Dotaz k produktu Traktory řady 3R:
/komunalni-technika/kompaktni-traktory/traktory-rady-3r
John-Deere-3R-topimage.jpg
ZAŽIJTE OVLÁDÁNÍ VÝKONU

Traktory řady 3R

Poptat předvedení
  • Jmenovitý výkon24,2—32,8 kW
  • Jmenovitý výkon32,5—44 k

Abyste mohli naplno využít výkon svého traktoru řady 3R, zahrnuli jsme do základní výbavy celou řadu pokročilých prvků. Patří k nim pohon všech kol, digitální systém sledování výkonu a systém LoadMatch – jedinečný systém řízení výkonu motoru podle zátěže zajišťující špičkový výkon při práci s jakýmkoliv nářadím.
PŘEVODOVKA eHYDRO NEBO POWRREVERSER
eHydro představuje exkluzivní elektronickou hydrostatickou převodovku se třemi rozsahy a s pohodlnými (elektronickými) pedály Twin Touch. PowrReverser umožňuje měnit směr jízdy vpřed a vzad pomocí jedné páky bez nutnosti řazení (pouze 3038R).
MAXIMALIZUJTE SVOJI PRODUKTIVITU
Slaďte výkon svého traktoru s prováděnou prací díky naší elektronické převodovce eHydro se třemi rozsahy s pedály Twin Touch. LoadMatch: reguluje pojezdovou rychlost podle zatížení motoru pro maximální výkonnost bez zhasínání motoru. MotionMatch: nastavuje okamžitou odezvu převodovky pro rychlou změnu pohybu. SpeedMatch: nastavuje konstantní rychlost v krocích po 0,1 km/h během provzdušňování/postřikování nebo ve stísněných prostorách. Tempomat: nastavuje a udržuje pojezdovou rychlost stejně jako ve vašem vozidle.
BRZDY
Samoseřizovací mokré kotoučové brzdy jsou chlazené olejem, čímž se minimalizuje jejich opotřebení. Brzdy jednotlivých kol pomáhají navýšit trakci a umožňují ještě menší poloměr otáčení.
eSCV - ELEKTRICKÝ  STŘEDOVÝ VENTIL
Tento systém elektrohydraulického ventilu SCV zajišťuje snadné a přesné ovládání nářadí montovaného na přední a střední část. Volitelné nastavení rychlosti umožňuje řídit určité aplikace elektronickým pákovým ovladačem. Flexibilitu při provádění široké škály úkonů pak přinášejí tlačítka „třetích funkcí“.
JOYSTICK SE SPÍNAČEM TŘETÍ FUNKCE V ZÁKLADNÍ VÝBAVĚ
Umožňuje ovládání čelního nebo mezinápravového nářadí pomocí integrované třetí funkce, což je užitečné při práci s nářadím jako multifunkční lžíce na čelním nakladači.
MOTOR
Tříválcový vznětový motor má vysokou rezervu točivého momentu pro ohromující tažný výkon pod zatížením. Větší modely jsou pro vyšší výkonnost vybaveny turbodmychadly.

Technická data

MODEL 3033R 3038R 3045R
Motor 3válcový
Jmenovitý výkon (SAE J1995) 32,5 k (24,2 kW) při 2600 min-1 37,1 k (27,7 kW) při 2600  min-1 44 k (32,8 kW) při 2600  min-1
Max. rychlost 30,6 km/h
Hydraulika 52,5 l

Kompletní technická data naleznete v prospektu.
Zobrazit prospekt

Mám zájem Zavřít
Eduard Šebenda
produktový specialista pro komunální techniku
Telefon 725 687 296
E-mail eduard.sebenda@stromc.cz