Dotaz k produktu Samochodné postřikovače R4150i:
/zemedelska-technika/postrikovace/samojizdne/samochodny-postrikovac-r4150i-1
R4150i-HP2-0.jpg
Novinka
Váš mistr postřiku pro maximální výkonnost

Samochodné postřikovače R4150i

Mám zájem
  • Objem nádrže5000 l
  • Pracovní záběr36 m

NOVÉ SAMOJÍZDNÉ POSTŘIKOVAČE R4150i
PŘIVÁŽEJI VYŠŠÍ VÝKON, PŘESNOST BEZPEČNOST I POHODLÍ

Modely R4140i a R4150i jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi
pro maximální efektivitu a produktivitu. Zažijte výkon, všestrannost
a rychlost našich nových mistrů postřiku v jejich nové prostorné
komfortní kabině.

Větší kabina, více pro Vás
Naše nová kabina, která je v souladu se standardem filtrace vzduchu kategorie IV, vám poskytuje prostor pro snadné ovládání, plynulou jízdu na odpružení kol XtraFlex a poskytuje vám plnou kontrolu s univerzálním displejem 4640 a předělaným CommandArm.
Individuální ovládání trysek
ExactApply je velký krok vpřed v systémech ovládání trysek: od jednoduchého řízení sekcí po individuální ovládání trysek s mnohem přesnějším řízením aplikace. Pokrýváte více plodin s větší přesností, udržujete svou cílovou rychlost a tlak v bezprecedentním rozsahu rychlostí, zatímco snižujete překrývání, snižujete vstupní náklady. Přesně tak, jak je to uvedeno: Ve spojení s kompenzací otáčení, ExactApply automaticky mění dávkování v celém rameni pro správnou aplikační dávku v konkrétní oblasti.
Systém PowrSpray
Přesný postřik zmáčknutím tlačítka: tento inteligentní systém se dvěma čerpadly a průtokem 1200 l/min umožňuje snadné, přesné a do značné míry automatické plnění (včetně ActivePause), postřikování, míchání a výplach. Výkonný, účinný nástroj pro přesný postřik nevyžadující téměř žádnou údržbu.
Trysky John Deere - klíč k úspěšnému postřiku
Originální trysky John Deere jsou ideálním řešením pro jakýkoliv tlak, průtok a aplikační vzor. Trysky tak můžete použít pro libovolnou aplikaci. Abyste si mohli být jisti, že jsou vaše produkty správně používány, musíte zvolit pro danou práci správnou postřikovou trysku. Tak se podívejte na tyto trysky zblízka.
Zjisti více o tryskách John Deere
Automatické ovládání ramen
Ovládání ramen BoomTrac (výška a náklon) nebo Terrain Command se snadno používá a umožňuje vynikající regulaci.
Integrované připojení
Díky integrovanému bezdrátovému komunikačnímu systému se s R4150i dostanete na novou úroveň připojení. Prostřednictvím operačního střediska John Deera na MyJohnDeere.com je bezdrátová správa hranic polí, map variabilních dávek nebo aplikačních plánů velmi jednoduchá. Rovněž je dostupná vzdálená podpora, díky níž se vaše produktivita a doba provozuschopnosti dostanou na novou úroveň.
Odpružení XtraFlex
Pneumatické odpružení jednotlivých kol s automatickým samovyrovnávacím systémem. Každé kolo se pro přizpůsobení nerovnému terénu může bez nárazů a otřesů pohybovat vertikálně až o 200 mm.
Ramena z karbonových vláken
Ramena vyrobená z karbonových vláken navyšují produktivitu a přesnost postřiku: jsou šestkrát pevnější, ale mnohem lehčí než ocelová, nereziví a bez problémů zvládnou jakoukoliv výzvu terénu. Karbonová vlákna jsou vysoce odolná proti únavě materiálu, proto jsou ramena z karbonových vláken výkonnější a mají delší životnost než ramena ocelová nebo hliníková.
Systém PowrSpray
Přesný postřik zmáčknutím tlačítka: tento inteligentní systém se dvěma čerpadly a průtokem 1200 l/min umožňuje snadné, přesné a do značné míry automatické plnění (včetně ActivePause), postřikování, míchání a výplach. Výkonný, účinný nástroj pro přesný postřik nevyžadující téměř žádnou údržbu.
Uložení motoru vpředu
Díky umístění vpředu je zaručen snadný přístup do motorového prostoru za účelem údržby nebo servisu. Toto umístění motoru také vyvažuje postřiková ramena a nádrž, a tím pomáha optimalizovat rozložení hmotnosti a tlak na půdu.
Velká nádrž na postřik o objemu 5000 l
Díky kapacitě až 5000 l postřikové látky je postřikovač R4050i vysoce výkonným strojem. S jedním naplněním pokryje model R4050i při běžných objemech postřiku až 62 ha, čímž vám pomáhá zvládnout náročný harmonogram spojený s ošetřováním velkých ploch s různými plodinami.
Výhled v rozsahu 360°
Řidič sedí v blízkosti těžiště a dostatečně vysoko, což mu umožňuje volný výhled na konce ramen jak při práci na poli, tak při jízdě po silnici. Zaoblené zadní okno bez sloupků výhled ještě zlepšuje.

Videogalerie

Související články

Ve Staňkově využívají moderní technologie
Jihozápadně od Plzně hospodaří na výměře 3700 hektarů společnost Agro Staňkov. V posledních dvou letech se zde zaměřili na obměnu strojového parku. Aktuálně využívají 7 strojů značky John Deere - 6 traktorů a jeden samochodný...
Číst více
5 důvodů, proč ExactApply
Ovládání trysek ExactApply je velký krok vpřed v systémech ovládání tysek, snižuje vstupní náklady a zvyšuje výnosový potenciál. V dnešním příspěvku vám ukážeme 5 důvodů, proč vybavit postřikovač John Deere právě tímto...
Číst více
Nové samojízdné postřikovače
Na veletrhu Agritechnica 2019 představila společnost John Deere novou generaci samojízdných postřikovačů vyráběných v nizozemském Horstu. U nových modelů R4140i/R4150i inženýři ještě více zvýšili výkon, přesnost, bezpečnost a...
Číst více
([BannerProduct] LIKE N'%Samochodny-postrikovac-R4150i-1%' OR [BannerSubcategory] LIKE N'%Samojizdne%' OR [BannerCategory] LIKE N'%Postrikovace%') AND [BrandName] LIKE N'%John-Deere%' AND [BannerTopCategory] LIKE N'%Zemedelska-technika%'

Napište nám