Celorámová konstrukce
Traktory řady 6M jsou ideální platformou pro těžkou práci s čelním nakladačem díky tradiční celorámové konstrukci. Robustní dvojitá páteř odolává tlakům a krouticím silám způsobeným nerovnoměrným zatížením. Dalším prvkem je olejem chlazená vícelamelová spojka PermaClutch 2, která je navržena pro častou změnu směru a časté vypínání. Tedy podmínky práce s čelním nakladačem. Čelní nakladače John Deere jsou navrženy, vyrobeny a testovány podle stejných přísných standardů jako naše traktory. Jsou kompatibilní s předním tříbodovým závěsem John Deere. Díky novému řešení Z kinematiky mechanického paralelogramu dále umožňují vynikající výhled do všech stran pro přesné určení polohy. 

Filter Benefits

Pronar - lídr v dopravní technice
Od roku 1988 nabírá tento významný polský výrobce bohaté zkušenosti v oblasti strojírenství a výroby zemědělské i komunální techniky, zejména traktorových návěsů a přívěsů. Díky špičkovému zpracování a příznivým cenám je dopravní technika PRONAR právem nejprodávanější z dovážených značek v České republice a v Německu je v tomto pohledu dvojkou! Pronar zaměstnává více než 2000 zaměstnanců, kteří pracují v sedmi moderních továrnách umístěných na ploše o velikosti 80 fotbalových hřišť se denně používá 600 tun oceli pro výrobu 4 000 dílů.
KUHN - největší evropský výrobce závěsné techniky.
Více než 180 let zkušeností s výrobou zemědělských strojů umožňuje společnosti nabízet takové stroje, které jsou pro zákazníka nejen spolehlivé, ale také splňují jeho další požadavky jako např. hospodárnost, přesnost, snadná obslužnost apod
John Deere - technologický lídr od roku 1837
Může to být skromné vyjádření říkat, že pracujeme každý den, abychom udržovali hlavní hodnoty našich zakladatelů. Protože poctivost, kvalita, odpovědnost a inovace nejsou ideály, které prací rozvíjíme. My jimi žijeme. My jimi dýcháme. Tyto hodnoty jsou skutečnou podstatou toho, jak pracujeme a jsou v každém produktu, službě a příležitosti, kterou Vám nabízíme.
BEDNAR - progresivní český výrobce
Díky úzkému propojení společnosti se zemědělskou praxí se BEDNAR FMT řadí k nejinovativnějším výrobcům zemědělských strojů vyvíjející a vyrábějící stroje s vysokou přidanou hodnotou pro konečného uživatele. Společnost BEDNAR FMT s.r.o. byla založena v roce 1997 panem Ladislavem Bednářem. V současnosti společnost zaměstnává více než 250 pracovníků a exportuje své produkty do 35 zemí v Evropě, Asii, Austrálii, Severní i Jižní Americe a Africe.