PŘIPRAVTE SE NA PŘÍŠTÍ SEZÓNU ZA LETOŠNÍ CENY.
Teď je nejlepší čas na pořízení tradičních německých nakladačů a manipulátorů Kramer na příští rok, protože budete mít letošní ceny.

Proč si vyžádat nabídku právě teď: 

  • budete mít výhodné cenové nabídky ještě z ceníkového roku 2021

  • objednáte si Kramer přesně dle svých představ a v klidu ho budete mít do sezóny 2022

Proč právě Kramer?
Třeba kvůli pevnému rámu který má spousty výhod.

Vynikající stabilita
Největší slabinou nakladačů kloubové konstrukce je protizávaží, které je umístěno vzadu u motoru, aby působilo co největší pákou proti nesenému břemenu. Právě kvůli manévrování pomocí kloubu se závaží vychyluje do stran z osy a tím se dostává mimo osu také těžiště stroje. I tuto nevýhodu Kramer maže díky stálé a nedělené konstrukci, díky které protizávaží zůstává v ose stroje za všech okolností. Díky tomu máte vždy vše pod kontrolou.
Perfektní obratnost
I když se to na první pohled nemusí zdát, není obratnějšího stroje než je právě Kramer s pevným rámem. Koncept všech řiditelných kol s vytočením až 40° stojí za tím, že nakladače Kramer mají až o 34% menší poloměr otáčení přes kola než bývá poloměr otáčení u konkurenčních strojů s kloubovou konstrukcí. A to nejvíce oceníte právě v omezených prostorech stájí či skladů.
Stálá nosnost za každých podmínek
Pozice protizávaží, které je umístěno v zadní části nakladače se díky pevnému rámu nepřesouvá v průběhu zatáčení dopředu, díky tomu máte jistotu, že nosnost stroje je stejná za každých podmínek. Co zdvihnete v přímém směru, to unesete i v plném vytočení kol.
zalozni-stroj.png          po-nejmeni.png          doprava.png          servis.png

Hledáte kolový nakladač?

Kompaktní nakladače Kramer Kompaktní nakladače Kramer Velikost těchto nakladačů zajišťuje průjezdnost i v těch nejmenších stájích a omezených prostorech. Díky pevnému rámu si však udržují vysokou nosnost za všech okolnosti a především stabilitu, která je u takto malých strojů zásadní. Navzdory malým rozměrům nebudete trpět nedostatkem prostoru v kabině. I přes propracovanost konstrukce si však zachovávají jednoduchost a spolehlivost.
  • Nosnost650-1600 kg
Kolové nakladače Kramer Kolové nakladače Kramer Střední kategorie nakladačů, která je vyhlášená po celém světě díky výhodám pramenícím z unikátní konstrukce pevného rámu. Tyto nakladače jsou ideálním nástrojem pro profesionální provozy v živočišné produkci, kde si poradí s úklidem stájí, ve kterých není místa nazbyt. Velmi oblíbenými jsou nakladače v provozech komunálu a technických služeb.
  • Nosnost1900—3900 kg
Těžké kolové nakladače Kramer Těžké kolové nakladače Kramer Těžké kolové nakladače se cítí jako doma především při těch nejnáročnějších úkolech, které na ně na Vašem podniku čekají. Neztratí se tedy při pracích na silážních či senážních jamách při rozhrnování i dusání řezanky. Při vyhrnování hnojů či nakládce na polním hnojišti oceníte zejména výkon motoru Deutz, vysokou světlou výšku stroje a nakládací výšku, kdy teleskopický výložník zajistí nakládku i na nejvyšší odvozové prostředky. Navíc si stále nakladač zachovává pověstnou tuhost a vynikající obra
  • Nosnost3800 - 4800 kg

Nebo teleskopický kolový nakladač?

Teleskopické nakladače Kramer Teleskopické nakladače Kramer Nakladače Kramer s sebou nesou kvalitu německé výroby v kombinaci s unikátní konstrukcí neděleného, pevného rámu. Občas ale potřebujete sáhnout o něco výše než se standardním výložníkem. Právě proto lze většinu klasických nakladačů Kramer doplnit teleskopickým ramenem. Nakladače s označením T dosahují paletizační výšky až 4,5 m.
  • Nosnost1650-2300 kg

Nebo snad manipulátor?

Kompaktní manipulátory Kramer Kompaktní manipulátory Kramer Hbitý a kompaktní manipulátor Kramer, to jsou vlastnosti, které charakterizují manipulátor KT276. Je určen převážně pro menší farmy, které potřebují stroj s perfektní obratností, vynikajícím výhledem a dlouholetou spolehlivostí. Nicméně, nenechá se zahanbit ani v podmínkách velkého podniku, kde má na starosti např. manipulaci kolem živočišné produkce.
  • Nosnost2700 kg
Univerzální manipulátory Kramer Univerzální manipulátory Kramer Střední kategorie manipulátorů Kramer obsahuje již plně profesionální modely, jež spojuje jedna vlastnost – univerzálnost. Hodí se stejně dobře jako hlavní manipulátor na středních farmách, ale zároveň i jeden s několika v těžkých provozech velkých společností. Díky komponentům z nejtěžší řady manipulátorů, jako je motor Deutz o výkonu 100 kW (136 k) nebo převodovce ECOSPEED je spolehlivým pracantem.
  • Nosnost3500 - 4000 kg
Těžké manipulátory Kramer Těžké manipulátory Kramer Zde není prostor pro kompromisy. Řada nejtěžších manipulátorů Vám poskytne dostatečnou rezervu i pro ty nejtěžší práce na největších provozech, kde se zabývají nakládkou tisíců tun materiálu, včetně pohybu na polních hnojištích nebo silážních jamách. Rám o šířce 2,5 m dává manipulátoru dostatečnou stabilitu. Veškeré komponenty jsou navrženy na tvrdé podmínky. Tedy pokud chcete Kramera postavit těm nejtěžším výzvám, nešlápnete vedle.
  • Nosnost4500—5500 kg

Výhody pro Vás? Třeba záložní stroj, nebo strojní pojištění zdarma s naším financováním.

Naši spokojení zákazníci

Rozhodla spolehlivost, hospodárnost, robustnost a blízký servis
Pan David Bierhanzl působí jako ředitel ve společnostech zabývajících se zpracováním dřeva a zemědělskou prvovýrobou. Od loňského roku v těchto provozech využívá tří strojů Kramer, dvou nakladačů s teleskopickým ramenem KL 30.5T a jednoho manipulátoru KT 557.
Více o článku
O novém manipulátoru rozhodly dobré reference
Pan Šťastný se synem začal v roce 1992 v severočeských Vědlicích s chovem masného skotu plemene Blonde d´Aquitaine. Z počátečních dvaceti kusů se jejich stádo rozrostlo až na 550 ks. V současné době je jejich farma největším chovatelem tohoto plemene v České republice.
Více k článku
„U obou manipulátorů se mi líbí, jak funguje hydraulika,“ říká Karel Zeman
V Zemědělském družstvu Bělčice vsází na manipulační techniku Kramer. Od roku 2017 zde provozují vlajkovou loď tohoto německého výrobce nakladačů a manipulátorů, model KT559. O dva roky později k němu přibyl menší stroj s označením KT447. O ...
Číst více
„Počítáme s dalším rozvojem farmy, z toho důvodu jsme šli do většího stroje,“ říká pan Jaroslav Hampl
Pan Jaroslav Hampl se v počátcích své kariéry věnoval podnikání s tchánem. Poté se oklikou přes správcování fotbalového stadionu ve Vrchlabí dostal až k zemědělství. „Začínal jsem na zelené louce. Nemám za sebou...
Číst více
Manipulátor Kramer na statku Kučerových
Kučerovi se před šesti lety přestěhovali na statek do Krasnic nedaleko Přelouče. Zde se rozhodli naplno věnovat chovu koní. Do začátků si pořídili traktor John Deere 3036E tak, aby byli schopni zajistit manipulaci spojenou s provozem...
Číst více
Dva nové manipulátory na severu Moravy
Začátkem února jsme prostřednictvím našeho střediska v Opavě předali dva manipulátory Kramer KT 447. První putoval k majiteli na Ostravsko a druhý do Zemědělského družstva Hněvošice, ve kterém působí jako majitel a agronom pan Jan Bolacký. ...
Číst více

"KRAMER KL 55.8 je největší letošní novinka.
A to doslova a do písmene. Vychutná si i ty nejtěžší práce."

Více detailů o kolových nakladačích najdete ZDE