Mám zájem

Související produkty

Unikátní žací stroje ZTrak Unikátní žací stroje ZTrak Díky jejich mimořádné hbitosti a rychlosti až 14,5 km/h vám naše sekačky s nulovým poloměrem otáčení
 • Pracovní záběr107 - 122 cm
Zahradní traktory X100 Standard Zahradní traktory X100 Standard Se šesti modely a celou řadou funkcí a volitelného vybavení nabízí řada X100 pro každého něco.
 • Pracovní záběr92 - 122 cm
Zahradní traktory X500 Ultimate Zahradní traktory X500 Ultimate Díky nízkému těžišti, velkému rozvoru náprav a uzávěrce diferenciálu jsou tyto stroje skutečně všest
 • Pracovní záběr122 -137 m
Sekačky se sběrným košem Sekačky se sběrným košem Profesionální benzínová sekačka s šířkou záběru 43 cm a robustním hliníkovým pouzdrem s ocelovou vložkou. Pro středně velké oblasti s profesionálními požadavky.
 • Pracovní záběr43 - 54 cm
Mulčovací sekačky Mulčovací sekačky Profesionální benzínová mulčovací sekačka s šířkou záběru 53 cm a robustním hliníkovým krytem. S antivibračním systémem a variabilním pohonem pro práci bez únavy i na svazích. Ideální pro velké trávníky s profesionálními požadavky.
 • Pracovní záběr53 cm
Profesionální provzdušňovač SABO 45-220 Profesionální provzdušňovač SABO 45-220 Profesionální, výkonný benzinový vertikutátor s pracovním záběrem 45 cm a s výkonným 3,7 kW 4-taktním benzínovým OHV motorem BRIGGS & STRATTON. 19 Pracovních nožů spolehlivě odstraní doškovou a odumřenou trávu. Ideální pro velké trávníky.
 • Pracovní záběr45 cm
Profesionální provzdušňovač SABO 38-BV Profesionální provzdušňovač SABO 38-BV Výkonný benzinový vertikutátor s pracovním záběrem 38 cm a robustním hliníkovým pouzdrem. 15 kotoučů nožů spolehlivě odstraní doškovou a odumřenou trávu. Ideální pro velké trávníky.
 • Pracovní záběr38 cm
Bateriové sekačky John Deere Bateriové sekačky John Deere Pokud máte rádi jednoduchý život, je tu pro vás bateriová sekačka John Deere, se kterou stačí jen vyrazit.
 • Pracovní záběr40 - 47 cm
Sekačky John Deere RUN Sekačky John Deere RUN Kompaktní, lehká a odolná
 • Pracovní záběr41 - 51 cm
Rotační žací stroje Rotační žací stroje Dostanete se všude: tyto zahradní traktory zkonstruované pro rozlehlé pozemky nabízejí dostatečný výkon a pohodlí pro vykonání jakékoliv práce. Modely řady X300 mají ohromující vlastnosti a snadno se ovládají. Pro maximální výkonnost a výkon si zvolte traktor řady X500. Díky nízkému těžišti, velkému rozvoru náprav a uzávěrce diferenciálu jsou tyto stroje skutečně všestrannými pomocníky.
 • Maximální výkon14,1 – 18,5 kW
Sekačky ZTrac s nulovým poloměrem otáčení Sekačky ZTrac s nulovým poloměrem otáčení Žací stroje s nulovým poloměrem otáčení umožňují vykonávat práci minimálně o 20 % rychleji než žací stroj s čelním žacím ústrojím, čímž šetří vaše peníze při každém použití. Model Z997R a nový model Z994R spojují neuvěřitelnou manévrovatelnost s výkonným motorem, vysoce kapacitním ústrojím a vynikající kvalitou, aby věrně sloužily dlouhá léta.
 • Pracovní záběr1,37—1,83 m
Prémiové sekačky Prémiové sekačky Prémiové sekačky
 • Pracovní záběr40 - 54 cm
Sběrací zařízení Sběrací zařízení Kontejner odolný proti korozi a poškození, samonosný, s výškovým zdvihem do 2,15m. 2 dvojčinné hydraulické válce k otvírání a zavírání zadního víka s hydr. zajištěním. Zdvih zajišťuje teleskopický hydr. válec.
 • Pracovní záběr130 – 160 cm
Profesionální zahradní traktory X900 Profesionální zahradní traktory X900 Plně svařovaný ocelový rám. Žací ústrojí z lisované oceli určené pro profesionální použití.
 • Jmenovitý výkon18 - 18,5 kW
Zahradní traktory X300 Premium Zahradní traktory X300 Premium Zahradní traktor zkonstruovaný pro rozlehlé pozemky nabízí dostatečný výkon a pohodlí pro vykonání j
 • Pracovní záběr107 cm
Rotační žací stroje Rotační žací stroje Nasloucháním jsme získali mnohem více konstrukčních podnětů, než kdybychom použili počítačovou simulaci či prototyp. Mezi první vylepšení navržená profesionály v oblasti údržby golfových hřišť byly výsuvné přední žací jednotky pro změnu šířky záběru,...
 • Pracovní záběr1,83 - 2,23 m
Nesené prutové brány Nesené prutové brány Vyčesávání stařiny, nikdy nebylo snažší
Akumulátorové sekačka Akumulátorové sekačka Síla. Ticho, Nulové emise
 • Pracovní záběr43 cm
Tažený vyčesávač - Tielburger - TV920 Tažený vyčesávač - Tielburger - TV920 Motor o síle až 9 koní, široké pneumatiky, obrovský kryt vertikulátoru. Vše slouží pouze jednomu sportovnímu účelu: zvládání velkých ploch. Proto má nožová hřídel trojí uložení v kulových ložiscích. Ochrana proti zlomení jednotlivých nožů,
 • Pracovní záběr90 cm
Benzínové sekačky SABO se sběrným košem Benzínové sekačky SABO se sběrným košem Sekačka na trávu s šířkou záběru 40 cm a vysoce kvalitním plastovým krytem s 10letou zárukou. Optimální zachytávací výkon díky patentovanému systému TurboStar ™, ideální pro menší trávníky.
 • Pracovní záběr40 - 54 cm
Mulčovací sekačky SABO s benzínovým motorem Mulčovací sekačky SABO s benzínovým motorem Špičková mulčovací sekačka s šířkou záběru 53 cm. S variabilním pohonem pro snadnou práci i na svazích - nastavujete tempo. Ideální pro velké trávníky.
 • Pracovní záběr53 cm
Sekačky s bočním výhozem Sekačky s bočním výhozem Profesionální benzínová sekačka s bočním výhozem, šířkou záběru 43 cm a robustním hliníkovým pouzdrem s ocelovou vložkou. Pro extrémní travnaté podmínky a velké plochy s profesionálními nároky.
 • Pracovní záběr43 - 52 cm
Zahradní vozík VARES Zahradní vozík VARES Zesílená konstrukce ocelové korby snýtovaná pevnostními nýty, tloušťka materiálu korby 1,5 mm, tloušťka materiálu profilovaného nosníku 3 mm. Profesionální prachotěsné náboje kol se zesílenou hřídelí 22 mm.
 • Nosnost400 kg
Cisternová nástavba Vares Cisternová nástavba Vares Kompletní set, který bez montáže jednoduše, lehce a bezpečně usadíte přímo na korbu vozíku VARES (TR220 / HV220).
 • Objem zásobníku300 l

Napište nám