Když se můžete spolehnout!

VŽDY PO RUCE
Víme, že je důležité, abychom Vám byli vždy nablízku. Proto neustále rozvíjíme naší obchodně servisní síť. Některé z našich, téměř čtyř desítek středisek, budete mít vždy po ruce.
Najít prodejce
Specialisté k Vašim službám
Team specialistů proškolený v John Deere University pro Vás najde vždy to nejlepší řešení - koupě, financování, optimalizace i servisu Vašich strojů.
Prodloužená záruka 1+3 roky navíc
Představujeme Vám prodlouženou záruku 1+3 roky na stroje John Deere. Pro Vás to znamená, že při nákupu nového stroje získáte automaticky další tři roky záruky bez navýšení ceny. Tato záruka se vztahuje na traktory, kombajny, žaci lišty, samojízdné řezačky, lisy a manipulátory. Podmínky této záruky jsou upraveny smluvním vztahem mezi prodejcem a zákazníkem. V některých bodech se však liší od záruky uplatňované v prvním roce provozu, a proto si ji pojďme blíže představit.
Zjistit více
Expresní dodávky náhradních dílů XMD
Naše prodejní síť je nejrozšířenější sítí servisních a prodejních středisek zemědělské techniky v České republice. Investovali jsme do vlastní expresní logistické sítě náhradních dílů, která pracuje během žní na tři směny. Ve skladech držíme stále více náhradních dílů. Běžně doručíme více než 97 % všech objednávek do 48 hodin, takže budete vždy v provozu.
Služby FarmSight
Využijte všechny přednosti moderních technologií Vašeho stroje a našich odborných znalostí. Služba FarmSight zvýší Vaši výkonnost i produktivitu. S odbornou pomocí po vašem boku budete za každých okolností na vše připraveni.
Expert Alerts - prediktivní údržba
Váš John Deere prodejce může vzdáleně diagnostikovat potenciální závady stroje a opravit je PŘEDTÍM, než Vám způsobí potíže. Seznamte se s Expert Alerts a objevte budoucnost údržby strojů.
Odborná prohlídka ExpertCheck
Důkladná prohlídka vašich zařízení zkušeným a certifikovaným servisním technikem přímo u vás. Technik provede komplexní technickou diagnózu stavu vašeho stroje. Poté vám poradí, jaká opatření je třeba provést, aby byl stroj pro nadcházející sezónu maximálně provozuschopný.

Napište nám