Dotaz k produktu Traktory řady 2R:
/technika-pro-sportoviste/kompaktni-traktory/kompaktni-komunalni-malotraktor-2026r-a-2036r
John-Deere-2R.jpg
ZAŽIJTE KOMPAKTNÍ VŠESTRANNOST

Traktory řady 2R

Mám zájem
  • Jmenovitý výkon18,5—27,7 kW
  • Jmenovitý výkon24,8—37,1 k

Bez kompromisů. Naše všestranné traktory řady 2R se snadno ovládají a řídí a nabízejí veškerou stabilitu a spolehlivost, jakou od strojů John Deere očekáváte. Kapalinou chlazené vznětové motory poskytují vysoký výkon a rychlost, zatímco robustní nápravy, pohon všech kol a tříbodový závěs kategorie 1 jsou ideálním řešením pro těžkou práci. Výhled a možnost připojení mnoha nářadí jsou ještě lepší, čímž se navyšuje produktivita.

COMMANDCUT
Model 2036R je vybaven elektronickým nastavením výšky sečení pro rychlé a přesné nastavení žacího ústrojí pomocí spínače. Výška sečení je pro větší komfort zobrazena na displeji. Opakování operací je tak jednoduché.
AUTO-THROTTLE / eTHROTTLE
Umožňuje automatické zvýšení nebo snížení otáček motoru v závislosti na míře sešlápnutí pedálů Twin Touch. Tato funkce je užitečná při jízdě po veřejných komunikacích, protože umožňuje držet volant oběma rukama a ovládat stroj nožními pedály. Vyšší efektivita také znamená nižší spotřebu paliva (Auto-throttle je za příplatek u modelu 2026R, eThrottle je standardní výbava u modelu 2036R).
ZADNÍ TŘÍBODOVÝ ZÁVĚS
Tento zadní tříbodový závěs kategorie 1 může nést celou řadu nářadí. Pro ještě větší míru všestrannosti si objednejte volitelný přední závěs.
KOMFORTNÍ KABINA
Naše volitelná kabina s vynikajícím výhledem do všech stran a komfortním pneumaticky odpruženým sedadlem pomůže snížit celodenní únavu obsluhy a zajistit pohodlí i za špatného počasí.
ČELNÍ TŘÍBODOVÝ ZÁVĚS
Kompaktní a výkonný pro větší všestrannost vašeho stroje. Model 2036R je pro bezpečnou přepravu navíc vybaven elektrickou západkou aktivovanou ze sedadla obsluhy. Stačí ho zvednout, zajistit a je hotovo.
MOTOR
Kompaktní tříválcový vznětový motor má dostatečný tažný výkon a je vybaven kapotou se snadným zvedáním a bočními panely, které lze demontovat  bez použití nářadí.

Technická data

MODEL

2026R

2036R

Motor Vznětový, 3válcový
Jmenovitý výkon (SAE J1995) 18,5 kW / 24,8 k při 3200 min-1 27,7 kW / 37,1 k při 2600 min-1
Palivová nádrž 24 l 32 l
Max. rychlost 21 km/h 26,7 km/h
Hydraulika 28 l/min 35,2 l/min
Hmotnost bez kabiny / s kabinou   760 / 920 kg 1100 / 1325 kg

Kompletní technická data naleznete v prospektu.
Zobrazit prospekt

Další katalogy:

Související články

Seminář IOG
Byli jsme hrdými partnery semináře IOG, který se zaměřoval na sečení fotbalových hřišť, který se konal v Hradci Králové.
Číst více
„Důležitou roli hrál servis, jeho dostupnost a kvalita,“ říká Martin Kamarád, starosta Přibyslavi
Město Přibyslav leží v okrese Havlíčkův Brod. Celkem má přes 4000 obyvatel a zastřešuje mikroregion obcí Přibyslavska vzdálených až 5 kilometrů od samotného města. V letošním roce zde řešili obměnu strojového parku technických...
Číst více
Nové kompaktní traktory John Deere
Společnost John Deere oznámila řadu vylepšení v komplexním sortimentu kompaktních traktorů pro rok 2020, který zahrnuje 13 modelů v šesti řadách o výkonech od 25 do 66 koní.
Číst více
Čelní nakladač jako dárek
Zpravidla se opakuje málokdy, ovšem letos se po roce vrátila – výjimečná nabídka, v jejímž rámci dostanete k zakoupenému traktoru John Deere 1026R zdarma čelní nakladač John Deere 120R včetně ochranného rámu přední masky...
Číst více
([BannerProduct] LIKE N'%Kompaktni-komunalni-malotraktor-2026R-a-2036R%' OR [BannerCategory] LIKE N'%Kompaktni-traktory%') AND [BrandName] LIKE N'%John-Deere%' AND [BannerTopCategory] LIKE N'%Technika-pro-sportoviste%'

Napište nám