Dotaz k produktu Přijímač StarFire 6000 a signály:
/zemedelska-technika/ams-precizni-zemedelstvi/prijimace-a-displeje-1/prijimace-a-displeje
John-Deere-StarFire6000.jpg
Udržujte svoji práci ve správné stopě

Přijímač StarFire 6000 a signály

Poptat předvedení
Přijímač a signály

Přijímač StarFire 6000

Vstupním komponentem k preciznímu zemědělství John Deere je nový přijímač StarFire 6000. Má nový dynamický design, ochranu proti krádeži, lepší ovládání a, co je nejdůležitější, zlepšený příjem signálu. Umožní vám rychleji se připravit na práci, poskytne vám vyšší přesnost, a dokonce lepší stabilitu signálu.

OPAKOVATELNOST BĚHEM SEZÓNY

Posuny naváděcích linií jsou minulostí. SF3 signál poskytuje 9měsíční opakovatelnost během sezóny. Můžete tak používat stejné naváděcí linie pro opakované přejezdy během vegetačního období, což vám umožní přesné umístění osiva a živin bez korekce linií nebo nového mapování hranic.
 


VÍCENÁSOBNÉ SLEDOVÁNÍ STARFIRE

Přijímač StarFire 6000 sleduje zároveň až 3 satelity korekčního signálu. Nabízí tak nejlepší korekční signál, který v porovnání s předchozími generacemi přijímačů znamená trojnásobně lepší dostupnost signálu. Vždy si aktivně zvolí ten nejlepší signál, a pokud se změní podmínky, dokáže přepnout o 80 % rychleji na nejlepší geostacionární satelit.


 
 
 

VYLEPŠENÝ SIGNÁL SF1

Ideální vstupní úroveň pro kultivaci, pěstování travních porostů a sklizeň:
 
  • Přesnost mezi přejezdy ± 15 cm
  • Vícenásobné sledování StarFire
  • Bez licenčních poplatků
  • Technologie kompenzace terénních nerovností (TCM) u základního modelu
  • GLONASS u základního modelu

ZCELA NOVÁ ÚROVEŇ: SIGNÁL SF3

Vyšší přesnost. Ideální pro setí a sázení:
 
  • Přesnost mezi přejezdy ± 3 cm
  • Dokonalá přesnost za méně než 30 minut
  • 9měsíční opakovatelnost během sezóny
  • Flexibilní doba trvání licence
  • Snadný upgrade
Signal-SF1.jpg
Signal-SF3.jpg

Související články

Pozor na krádeže přijímačů a displejů
Hromadné krádeže přijímačů satelitního signálu a ovládacích monitorů John Deere na území České republiky pokračují. Podle všech znaků se jedná o organizovanou skupinu cíleně se zaměřující právě na tyto produkty. Jako prevenci tedy doporučujeme, pokud je to možné, přijímače a ovládací monitory nenechávat ve strojích po dobu jejich nečinnosti.
Číst více
Nový pásový traktor v Chrášťanech
V letošním roce prošly pásové traktory řady 8RT několika inovacemi, tou nejzásadnější je odpružení kabiny, které již nyní najdete v základní výbavě u všech modelů řady 8RT. Pro pořízení nového pásového traktoru 8370RT se rozhodli i ve společnosti Lupofyt Chrášťany. Dvoupásový traktor 8370RT zde po sedmi letech nahradil model 8345RT. Hospodaření společnosti a využití pásového traktoru nám představil výkonný ředitel pan Jaroslav Mikoláš.
Číst více
Automatické řízení pro každého
Přínos fungující navigace je neoddiskutovatelný. Přináší znatelné zvýšení efektivity strojů, úsporu PHM, hnojiv a také postřiků. Pro ty, kteří chtějí využívat spolehlivé řešení odzkoušené u řady zákazníků na starších zelenožlutých strojích, nebo na strojích jiných značek, máme řešení v podobě sady univerzálního volantu John Deere ATU. Jedním z uživatelů této sady je i rodinná farma Zelenina Špic a syn zaměřující se na pěstování především brambor, cibule a česneku v úrodné oblasti Polabí.
Číst více
Nová bezpečnostní funkce pro displeje a přijímače
Společnost John Deere nyní nabízí nový zapezpečovací systém, který pomůže odradit od krádeže displejů GreenStar a satelitních přijímačů StarFire. Tento systém byl navržen tak, aby v případě odcizení součástí znemožnil jejich další použití.
Číst více
Mám zájem Zavřít
Filip Nikl
Filip Nikl
produktový specialista pro lisy, secí stroje a AMS
Telefon 724 226 411
E-mail filip.nikl@stromc.cz