Dotaz k produktu Traktory řady 4R:
/technika-pro-sportoviste/kompaktni-traktory/kompaktni-komunalni-malotraktor-4049r-a-4066r
John-Deere-4R-topimage.jpg
Zažijte prémiový komfort a řízení

Traktory řady 4R

Poptat předvedení
  • Jmenovitý výkon36—48,5 kW
  • Jmenovitý výkon48,3—65 k

Naše prémiové traktory řady 4R jsou speciálně zkonstruovány tak, aby vám usnadnily život. Díky automatickému sladění otáček motoru s jeho zatížením eliminuje funkce LoadMatch zhasínání motoru. Standardní systém Hitch Assist činí používání zadního závěsu rychlejším a bezpečnějším. Volitelný čelní nakladač Quik-Park se samovyrovnáváním se připojí za méně než tři minuty a standardní pneumaticky odpružené sedadlo vám zajistí pohodlí a komfort po celý den.

MAXIMALIZUJTE SVOJI PRODUKTIVITU
Slaďte výkon svého traktoru s prováděnou prací díky naší elektronické převodovce eHydro se třemi rozsahy s pedály Twin Touch. LoadMatch: reguluje pojezdovou rychlost podle zatížení motoru pro maximální výkonnost bez zhasínání motoru. MotionMatch: nastavuje okamžitou odezvu převodovky pro rychlou změnu pohybu. SpeedMatch: nastavuje konstantní rychlost v krocích po 0,1 km/h během provzdušňování/postřikování nebo ve stísněných prostorách. Tempomat: nastavuje a udržuje pojezdovou rychlost stejně jako ve vašem vozidle.
MOTOR S COMMON RAIL A FILTR PEVNÝCH ČÁSTIC
Inteligentní motory common rail řídí časování vstřiků paliva od nastartování přes průběh až po konec vstřiku pro vyšší výkonnost. Navíc je model 4066R vybaven filtrem pevných částic snižujícím emise.
PLANETOVÉ PŘEVODY
Jedná se o stejný koncový převod, jakým jsou vybaveny naše větší traktory. Díky rozložení zatížení na tři ozubená kola se zvyšuje spolehlivost. 
BRZDY
Samoseřizovací mokré kotoučové brzdy jsou chlazené olejem, čímž se minimalizuje jejich opotřebení. Brzdy jednotlivých kol pomáhají navýšit trakci a umožňují ještě menší poloměr otáčení.
SYSTÉM HITCH ASSIST
Díky tomuto inteligentnímu systému, který obsluze mimo zvedání a spouštění zadního závěsu umožňuje stát u zadní části traktoru a pohybovat strojem vpřed a vzad, můžete rychleji a bezpečněji připojit příslušenství k zadnímu závěsu. Jednoduché, bezpečné a efektivní.
JOYSTICK SE SPÍNAČEM TŘETÍ FUNKCE V ZÁKLADNÍ VÝBAVĚ
Umožňuje ovládání čelního nebo mezinápravového nářadí pomocí integrované třetí funkce, což je užitečné při práci s nářadím jako multifunkční lžíce na čelním nakladači.

Technická data

MODEL

4049R

4066R

Motor Vznětový, 4válec 
Jmenovitý výkon (SAE J1995) 36 kW / 48,3 k při 2600 min-1 48,5 kW / 65 k při 2600 min-1
Palivová nádrž 52 l
Hydraulika 60,2 l/min
Max. rychlost 32,8 km/h
Hmotnost 2120 kg

Kompletní technická data naleznete v prospektu.
Zobrazit prospekt

Mám zájem Zavřít
Eduard Šebenda
produktový specialista pro komunální techniku
Telefon 725 687 296
E-mail eduard.sebenda@stromc.cz