Dotaz k produktu Kompaktní manipulátory Kramer:
/zemedelska-technika/manipulacni-technika-kramer/teleskopicke-manipulatory-kramer/teleskopicke-manipulatory-s-kompaktnim-ramem
Kramer-KT-276-topimage.jpg
Obratný pomocník, který Vás přesvědčí

Kompaktní manipulátory Kramer

Poptat předvedení
  • Nosnost2700 kg
  • Paletizační výška5,7 m

Hbitý a kompaktní manipulátor, to jsou vlastnosti, které charakterizují manipulátor KT276. Je určen převážně pro menší farmy, které potřebují stroj s perfektní obratností, vynikajícím výhledem a dlouholetou spolehlivostí. Nicméně, nenechá se zahanbit ani v podmínkách velkého podniku, kde má na starosti např. manipulaci kolem živočišné produkce. Motor Kohler si s náročnými provozními podmínkami poradí bez použití jakýchkoliv kapalin na úpravu spalin, za jeho spolehlivost hovoří i záruka 4 roky/4000 mth. Manipulátor lze vybavit od základního modelu až po plně vybavený stroj – přesně Vám na míru.

Minimum údržby a vše na dosah
Na manipulátoru nenajdete žádný systém vstřikování kapalin pro úpravu spalin, všechny systémy v této oblasti jsou bezúdržbové. I díky tomu je denní údržba jednoduchá, většina mazacích míst je ve skupinách, navíc lze na požádání vybavit stroj i centrálním systémem mazání. Spolehlivý motor Kohler je chráněn zárukou 4 roky/4000 mth.
Precizní hydraulika a ovládání
Manipulátor, to je především hydraulika. I zde vládne jednoduchost, pracovní hydraulika je hnaná spolehlivým zubovým čerpadlem. Díky dělenému průtoku ale lze provádět více činností ramene současně, což oceníte především při zdvihu ramene a výsuvu teleskopu výložníku zároveň. Perfektně padnoucí joystick sdružuje až 13 funkcí, včetně volby směru jízdy.
Rychle, hbitě a s přehledem
KT276 byl navržen s ohledem na co nejvyšší výkonnost při zachování minimálních rozměrů. Pokud se do omezených prostor nevejdete s větším strojem než 2x2 m, je tu Kramer připraven s variantou 18“ kol a snížené kabiny. Pokud je však na prvním místě průjezdnost a přehled, manipulátor dostane 20“ kola a zvýšenou kabinu pro dokonalý přehled.

Asistent ovládání výložníku - SMART HANDLING

Režim "nakládka"
Obsluha sama vysune rameno výložníku dle potřeby a systém automaticky při spouštění ramene dolů výložník zatáhne na základní úroveň
Režim "stohování"
Při zdvihu a spouštění ramene systém proporcionálně vysouvá a zasouvá rameno tak, že vzniká vertikální zdvih.
Ruční režim
Systém nijak nezasahuje do ovládání, vše je na obsluze.

Videogalerie

Technická data

MODEL KT276
Max. nosnost (kg) 2700
Max. stohovací výška (mm) 5730
Užitečná nosnost při max. paletovací výšce (kg) 1800
Poloměr otáčení přes pneumatiky (mm) 3670
Motor Kohler
Výkon motoru (kW/k) 55,4/75
Emisní norma Stupeň IIIB
Pohon pojezdu Hydrostat
Výkon hydraulického čerpadla (l/min.) 90
Rychlost (km/h) 30
  • Prospekt ke stažení Stáhnout (pdf / 9,49 MB)
Mám zájem Zavřít
Adam Bauer
Adam Bauer
produktový specialista Kramer
Telefon 724 226 429
E-mail adam.bauer@stromc.cz