Dotaz k produktu Prémiové sekačky:
/zahradni-technika/rucne-vedene-sekacky/premiove-sekacky/benzinova-sekacka-s-variabilni-rychlosti-r54v
jx90cb-9.jpg
Užijte si to nejlepší

Prémiové sekačky

Mám zájem
  • Pracovní záběr40 - 54 cm
  • Jmenovitý výkon2,1 - 3,2 kW

Výkonnost bez kompromisů

V každém řešení pro sekání trávníků se promítá sto osmdesát let zkušeností. Ať je váš trávník velký nebo malý, budete si moci vychutnat stejně kvalitní technické provedení a pokročilé technologie jako profesionálové, kteří se po celém světě spoléhají na naše zemědělské stroje.

Dříve než zahájíme výrobu, komplexně testujeme každou součástku – nejen motory a převodovky.

overview

 

 
Záruka klidného sečení
Žací jednotka našich sekaček řady Select Series se šířkou záběru 43, 47 a 54 cm vyrobená z hliníku nerezaví. Je překvapivě lehká a přitom pevná a je na ni 15letá záruka.**

**15letá záruka se vztahuje na soukromé domácí použití. Platí všeobecné obchodní podmínky. Podrobnější informace si vyžádejte od svého prodejce John Deere.
Unikátní systém TurboStar
Osvědčený systém TurboStar zajišťuje přesný řez a vynikající sběr trávy při každém sekání bez ohledu na počasí. Proud vzduchu vytvářený noži trávu před posekáním narovná a zároveň odstraní listy z trávníku, a to i za mokra. Po useknutí jsou odřezky pomocí ventilátoru nafoukány do sběrného koše. Dalším pomocníkem systému TurboStar je indikátor naplnění koše.
READYSTART®
Automatický sytič: Většina modelů řady Select Series má pro rychlejší nastartovaní za chladného počasí automatický sytič. Systém READYSTART® umožňuje jednoduché startování pomocí navíjecího lanka. Žádné plnění, žádný sytič, žádný problém!

Spousty dalších výhod

Spojka brzdy nože
Jakmile uvolníte madlo, spojka brzdy nože (BBC) zastaví nůž bez vypnutí motoru. Můžete tak vysypat sběrný koš a okamžitě pokračovat v práci, aniž byste museli stroj pokaždé znovu startovat.
Elektrický startér
Zapomeňte na šňůry a ruční startování. Novou sekačku John Deere nastartujete jednoduše otočením klíčku. Během pár vteřin jste připraveni vyrazit.
Indikátor naplnění sběrného koše
Už žádná rozsypaná tráva: praktický indikátor vás upozorní, kdy je čas vyprázdnit sběrný koš.
Snadné nastavení rychlosti
Všechny sekačky řady Select Series umožňují upravit pojezdovou rychlost podle terénu a podmínek sekání. Mnohé modely jsou navíc vybaveny šikovným otočným ovladačem, který vám dále usnadní život.
Nastavitelná výška sečení
Výšku sečení můžete v závislosti na ročním období a prostředí jednoduše nastavit jedinou pákou nebo tlačítkem – můžete si vybrat z šesti až devíti poloh (podle modelu).
Nůž z popouštěné pružinové oceli
Nůž je vyroben z jednoho kusu pružinové oceli vysoké kvality. Při jeho výrobě jsou dodržovány přísné výrobní a bezpečnostní předpisy.

Technická data

Model Motor Šířka záběru sekačky Doporučovaná plocha sečení Pohon Vlastnosti

R40

2,1 kW (při 2800 ot./min)

40cm (15in)

Až 700 m²

Bez pojezdu

Žací jednotka z polypropylénu

Volitelná mulčovací sada

Související články

K zahradním traktorům X100 byl vozík Vares zdarma
Jednou z nejvýraznějších novinek stáje John Deere v oblasti zahradní techniky jsou letos modernizované traktory řady X100. Zvnějšku se odlišují zejména pěkně tvarovanou kapotou motoru, ovšem to není vše, změn je více. A hlavně...
Číst více
([BannerProduct] LIKE N'%Benzinova-sekacka-s-variabilni-rychlosti-R54V%' OR [BannerSubcategory] LIKE N'%Premiove-sekacky%' OR [BannerCategory] LIKE N'%Rucne-vedene-sekacky%') AND [BannerTopCategory] LIKE N'%Zahradni-technika%'

Napište nám