S770i vs. T670i
Pro letošní žně jsme jako DEMO mlátičky vybrali dvě, principiálně zcela odlišné, přesto v lecčem stejné mlátičky. Společné mají hned tři zásadní věci. Tou první je plná výbava. Druhou, zásadnější, je stejný záběr lišty, a to 9,15 m. A společné mají i srdce – motor John Deere 9.0 l o jmenovitém výkonu 397 koní. Shodují se také automatickým řízením podle GPS signálu, mapováním výnosů, telematikou JD link a bezdrátovým online zasíláním dat na portál MyJohnDeere.com.
Číst více
JÍZDÁRNU NA TRÉNINK CUTTINGU BUDE UDRŽOVAT NOVÝ JOHN DEERE 5058E
Nedaleko Zruče nad Sázavou se nachází ranč rodiny Spáčilových, kteří se věnují westernové jezdecké disciplíně Cutting. Na údržbu povrchu na jízdárně si Spáčilovi pořídili nový traktor John Deere 5058E, který před dvěma týdny dodalo středisko Ovčáry prostřednictvím našeho prodejce Michala Dirbáka. Na fotografie z předání se můžete podívat do naší galerie.
Číst více
Ohlédnutí za prvním žňovým týdnem
Koncem minulého týdne se začaly pomalu rozbíhat žně ve všech částech republiky. V tomto příspěvku bychom se s vámi rádi podělili o několik vybraných fotografií našich žňových zpravodajů z facebookové skupiny "žně živě". Pokud se i vám podařilo zachytit některou sklízecí mlátičku John Deere při sklizni, neváhejte přidat svůj příspěvek. Můžete vyhrát zajímavé ceny!
Číst více
Kombajnová výzva 2019
Třetí generace oblíbené řady T doznala se svým příchodem na náš trh v roce 2017 mnoha navenek ne příliš patrných, o to však pro práci zásadních, změn. Unikátní tok materiálu přes 4 bubny, aktivní separační plocha 4 m2 a plocha sít více než 6 m2 samo o sobě znamená revoluci v daném segmentu mlátiček. 3 roky na českých polích, desítky prodaných kusů a skvělé reference od zákazníků nám dávají oprávněný pocit hrdosti na tento stroj. Vždyť už několik podniků nové Téčko přesvědčilo natolik, že všechny své dosavadní mlátičky vyměnili právě za Téčka. I největší službaři u nás už na ně také vsadili. Přesvědčovat dosud váhající je pro nás ale výzvou, a proto jsme si pro vás jednu velkou výzvu připravili. Tomu, kdo porazí naše Téčko nabízíme 10 000 €.
 
Číst více
První předaná řezačka řady 9000!
Minulý týden si v Zemědělském družstvu Senice na Hané odbyla premiéru sklízecí řezačka John Deere 9600i. Jedná se o první stroj řady 9000 předaný v České republice. Řezačka je vybavena systémem HarvestLab 3000, který umožňuje analýzu výnosu sklízeného materiálu, automatické nastavení délky řezanky v závislosti na sušině, stacionární využití při rozboru siláže a také možnost využití na aplikační cisterně za účelem rozboru aplikované kejdy nebo digestátu. Pro sklizeň kukuřice je řezačka vybavena desetiřádkovým adaptérem 475 Plus.
Číst více
Soutěž Žně živě 2019
Vyhlašujeme letošní kolo naší již tradiční fotografické soutěže Žně živě 2019 a opět je, krom dílčích výher v jednotlivých měsících, ve hře zájezd do výrobního závodu pro sklízecí mlátičky a řezačky John Deere v německém Zweibrückenu. Letos jsme trochu změnili systém hry, proto věnujte pozornost následujícím pravidlům.
Číst více
Prediktivní údržba šetří náklady - Expert Alerts
Agrotechnické termíny se vlivem vývoje počasí neustále zkracují, a proto se snažíme zajistit maximální provozuschopnost Vašich strojů. Od loňského roku nabízíme službu Expert Alerts pro prediktivní údržbu strojového parku techniky John Deere. Prediktivní údržba je založena na principu předpovědi vývoje stavu stroje a tím včasném odhalení potenciálních problémů či poruch. Cílem toho typu...
Číst více
Návštěva výrobních závodů Pronar
V prvním červnovém týdnu jsme se zákazníky navštívili výrobní závody výrobce techniky Pronar ve východním Polsku. Z celkového počtu sedmi závodů, kde výroba strojů Pronar aktuálně probíhá, jsme stihli navštívit tři, konkrétně ve městech Hajnowka, Narewka a samozřejmě Narew, kde je kromě výrobních hal i samotná centrála firmy s vlastním letištěm a výzkumným a vývojovým centrem.
Číst více
NAŠE POLE 2019
Stejně jako každý rok se naše středisko Nový Dvůr ve dnech 11. - 12. června 2019 zúčastnilo tradiční zemědělské výstavy Naše pole, kterou organizuje vydavatelství Profi Press v Nabočanech u Chrudimi. Jedná se o celostátní přehlídku polních pokusů a odrůd zemědělských plodin, spojenou s ukázkou ochrany a výživy rostlin a s výstavou zemědělské techniky. Právě té se každým rokem účastníme, a to spolu s tuzemským výrobcem Bednar a firmou Agrometall. I letos jsme připravili expozici plnou zajímavé techniky námi dodávaných značek.
Číst více
Ocenění za hospodaření s půdou
John Deere Manure Sensing využívá pro měření výživových hodnot během aplikace kejdy a digestátu systém NIR (blízká infračervená spektroskopie) senzoru HarvestLab 3000. Tato pokročilá technologie byla nyní oceněna porotou pro udělování ceny European Land and Soil Management Award. Toto ocenění je určeno pro zdůraznění vynikajícího hospodaření s půdou, které napomáhá k její ochraně.
Číst více
Nový pásový traktor v Chrášťanech
V letošním roce prošly pásové traktory řady 8RT několika inovacemi, tou nejzásadnější je odpružení kabiny, které již nyní najdete v základní výbavě u všech modelů řady 8RT. Pro pořízení nového pásového traktoru 8370RT se rozhodli i ve společnosti Lupofyt Chrášťany. Dvoupásový traktor 8370RT zde po sedmi letech nahradil model 8345RT. Hospodaření společnosti a využití pásového traktoru nám představil výkonný ředitel pan Jaroslav Mikoláš.
Číst více
Polní den BEDNAR 2019
Podívejte se na fotoohlédnutí za Polním dnem BEDNAR, který i přes nepřízeň počasí přilákal do Městce Králové 2217 návštěvníků. Toto číslo znamenalo rekordní účast. Děkujeme Vám všem, kteří jste se přišli podívat!
Číst více
Pozor na krádeže přijímačů a displejů
V uplynulých dvou dnech začalo na území České republiky v nočních hodinách docházet k hromadným krádežím přijímačů satelitního signálu a ovládacích monitorů John Deere. Podle všech znaků se jedná o organizovanou skupinu cíleně se zaměřující právě na tyto produkty. Jako prevenci tedy doporučujeme, pokud je to možné, přijímače a ovládací monitory nenechávat ve strojích po dobu jejich nečinnosti.

 
Číst více
Mám zájem Zavřít
Jsem tu pro Vás
Jsem tu pro Vás
Telefon 283 092 111
E-mail info@stromc.cz