Mám zájem

Související produkty

Sklízecí mlátičky řady T Sklízecí mlátičky řady T Dostaňte ze svých polí maximum s kombajny inovované řady T. Spolu s dlouholetými zkušenostmi, ověřeným unikátním tokem materiálu kombinovaným s klasickými vytřasadly zvýší jednak produktivitu samotného stroje, ale hlavně kvalitu zrna i slámy – což je to, oč tu běží. S řadou T tak pořídíte stroj o výkonnosti srovnatelné s hybridem, ale s kvalitou práce a spotřebou stroje vytřásadlového.
  • Maximální výkon300—449 k
Sklízecí mlátičky řady S700 Sklízecí mlátičky řady S700 Sklízecí mlátičky řady S700 sází na koncepci jednoho rotoru o velkém průměru, díky které nabízí maximálně možnou šetrnost k zrnu při maximální průchodnosti. Od roku 2012 se tato koncepce ještě více přizpůsobila evropským podmínkám díky rotoru Variable Stream. I přes vysokou separační kapacitu nabízí tento rotor šetrný přístup ke slámě. Dávno již tak neplatí, že axiál = nepoužitelná sláma. Pro ty, kteří naopak potřebují co nejjemněji posklizňové zbytky nadrtit, nabízí mlátičky řady S700 nejlepší
  • Maximální výkon285—460 k
Řada X9. Sklízecí mlátička 100 tun Řada X9. Sklízecí mlátička 100 tun Sklízecí mlátičky řady X9 představují technologický vrchol. Díky mobilní aplikaci a bezdrátovému přenosu dat poskytují nevídanou kontrolu správy. Mají nejluxusnější a nejtišší kabinu, jakou jsme kdy vyrobili. X9 je zkonstruována tak, aby byla provozována na hranici možností s minimální údržbou a funkcemi šetřícími čas, a tak se maximalizovala denní doba strávená sklizní. I přes mimořádně energeticky úsporné mlácení, separaci, díky nevídanému výkonu zvládne sklidit až 100 tun za hodinu.
  • Maximální výkon639—700 k

Napište nám