv v průběhu soutěže nebo po jejím ukončení upravit, pozměnit nebo užít spolu s jiným dílem, a to po celou dobu trvání majetkových práv, s právem udělit právo dalšího užití (podlicenci) autorského díla třetím osobám v celém rozsahu udělené licence.
 
c)      Pořadatel není povinen udělenou licenci využít.
 
d)      Pro vyloučení pochybností platí, že pro účely udělení licence představuje vložení jakéhokoliv autorského díla do soutěže soutěžícím návrh na uzavření licenční smlouvy ve smyslu § 2373 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (v platném znění), přičemž přijetí tohoto autorského díla pořadatelem, bez ohledu na to, jestli byl o tomto přijetí soutěžící vyrozuměn nebo nikoliv, přestavuje souhlas pořadatele s tímto návrhem na uzavření licenční smlouvy ve smyslu § 2373 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb.
 
13. Soutěžící svou účastí v soutěži souhlasí se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu poskytnutých osobních údajů (dále jen „údaje“) a s jejich zařazením do databáze společnosti STROM PRAHA a.s. se sídlem Lohenická 607, 190 17 Praha 9 Vinoř, IČO: 2575 1069, jakožto správce, a s jejich případným zpracováním prostřednictvím zpracovatele, tj. nabízení produktů a služeb, informování o marketingových akcích, jakož i pro zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, a to na neomezenou dobu, popř. do odvolání souhlasu.
 
14. Zapojením do soutěže uživatelem poskytuje pořadateli právo k marketingovému využití soutěžních příspěvků. Soutěžící bere na vědomí, že má práva zaručena zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, zejména ustanoveními § 11, § 12 a §21, tj. zejména že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas může bezplatně kdykoliv na adrese správce odvolat, že má právo přístupu k osobním údajům a právo na opravu těchto údajů, blokování nesprávných údajů, jejich likvidaci, atd. V případě pochybností o dodržování práv se může obrátit na správce nebo i přímo na Úřad pro ochranu osobních údajů. Zpracovávané osobní údaje: jméno, příjmení, věk a adresa. Osobní údaje se zpracovávají zejména k evidenci soutěžících na dobu od vyhlášení výsledků soutěže až do případného písemného odvolání souhlasu. Osobní údaje jsou od účastníka soutěže získávány na základě elektronického formuláře na FACEBOOKových stránkách prostřednictvím které je subjekt údajů sdělí pořadateli soutěže. Osobní údaje účastníka soutěže budou zpracovány ve výše uvedeném rozsahu v elektronické databázi správce, popř. zpracovatelem, se kterým správce uzavře příslušnou smlouvu. Veškerá data jsou ukládána v digitální formě. Požádá‐li účastník soutěže o informaci o zpracování svých osobních údajů, je mu správce a případně i  pracovatel povinen tuto informaci bez zbytečného odkladu předat. Správce má právo za poskytnutí informace požadovat přiměřenou úhradu nepřevyšující náklady nezbytné na poskytnutí informace. Každý účastník soutěže, který zjistí nebo se domnívá, že správce provádí zpracování jeho osobních údajů, které je v rozporu s ochranou soukromého a osobního života účastníka soutěže nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou‐li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, může požádat správce nebo zpracovatele o vysvětlení nebo požadovat, aby správce nebo zpracovatel odstranil takto vzniklý stav (blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů). Účastník soutěže má dále právo se svými oprávněnými žádostmi obracet na správce, a pokud jim správce nevyhoví, tak na Úřad pro ochranu osobních údajů, na který se však muže účastník soutěže obrátit i přímo. Tento souhlas může účastník kdykoliv písemně odvolat. Odvoláním svého souhlasu účastník ztrácí nárok na výhru v soutěži.
 
15. Pořadatel soutěže je oprávněn jednostranně bez náhrady změnit pravidla soutěže v průběhu jejího trvání, soutěž zkrátit, odložit, přerušit nebo kompletně zrušit.
 
16. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích.
 
17. Případné námitky s průběhem soutěže lze pořadateli zaslat písemně prostřednictvím emailu marketing@strom.cz do 3 pracovních dnů od ukončení soutěže. Námitky podané později nebudou brány v potaz.
 
V Praze dne 10. 4. 2020