STROM PRAHA - Němčice nad Hanou

Adresa

Masarykova 672, 798 27 Němčice nad Hanou

Telefon

725 687 295

E-mail

frantisek.vincenec@strom.cz

Prodej:

Pavel Janeček prodejce techniky pro oblast – Vyškov, Prostějov, Kroměříž +420 724 035 955 pavel.janecek@strom.cz
Libor Krajča prodejce techniky pro oblast - Zlín, Kroměříž  +420 724 226 469 libor.krajca@strom.cz
Martin Brýdl prodejce techniky pro oblast – Olomouc, Přerov +420 725 687 311 martin.brydl@strom.cz
Jiří Klimeš prodejce techniky pro oblast – Zlín, Uherské Hradiště +420 725 687 367 jiri.klimes@strom.cz
Miroslav Melčák prodejce náhradních dílů a služeb +420 724 226 405 miroslav.melcak@strom.cz



Servis:

Jakub Dvorský vedoucí servisních mechaniků +420 725 687 265 jakub.dvorsky@strom.cz
Josef Ručka vedoucí servisních mechaniků +420 725 687 302 Josef.Rucka@strom.cz
David Vincenec specialista náhradních dílů +420 725 687 292 david.vincenec@strom.cz
David Běhalík specialista náhradních dílů +420 724 226 447 david.behalik@strom.cz
Veronika Frysová provozní účetní +420 724 226 410 Veronika.Frysova@strom.cz
Pavla Dvořáková provozní účetní +420 724 226 468 Pavla.Dvorakova@strom.cz
Barbora Bečicová provozní účetní   Barbora.Becicova@strom.cz
Markéta Velclová provozní účetní   Marketa.Velclova@strom.cz


Pneuservis:

Petr Frýda Pneuservis  petr.fryda@strom.cz


Vedení oblasti:

František Vincenec vedoucí divize +420 725 687 295 frantisek.vincenec@strom.cz
Lubomír Vincenec vedoucí servisního střediska +420 725 687 266 lubomir.vincenec@strom.cz
Lubomír Klička oblastní manažer +420 725 687 305 lubomir.klicka@strom.cz
STROM PRAHA - Němčice nad Hanou