Dotaz k produktu Sypače komunikací MATEV :
/komunalni-technika/prislusenstvi-pro-udrzbu-chodniku-a-silnic/sypace-komunikaci-matev
promo.jpg
Postrach drsných zimních podmínek

Sypače komunikací MATEV

Mám zájem
  • Pracovní záběr80 – 120 cm
  • Objem zásobníku125 – 400 l
Sypače komunikací MATEV

SPR-ST, SPR-IX
Standardní verze ST a nerezová verze IX
Robustní konstrukce, připojení do 3 bodového závěsu. Převodovka z šedé litiny na 540 ot/min, kotouč z V2A oceli. Šestistupňové nastavení pracovní šířky 1 - 6m. Mechanické nastavení dávky pákou. Násypka je vyrobena z PE plastu, nízká hmotnost = možnost naložit více materiálu. Objem 125, 250, 400, 600 litrů. Síto, speciální čechrač s gumovým kotoučem pro mokrý písek, sůl a granulát. Lehká konstrukce rozmetadla dovoluje naplnění těžším materiálem pro traktory  omezenou nosností ramen. Standardně dodávané s kardanem, připojení na závěs kat 1, odstavná kolečka.
 
Technická data
SPR H/M 80/100/120
Rozmetadlo SPR H/M  je určené pro traktory John Deere vybavené zadním tříbodovým závěsem. Záběr rozmetadla je 80; 100; 120 cm. Pohon je zajištěn vývodovou hřídelí traktoru, nebo hydraulickým okruhem. Hradítko je ovládáno ručně pákou, elektricky, nebo hydraulicky, pohyb materiálu je zajištěn válečkem.
 
Technická data
SPR WD 100
Rozmetadlo SPR WD100 je určené pro traktory John Deere řady X500. Záběr rozmetadla je 100 cm, pohon je zajištěn od zadních kol, takže se materiál sype pouze, pokud se traktor pohybuje. Hradítko je ovládáno ručně pákou, pohyb materiálu je zajištěn válečkem.
 
Technická data

Napište nám