5.9.2019 | 8:30 - 13:30 | Jesenická, Jesenice u Prahy


Technologie John Deere jsou přímým výsledkem závazku vůči všem zákazníkům zlepšovat proces sklizně a zvyšovat kvalitu sklizené píce. Abyte se mohli přesvědčit na vlastní oči, připravili jsme pro Vás specializovaný polní seminář, kde v praxi předvedeme novou řezačku John Deere řady 9600i s adaptérem John Deere 475plus s technologií StalkBuster a mobilní laboratoří HarvestLab3000. Vše doprovodí prezentace Precizního zemědělství John Deere a služby Farmsight, takže uvidíte práci a správu dat v přímém přenosu přímo při sklizni TOP hybridů kukuřice KWS. Budete mít také možnost nechat si udělat analýzu své siláže. Data Vám poté odešleme na Váš email.

Tak se zaregistrujte a přijďte. Těšíme se na Vás!

 

Zaregistrujte svou účast do 25.8. a získejte DÁREK

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů

Program polního semináře

8:30 - 9:00   Příjezd + registrace

9:00 - 10:15   Zahájení + prezentace KWS „Trumfy ve Vašich rukou“ a ukázka hybridů kukuřic KWS

10:15 - 11:15    Prezentace sklízecí řezačky 9600i s adaptérem John Deere 475plus s technologií StalkBuster a mobilní laboratoří HarvestLab3000

11:15 - 12:15    Ukázka přínosů precizního zemědělství John Deere a služby FarmSight –   ukázka dat ze sklizně

12:15                Oběd

12:45               Sklizeň kukuřic KWS sklízecí řezačkou John Deere 9600i s ukázkou přímého přenosu dat

13:30               Vyhlášení tomboly a závěr

Načti QR kód a vyraž!
Jesenická, Jesenice u Prahy

Poznejte Precizní zemědělství John Deere

Ukázky přínosů a využití precizního zemědělství
Pro efektivní řízení své farmy potřebujete spojení se vším, co se v podniku děje. Precizní zemědělství John Deere Vám toto nabízí. Připojení strojů k Vašemu účtu MyJohnDeere.com Vám zajistí připojení k vašim strojům, řidičům a polím z jednoho místa. Navíc veškerá data přehledně zpracujete v Operačním středisku. Umožní vám také snadnou výměnu informací s vaším prodejcem John Deere s možností prediktivní údržby pomocí Expert Alerts. Pokud se rozhodnete využít naší služby FarmSight, budete mít ihned po svém boku odborníky, kteří Vám pomohou využít všechny technologie John Deere na maximum a to včetně optimalizace výkonu strojů.
Zjistit více
Mobilní laboratoř HarvestLab 3000 - 3v1
Mobilní laboratoř HarvestLab3000 byla vyvinuta a patentována ve spolupráci s firmou Carl Zeiss a využívá blízké infračervené (NIR) spektroskopie za účelem analýzy různých složek sklízených plodin, siláže nebo kejdy. Najde své využití přímo na řezačce, stacionárně kdekoli potřebujete nebo na aplikační cisterně. Již v roce 2009 byla tato technologie certifikována společností Deutsche Landwirtschafts Gesellschaft (DLG) pro analýzu obsahu sušiny v siláži kukuřice se zanedbatelnými odchylkami mezi 0,67 až 1,85 %. Snímač zajistí více než 4000 měření za vteřinu, což se rovná zhruba 1 milionu měření na náklad. To vám dokáže zajistit nikoliv jen náhodný vzorek, nýbrž statisticky spolehlivá data.
Zjistit více
StalkBuster v akci
Uvidíte drcení kukuřičného strniště přímo adaptérem při sklizni. Systém StalkBuster je zkonstruován tak, aby narušil strniště přímo pod adaptérem řezačky, čímž zlikviduje přirozené prostředí pro přezimování zavíječe kukuřičného a sníží riziko výskytu fusarií v půdě. StalkBuster je umístěn přímo na základním rámu kukuřičného adaptéru, dochází tak k likvidaci strniště ještě před přejetím jakékoliv další techniky.