STROM PRAHA - Lnáře

Adresa

Lnáře 245, 387 42

Provozní doba

po- pá: 7:00 – 16:00 | mimo pracovní dobu dle předchozí dohody |

Telefon

602 281 138

E-mail

Jan.Urban@stromc.cz

Prodej techniky:

Jan Marek okres Příbram, Beroun +420 724 226 442 Jan.Marek@stromc.cz
Zdeněk Leitl okres Plzeň-sever, Plzeň-město, Tachov +420 724 020 217 zdenekleitl@volny.cz
František Zrostlík okres Domažlice, Plzeň-jih, část okresů Písek a Strakonice +420 725 687 268 Frantisek.Zrostlik@stromc.cz
Josef Makrlík okres Klatovy +420 724 669 455 Josef.Makrlik@stromc.cz
Karel Palivec zahradní a komunální technika +420 725 687 205 Karel.Palivec@stromc.cz
Karel Hrdina pouze sortiment John Deere, okres: Strakonice, Písek, Příbram +420 602 415 264  agrotip_hrdina@volny.cz
Vítězslav Hatan pouze sortiment John Deere a Pronar, okres: Rokycany, Beroun +420 603 827 218 hatan@hatan.cz


Servis techniky:

Miroslav Šustr Vedoucí servisu a náhradních dílů +420 724 669 460 miroslav.sustr@stromc.cz
Pavel Krýda Vedoucí servisních mechaniků +420 702 008 727 pavel.kryda@stromc.cz
Karel Mašek Vedoucí servisního střediska +420 724 066 539 karel.masek@stromc.cz


Pneuservis:

Pohotovostní provoz pro smluvní partnery v době: po-pá 16:00 – 18:00, so-ne 8:00 – 16:00 , tel: 724 085 531

Ing. Josef Jirovec vedoucí pneuservisu 724 669 454 Josef.Jirovec@stromc.cz


Pneuservis nabízí tyto služby:

  • prodej pneu: moto, osobní, nákladní, zemědělské
  • protektorování nákladních pneumatik studenou technologií Bandag a Kraiburg
  • opravy pneu teplou i studenou technologií, opravy duší
  • prodej a autopříslušenství
  • prodej ocelových a litých kol na všechny typy automobilů, opravy litých kol na OA

 

Vedení regionu:

Ing. Jan Urban           vedoucí divize                                                                               +420 602 281 138 Jan.Urban@stromc.cz
Bc. Jana Picková zástupce vedoucího divize, ekonomka, hlavní účetní +420 725 687 240 Jana.Pickova@stromc.cz
Miroslav Šustr vedoucí servisu a ND +420 724 669 460 Miroslav.Sustr@stromc.cz
 

STROM PRAHA a.s.   
IČ: 25751069
DIČ: CZ25751069
Bankovní spojení: Komerční banka, a.s.
Číslo účtu: 4198730217/0100

Korespondenční adresa:  STROM PRAHA a.s., Divize Západ, Lnáře 245, 387 42  Lnáře
Fakturační adresa: STROM PRAHA a.s., Lohenická 607, 190 17  Praha 9-Vinoř
STROM PRAHA - Lnáře