Dotaz k produktu Profesionální ruční sekačka PRO 47V:
/komunalni-technika/profesionalni-rucni-sekacky-john-deere/profesionalni-rucni-sekacka-pro47v
pro47v_HP.jpg
Dostane se všude

Profesionální ruční sekačka PRO 47V

Mám zájem
  • Pracovní záběr47 cm

Obratný pomocník

Profesionální sekačka PRO 47V je robustní a flexibilní stroj vhodný pro menší firmy a obce. Se šířkou záběru 47cm je sekačka velmi obratná a vhodná pro sečení kolem překážek, či v omezeném prostoru. Nízká hmotnost a ergonomická rukojeť umožňuje snadné ovládání sekačky. Manipulaci se sekačkou hravě zvládne jedna osoba. Rukojeť je sklopná, proto je snadné sekačku uskladnit, nebo přepravovat.

Je vybavena výkonným motorem Subaru se jmenovitým výkonem 3,2 kW a variabilní rychlostí pojezdu. Zvládne i těžký terén do rozlohy cca 2500 m2. Navíc je žací jednotka této sekačky vybavena ocelovými výstuhami, které ji chrání proti poškození od kamenů. Žací jednotka je vyrobena z hliníku a je vybavena systémem sběru trávy TurboStar. Sekačka je osazena antivibračním systémem AVS, aby mohla obsluha se sekačkou pracovat po celý den.

overview

 

 
Vybrané výhody
  • Nová sklopná rukojeť
  • Antivibrační systém
  • Ventilátorem podporovaný sběr Turbostar
  • Nízká hmotnost: 47,5 kg
Unikátní systém TurboStar
Osvědčený systém TurboStar zajišťuje přesný řez a vynikající sběr trávy při každém sekání bez ohledu na počasí. Proud vzduchu vytvářený noži trávu před posekáním narovná a zároveň odstraní listy z trávníku, a to i za mokra. Po useknutí jsou odřezky pomocí ventilátoru nafoukány do sběrného koše. Dalším pomocníkem systému TurboStar je indikátor naplnění koše.
Hliníkové šasi s ocelovými kryty
Hliníkové šasi má kvůli větší odolnosti uvnitř i vně ocelovou výztuhu, a proto se nemusíte bát kamenů, promáčklých míst, nárazů ani koroze.

Videogalerie

Technická data

Šířka záběru sekačky 47 cm
Jmenovitý výkon motoru 3,2 KW
2800 rpm
Doporučovaná plocha sečení 2500 m²
Objem sběrného koše 65 ltr
Mulčovací sada Volitelně

Související články

Katalog zahradní techniky 2020
Objevte katalog zahradní techniky John Deere pro rok 2020.
Číst více

Napište nám