STROM PRAHA - Dobřany

Adresa

Průmyslová 1274, 334 41

Provozní doba

po- pá: 7:00 – 16:00 | mimo pracovní dobu dle předchozí dohody |

Prodej techniky:

Jan Marek okres Příbram, Beroun +420 724 226 442 Jan.Marek@strom.cz
Zdeněk Leitl okres Plzeň-sever, Plzeň-město, Tachov +420 724 020 217 zdenekleitl@volny.cz
František Zrostlík okres Domažlice, Plzeň-jih, část okresů Písek a Strakonice +420 725 687 268 Frantisek.Zrostlik@strom.cz
Josef Makrlík okres Klatovy +420 724 669 455 Josef.Makrlik@strom.cz
Karel Palivec zahradní a komunální technika 420 725 687 205 Karel.Palivec@strom.cz
Ing. Karel Hrdina pouze sortiment John Deere, okres: Strakonice, Písek, Příbram +420 602 415 264  agrotip_hrdina@volny.cz
Ing. Vítězslav Hatan pouze sortiment John Deere a Pronar, okres: Rokycany, Beroun +420 603 827 218 hatan@hatan.cz


Servis a prodej náhradních dílů:

Radek Hötzel               Vedoucí servisu Dobřany +420 606 632 228 Radek.Hotzel@strom.cz
Vít Hejhal Specialista náhradních dílů +420 724 669 481 Vit.Hejhal@strom.cz

 

Vedení regionu:

Ing. Jan Urban           vedoucí divize                                                                               +420 602 281 138 Jan.Urban@strom.cz
Bc. Jana Picková zástupce vedoucího divize, ekonomka, hlavní účetní +420 725 687 240 Jana.Pickova@strom.cz
Miroslav Šustr vedoucí servisu a ND +420 724 669 460 Miroslav.Sustr@strom.cz
 

STROM PRAHA a.s.   
IČ: 25751069
DIČ: CZ25751069
Bankovní spojení: Komerční banka, a.s.
Číslo účtu: 4198730217/0100

Korespondenční adresa:  STROM PRAHA a.s., Divize Západ, Lnáře 245, 387 42  Lnáře
Fakturační adresa: STROM PRAHA a.s., Lohenická 607, 190 17  Praha 9-Vinoř
STROM PRAHA - Dobřany