Dotaz k produktu Tažené postřikovače R900i:
/zemedelska-technika/postrikovace/tazene/postrikovace-rady-r900i
John-Deere-R900i-top-image.jpg
Nová definice ochrany rostlin

Tažené postřikovače R900i

Poptat předvedení
  • Objem nádrže4400—6200 l
  • Pracovní záběr24—40 m
Tažené postřikovače R900i

Nejnovější zástupce tažených postřikovačů John Deere nejenže vychází z již úspěšných modelů, ale také přináší úplně novou rámovou X-konstrukci, díky níž je tento stroj poskytuje vysokou stabilitu, nízké těžiště a lepší přenos zatížení. 

POWRSPRAY – nová generace systému postřiku
Potřebujete rychle naplnit nádrž? Odstředivé plnicí čerpadlo plní nádrž rychlostí až 1200 l/min, zatímco praktická funkce Active Pause zajistí čas a čistou vodu pro naplnění nádrže chemikáliemi, abyste se mohli vrátit na pole co nejrychleji. Během aplikace postřiku zajistí druhé vysokotlaké odstředivé postřikové čerpadlo s rychlostí 700 l/min (volitelně 1000 l/min) potřebné množství tekutého hnojiva. Funkce přímého řízení dávky snadno reaguje na změny rychlosti a množství postřiku a prakticky eliminuje nedostatečné nebo přílišně hnojení. Obě čerpadla jsou poháněna hydraulicky prostřednictvím snímání zatížení hydraulické soustavy vašeho traktoru (minimální vyžadovaný hydraulický výkon 110 l/min), proto systému nepřekáží vývodový hřídel a postřikovač je vždy připraven na akci. PowrSpray má ve srovnání s běžnými postřikovači přibližně polovinu pohyblivých dílů a nepotřebuje žádnou pravidelnou údržbu. Navíc navyšuje výkonnost postřiku a snižuje provozní náklady.
KVALITNÍ DOKUMENTACE
Dobrá dokumentace je základem celého procesu. Se správnými daty můžete během sezóny pracovat produktivněji – vytvoříte aplikační mapy, čímž se již při následující sklizni mohou zvýšit výnosy.
ČISTĚNÍ STROJE
U postřikovačů řady R900i je vše navrženo pro zefektivnění postupů výplachu a ředění. Oblá nádrž nemá rohy ani přepážky, které by přerušovaly průtok kapaliny. Samostatné čerpadlo ředění zásobuje vyplachovací trysky vodou přímo z vyplachovací nádrže. A díky kruhovému nebo tlakovému cirkulačnímu systému můžete čistit potrubí až po sekční ventily ramen nebo aplikační vedení, aniž byste museli z trysek vypustit jedinou kapku.
PŘESNOST ZAČÍNÁ U RAMEN
Když přijde na stabilitu a životnost, strojům John Deere se nic nevyrovná. Nabízíme celou řadu dvojitě a trojitě skládaných ocelových ramen vhodných pro všechny vaše požadavky. Jejich kvalita je rok co rok zárukou spolehlivosti a vysoké přesnosti.
SNÍŽENÍ TĚŽIŠTĚ ZA ÚČELEM STABILITY
Už na první pohled si můžete všimnout, že postřikovače R944i, R952i a R962i mají nízko umístěné těžiště. Těžiště je i u těch největších strojů v dolní části. Srdcem hlavního rámu je příčná konstrukce ve středové části. Podvozek tak může lépe absorbovat zkrutné síly a pohyb, čímž se snižuje riziko únavy materiálu či jeho namáhání. A protože je nádrž perfektně ukotvena v rámu, máte zaručenu neustálou stabilitu. S plnou i prázdnou nádrží. Ať jedete po silnici nebo po poli. Dokonce i ve svazích! Rozložení hmotnosti rovněž pomáhá zachovat stabilitu stroje během práce, a to bez ohledu na polohu ramen. To znamená lepší manévrovatelnost, plynulejší přepravu a rychlejší, přesnější postřik.
Mám zájem Zavřít
Marek Fikejs
Marek Fikejs
produktový specialista pro řezačky a postřikovače
Telefon 725 687 275
E-mail marek.fikejs@stromc.cz