Dotaz k produktu Sekačky ZTrac s nulovým poloměrem otáčení:
/komunalni-technika/rotacni-zaci-stroje-john-deere-s-celnim-zacim-ustr/rotacni-zaci-stroje-pro-velke-plochy-1/sekacky-s-nulovym-polomerem-otaceni
John-Deere-Ztrac-topimage.jpg
PERFEKTNÍ OVLÁDÁNÍ – OKAMŽITĚ

Sekačky ZTrac s nulovým poloměrem otáčení

Mám zájem
  • Pracovní záběr1,37—1,83 m

Žací stroje s nulovým poloměrem otáčení umožňují vykonávat práci minimálně o 20 % rychleji než žací stroj s čelním žacím ústrojím, čímž šetří vaše peníze při každém použití. Model Z997R a nový model Z994R spojují neuvěřitelnou manévrovatelnost s výkonným motorem, vysoce kapacitním ústrojím a vynikající kvalitou, aby věrně sloužily dlouhá léta.
OTOČENÍ NA MÍSTĚ
Manévrovatelnosti našich žacích strojů s nulovým poloměrem otáčení se nic nevyrovná. Jsou tak šikovné, že se obsluha dokáže vyhnout stromům, záhonům a dalším překážkám, aniž by musela zastavit nebo zpomalit. 
JEDNODUCHÉ NASTAVENÍ VÝŠKY ŘEZU
Ovladač nastavení výšky řezu je prakticky umístěn na pravém ovládacím panelu.
NESROVNATELNÉ OVLÁDÁNÍ
Jednoduché ovládání pomocí ovládacích pák s měkčenou rukojetí. Ke zvednutí nebo spuštění žacího ústrojí a vypnutí nožů stačí stisknout ovladač (pouze u modelu Z997R).
HOMOLOGAČNÍ SADA PRO PROVOZ NA VEŘEJNÝCH KOMUNIKACÍCH
Snadno použitelný panel s kontrolkami – ovládání pouhým dotekem (volitelně).
SNADNÁ ÚDRŽBA
Klíčové komponenty motoru jsou snadno přístupné pod kapotou. Sklopné sedadlo umožňuje snadný přístup k hydraulické soustavě a sklopná platforma v oblasti nohou k vřetenům žacího ústrojí.
PRÁCE V POHODLÍ
Sedadlo ComfortGlide s dodatečným předním/zadním odpružením lze zcela přizpůsobit, díky čemuž se můžete celý den cítit pohodlně a dosahovat maximální produktivity. Je vybaveno loketními opěrkami, ovladačem k nastavení úrovně odpružení a třemi pákami – nastavení v podélném směru, bederní opěrky a sklonu opěrky sedadla.
ŽACÍ ÚSTROJÍ 7-IRON PRO S BOČNÍM VÝHOZEM
Tato žací ústrojí s bočním výhozem z lisované oceli 7-Iron o tloušťce 4,6 mm jsou poháněná hřídelem, aby zvládla i náročné profesionální použití. Rovněž je možné je změnit na mulčování.

BEZDUŠOVÉ RADIÁLNÍ PNEUMATIKY MICHELIN X TWEEL TURF (VOLITELNĚ)

Zapomeňte na defekty a nerovnoměrný tlak v pneumatikách. Bezdušové radiální pneumatiky Michelin X Tweel Turf jsou imunní vůči ostrým předmětům, hladce přejíždějí po překážkách a vydrží 3krát déle než běžné typy pneumatik.

Technická data

MODEL Z994R Z997R
Výkon 18,4 kW (24,7 hp) při 3200 ot/min (stupeň V) 21 kW (28,6 hp) při 2800 ot/min (stupeň III A)
27,5 kW (37,4 hp) při 2800 ot/min (stupeň V)
Rychlost pro jízdu vpřed  16,9 km/h 18,5 km/h
Šířka záběru 137 cm (54 in) 153 cm (60 in) / 183 cm (72 in)

Související články

K zahradním traktorům X100 byl vozík Vares zdarma
Jednou z nejvýraznějších novinek stáje John Deere v oblasti zahradní techniky jsou letos modernizované traktory řady X100. Zvnějšku se odlišují zejména pěkně tvarovanou kapotou motoru, ovšem to není vše, změn je více. A hlavně...
Číst více
Více zábavy při sečení na vlastním pozemku
Mannheim, 21. ledna 2021 – Na udržovaný trávník je vždycky radost pohledět. A nyní to platí více než kdy dříve. John Deere zavádí u zahradních traktorů řady X100 pro rok 2021 nové funkce, společně s modernizací řady...
Číst více
([BannerProduct] LIKE N'%Sekacky-s-nulovym-polomerem-otaceni%' OR [BannerSubcategory] LIKE N'%Rotacni-zaci-stroje-pro-velke-plochy-1%' OR [BannerCategory] LIKE N'%Rotacni-zaci-stroje-John-Deere-s-celnim-zacim-ustr%') AND [BrandName] LIKE N'%John-Deere%' AND [BannerTopCategory] LIKE N'%Komunalni-technika%'

Napište nám