Dotaz k produktu Elektrické sekačky John Deere:
/zahradni-technika/rucne-vedene-sekacky/profesionalni-sekacky/profesionalni-rucni-sekacka-pro47v
R43EL-1.jpg
Výkon s radostí

Elektrické sekačky John Deere

Poptat předvedení
  • Pracovní záběr40 - 43 cm

Pohodlí bez kompromisů

Pokud máte rádi jednoduchý život, je tu pro vás elektrická sekačka John Deere, kterou stačí jen zapojit. Snadná obsluha, robustní žací jednotka a žací ústrojí TurboStar zajišťují skvěle vypadající výsledek při minimálním úsilí. Zapomeňte na dolévání paliva, elektrickou sekačku stačí jednoduše zapojit do zásuvky a můžete začít sekat.
Kvalitní žací ústrojí
Sekačka R40EL se chlubí vysoce kvalitním polypropylenovým žacím ústrojím se záběrem 40 cm (15 in.). Kvalitu konstrukce podtrhuje fakt, že žací ústrojí má 10letou záruku. Jde o výkonnou sekačku, která se díky své lehkosti lehce ovládá.
Unikátní systém TurboStar
Osvědčený systém TurboStar zajišťuje přesný řez a vynikající sběr trávy při každém sekání bez ohledu na počasí. Proud vzduchu vytvářený noži trávu před posekáním narovná a zároveň odstraní listy z trávníku, a to i za mokra. Po useknutí jsou odřezky pomocí ventilátoru nafoukány do sběrného koše. Dalším pomocníkem systému TurboStar je indikátor naplnění koše.
Výkonný motor
Pro spolehlivý a konzistentní výkon je sekačka R40EL vybavena indukčním motorem o výkonu 1,3 kW.
Systém Zone-start vyžaduje, aby obsluha startovala motor z pozice u rukojeti a držela bezpečnostní páku, která je u rukojeti umístěna. Když je bezpečnostní páka uvolněna, motor a nůž se zastaví.

Fotogalerie

Technická data

Model Motor Šířka záběru sekačky Doporučovaná plocha sečení
R40EL 1,3 kW 40cm (15in) Až 600 m²
R43EL 1,5 kW 43cm (17in) Až 700 m²
 

Napište nám