Dotaz k produktu Rotační shrnovače KUHN:
/zemedelska-technika/picninarska-technika/shrnovace
Shrnovace-tazene.jpg
Zmákněte vše v pohodě

Rotační shrnovače KUHN

Mám zájem
  • Pracovní záběr3,2 - 9,3 m
Rotační shrnovače KUHN

Když chcete kvalitu

Kompletní portfolio shrnovačů KUHN staví do popředí především vysokou kvalitu krmiva. Jednou z hlavních úloh shrnovač je vynikající kopírovaní terénu a shrnování píce pery, aniž by docházelo ke ztrátám nebo ke kontaminaci píce hlínou. Speciální tvar ramen rotoru umožňují shrnovači velkou výkonnost, ale i bezproblémové shrnování píce s vysokou spolehlivostí a životností. Dvojstupňová převodovka MASTERDRIVE garantuje dlouhou životnost Vašich shrnovačů. Díky novým koncepcím shrnovačů s hydraulickým pohonem, máte zajištěnou vysokou výkonnost s vysokým pracovním komfortem a spolehlivou funkčností, protože takovéto shrnovače potřebují minimální údržbu.
Nesené shrnovače
Ideální shrnovače pro ty, kteří chtějí dosáhnout vynikajícího výkonu při shrnování a přitom nepoškodit sklízenou pícninu. Tak si udržíte maximální výživovou hodnotu.

 
Více informací
Polonesené shrnovače
Poloautomatické rotační shrnovače jsou odpovědí na zvýšení shrabovacího výkonu a zachování vysoké kvality shrabování. Tyto shrnovače obsahují všechny výhodny svých větších sourozenců při udržení velmi atraktivního poměru funkce a ceny. Díky široké nabídce nastavitelných pracovních šířek můžete snadno najít to pravé pro Vás.
Více informací
Tažené shrnovače
Hledáte všestrannost bez omezení výkonu a dlouhou životnost? Díky možnosti vytvořit jeden velký řádek nebo dva oddělené řádky jsou ideální volbou pro váš provoz.
Více informací

Napište nám