Dotaz k produktu Robotická sekačka Tango E5 II:
/zahradni-technika/roboticke-sekacky/roboticka-sekacka-tango-e5-ii
r2g003470_LSC.jpg
Mějte čas na své blízké

Robotická sekačka Tango E5 II

Mám zájem

Sekání bez práce

Vítejte ve světě autonomního sekání trávy – moderní bezproblémové řešení, které ušetří váš čas a zajistí perfektně udržovaný trávník. TANGO E5 řady II je navrženo k automatické údržbě trávníku. To znamená, že vy si můžete užívat důležitějších aspektů života. Navržená, inovovaná a vyrobená společností John Deere podle jejích nejvyšších výrobních standardů, nastavuje automatická sekačka TANGO E5 řady II nové měřítko v údržbě trávníku. Všechny tyto výhody jsou vám dodávány jako kompletní řešení prostřednictvím sítě prodejců John Deere specializovaných na TANGO. Jednoduše kontaktujte místního specialistu a nechte jej udělat vše ostatní pro vás.

 
Sečení za každého počasí
Sekačka TANGO je vodě odolná, a proto může pracovat, zatímco vy jste v pohodlí a suchu doma. Dvouplášťová skříň chrání nejdůležitější komponenty jako elektronický systém, akumulátorovou baterii a motor pro léta spolehlivého provozu. Výkonná lithium-iontová baterie si snadno poradí se svahy a mokrou trávou.

 
Precizní práce
Speciální zapuštěný ocelový nůž seče rychle a čistě, čímž udržuje trávník v perfektní kondici po celé léto. Je tak odolný, že můžete sekat celou sezónu, aniž by se otupilo jeho ostří. Pro nastavení výšky sečení (19 až 102 mm) stačí otočit ochranný kryt. Odolné ostří nože sekačky TANGO udělá s delší trávou krátký proces. Na začátku sezóny nebo po vašem příjezdu z dovolené není potřebné předběžné sečení. Ostří je tak odolné, že zůstává ostré po celou sezónu, dokonce i v náročných podmínkách. 
Intuitivní naprogramování a spuštění
Tango má nejlepší uživatelské rozraní ve své třídě. Velký displej s šesti řádky je snadno čitelný i z větší vzdálenosti. Při navrhování rozhraní bylo klíčové intuitivní ovládání provozu sekačky. Výsledkem jsou logické ovládací prvky umožňujcí snadné nastavení požadovaného programu a jeho rychlou změnu. Nový displej má funkci „další krok“ zobrazující, co právě sekačka TANGO dělá a co plánuje dělat dále.

Výhod je nespočet

Je inteligentní
TANGO pozná, kdy potřebuje nabít a automaticky vyhledá dokovací stanici. Ta nemusí být umístěna na trávníku. Pokud je v jejím dosahu, může se sekačka za ní dostat téměř všude.

 
Bezpečné a zabezpečené
Pro zastavení nože stačí stisknout velké červené tlačítko. Bezpečnostní snímač v rukojeti zablokuje nůž během přepravy. Vaše sekačka TANGO je chráněna kódem PIN a displej se automaticky uzamkne, což je ideální, pokud jsou v blízkosti děti.
Tichá práce
Sekačka TANGO je tak tichá, že může sekat dokonce i v noci, aniž byste kohokoliv rušili. Vše s minimem starostí a hluku a zcela bez emisí.
Zvládá svahy
TANGO rovněž poseče svažité části vaší zahrady. S volitelnou trakční sadou může dokonce zvládnout svahy se sklonem až 36 %!
Ochrana před nárazy a počasím
Díky robustní dvouplášťové konstrukci je sekačka velmi odolná a vnitřní části jsou vodotěsně ochráněny. Veškerá elektronika je uvnitř dvouplášťového těla, chráněna proti nečistotám, prachu, vlhkosti a dalším vnějším vlivům. Voda zkondenzovaná na spodní části dvojitého pláště může odtéci skrze odvodňovací otvory. Pevný materiál akrylonitril styren akrylát (ASA) poskytuje vysokou odolnost vůči slunečnímu svitu.
Udržování výšky sečení
Upravení výšky sečení se provádí otočením krytu nože. Sečící systém s nožem a krytem je podobný jako u běžné sekačky. Nůž a ochranný kryt se současně posunují nahoru a dolů, tím je zaručena větší ochrana před nožem. Rozsah výšky sečení se pohybuje mezi 19 mm—102 mm. Štítek s výškou sečení a stupně na krytu vám pomohou najít vhodnou výšku sečení, která se může během sezóny lišit.
Trakční sada
Připevněte toto volitelné příslušenství na zadní kola vaší sekačky TANGO a uvidíte, jak bude šplhat!
Náhradní dokovací stanice
Chcete používat sekačku TANGO na více místech? Je to snadné, stačí nainstalovat druhou dokovací stanici.

Videogalerie

Technická data

TANGO E5 řady II
Funkce  
Výška sečení 19 – 102 mm
Produktivita Až 2200 m²
Navádění Náhodnéaspirálové. Hraniční kabel, 150 m kabelu a 150 kolíků jsou součástí dodávky
Svahová dostupnost (na volné ploše) Až 36 %*
Svahová dostupnost (v místech otáčení, například u hraničního kabelu) Až 10 %*
Max. délka hraničního kabelu 350 m
Elektromotor žacího nože 60 W / 2600 ot./min
Hnací elektromotory pojezdových kol 46 W / 40 ot./min
Žací systém Pevný ocelový nůž
Baterie  
Typ baterie Lithium-iontová
Kapacita baterie 98 Wh
Napětí baterie 25 V
Nabíjení  
Automatické nabíjení Ano
Napájení nabíjecího zařízení 120/230 V
Výstupní napětí nabíjecího zařízení 36 V
Doba nabíjení 80 min
Doba sečení 90 min (na jedno nabití akumulátorové baterie)
Rozměry  
Délka 775 mm
Šířka 535 mm
Výška 360 mm
Hmotnost 15 kg
Hladina      hluku      [dB(A)] (v souladu s normou ČSN EN 50636-2-107) / odchylka měření [dB(A)] 62,2 / 0,8
Hladinaakustickéhotlaku[dB(A)] (v souladu s normou EN ISO 11203) / odchylka měření [dB(A)] 51,2 / 0,8
Bezpečnostní zařízení  
Snímač náklonu Ano
Snímač zvednutí Ano
Snímač uchopení madla Ano
Zabezpečení  
Individuální PIN kód stroje Ano
Spárování s nabíjecí stanicí Ano

Související články

Katalog zahradní techniky 2020
Objevte katalog zahradní techniky John Deere pro rok 2020.
Číst více

Související akce

([BannerProduct] LIKE N'%Roboticka-sekacka-Tango-E5-II%' OR [BannerCategory] LIKE N'%Roboticke-sekacky%') AND [BannerTopCategory] LIKE N'%Zahradni-technika%'

Napište nám