Dotaz k produktu Samochodné postřikovače R4040i:
/zemedelska-technika/postrikovace/samojizdne/samochodny-postrikovac-r4040i
John-Deere-R4040i-top-image.jpg
Vysoká výkonnost a přesný postřik

Samochodné postřikovače R4040i

Poptat předvedení
  • Objem nádrže4000 l
  • Pracovní záběr24—36 m
Samochodné postřikovače R4040i

Samochodný postřikovač řady R4040i patří mezi zástupce evropských postřikovačů, ale přebírá řadu prvků z úspěšných amerických samochodných postřikovačů. Jeho největší předností je stabilita stroje při jízdě, která vychází z použití nezávisle odpružených kol a pneumatických měchů, ale také výkonný šestiválcový motor. Tento stroj si za poslední roky vybudoval velmi dobrou reputaci po celé České republice a pro jeho výkony je v některých podnicích nepostradatelný.

Automatické ovládání ramen
Ovládání ramen BoomTrac (výška a náklon) nebo Terrain Command se snadno používá a umožňuje vynikající regulaci.
Integrované připojení
Díky integrovanému bezdrátovému komunikačnímu systému se s R4050i dostanete na novou úroveň připojení. Prostřednictvím operačního střediska John Deera na MyJohnDeere.com je bezdrátová správa hranic polí, map variabilních dávek nebo aplikačních plánů velmi jednoduchá. Rovněž je dostupná vzdálená podpora, díky níž se vaše produktivita a doba provozuschopnosti dostanou na novou úroveň.
Systém PowrSpray
Přesný postřik zmáčknutím tlačítka: tento inteligentní systém se dvěma čerpadly a průtokem 1200 l/min umožňuje snadné, přesné a do značné míry automatické plnění (včetně ActivePause), postřikování, míchání a výplach. Výkonný, účinný nástroj pro přesný postřik nevyžadující téměř žádnou údržbu.
Uložení motoru vpředu
Díky umístění vpředu je zaručen snadný přístup do motorového prostoru za účelem údržby nebo servisu. Toto umístění motoru také vyvažuje postřiková ramena a nádrž, a tím pomáha optimalizovat rozložení hmotnosti a tlak na půdu.
Výhled v rozsahu 360°
Řidič sedí v blízkosti těžiště a dostatečně vysoko, což mu umožňuje volný výhled na konce ramen jak při práci na poli, tak při jízdě po silnici. Zaoblené zadní okno bez sloupků výhled ještě zlepšuje.
Mám zájem Zavřít
Marek Fikejs
Marek Fikejs
produktový specialista pro řezačky a postřikovače
Telefon 725 687 275
E-mail marek.fikejs@stromc.cz