Dotaz k produktu Řada 1505 / 1515 II:
/komunalni-technika/rotacni-zaci-stroje-john-deere-s-celnim-zacim-ustr/rotacni-zaci-stroje-pro-velke-plochy-1/rada-1505-1515-ii
Rada-1505-1515-topimage.jpg
PRODUKTIVITA V JAKÉMKOLIV TERÉNU

Řada 1505 / 1515 II

Mám zájem
  • Pracovní záběr1,2—3,0 m

Díky vynikající trakci a výkonnému čtyřválcovému motoru bude sečení dlouhé, husté trávy na nerovném povrchu pro naše rotační žací stroje řady 1505 a 1515 II hračkou. Žací ústrojí s hydraulickým pohonem zajišťuje vynikající výkonnost při sečení za jakýchkoliv podmínek. Díky nastavitelnému volantu, pneumaticky odpruženému pohodlnému sedadlu, volitelné komfortní kabině a ovládání dotykem prstů pomocí ergonomické loketní opěrky CommandARM zůstane obsluha odpočatá a soustředěná po celý den.
ÚČINNÉ SEČENÍ
Hydraulický pohon žacích ústrojí zaručuje konstantní otáčky nože i v náročných podmínkách. Hydraulická rychloupínací zařízení zajišťují snadnou montáž žacího ústrojí nebo jakéhokoliv jiného nářadí s hydraulickým pohonem.
PRÁCE V POHODLÍ
Volitelná kabina Premium vám poskytne tiché a prostorné pracovní prostředí s topením, volitelnou klimatizací a vynikajícím výhledem do všech stran. Volant lze sklopit, pneumaticky odpružené sedadlo je plně nastavitelné a loketní opěrka CommandARM se pohybuje spolu se sedadlem.
SNADNÁ ÚDRŽBA
S robustním rámem, kevlarovými řemeny žacího ústrojí a moderní hydraulickou soustavou jsou tyto žací stroje zkonstruovány s ohledem na dlouhou životnost. Všechna místa údržby jsou snadno přístupná. Řídicí modul White Box používá kontrolky LED a tepovou funkci pro rychlou a srozumitelnou diagnostiku.
VŠE POD KONTROLOU
Nastavitelná loketní opěrka CommandARM se kvůli maximalizaci pohodlí pohybuje se sedadlem. Zajišťuje ovládání všech hlavních funkcí stroje pouhým dotekem a jsou na ní umístěny elektronické spínače ke zvedání a spouštění čelního žacího ústrojí. Funkce CrossCut vám umožňuje zvednout žací ústrojí nad povrch terénu při otáčení.
KOMFORT PŘI JÍZDĚ NA SILNICI
Odpružení čelního ústrojí (tlakový akumulátor) se během jízdy po silnici aktivuje automaticky. Společně 
s pohodlným sedadlem zajišťuje prvotřídní pohodlí při jízdě.
NÍZKÉ VIBRACE, MÉNĚ HLUKU
Hydraulický pohon nožů snižuje úroveň hluku a vibrací na minimum. Nízké otáčky motoru a pokrokový výfukový systém pomáhají snižovat hlučnost motoru.

Fotogalerie

Technická data

MODEL Řada 1505 / 1515 II
Výkon 35,3 kW (48 hp) při 2600 ot/min (stupeň III A)
Rychlost sečení až 15 mph (24,1 km/h)
Hydrostatický pohon všech kol
Uzávěrka diferenciálu

Související články

John Deere Golf Demo Day 2021
Letošní John Deere Golf Demo Day 2021 proběhl na hřišti Golf Mladá Boleslav - Sand Martin's holes ve čtvrtek 30.9.2021. Předvedli jsme nejen sekačky greenů, fervejí, či rafů, ale i kompaktní traktory, vozidla Gator a příslušenství...
Číst více
Vinoř se fest
Naše firma Strom Praha podpořila jednu z největších Vinořských akcí. Jsme rádi, že můžeme pomoci s místní kulturou a zapojit se do programu pro děti i dospělé. 
Číst více

Napište nám