MDS 8.2 a 14.2 MDS 8.2 a 14.2 Všechny modely rozmetadel MDS jsou dvoukotoučová. Přitom si ponechávají výhody násypky s jedním kuželem. V praxi to znamená, že dva kotouče se starají o velmi rovnoměrnou aplikaci hnojiv a násypka s jedním kuželem znamená, že hnojivo se nemá kam sesýpat a za všech okolností jsou oba kotouče zásobovány hnojivem rovnoměrně.
MDS 18.2 a 20.2 MDS 18.2 a 20.2 Všechny modely rozmetadel MDS jsou dvoukotoučová. Přitom si ponechávají výhody násypky s jedním kuželem. V praxi to znamená, že dva kotouče se starají o velmi rovnoměrnou aplikaci hnojiv a násypka s jedním kuželem znamená, že hnojivo se nemá kam sesýpat a za všech okolností jsou oba kotouče zásobovány hnojivem rovnoměrně.
AXIS 20.2 / 30.2 AXIS 20.2 / 30.2 Modelová řada nesených rozmetadel AXIS je velmi sofistikovaná. Jedná se o stroje, které jsou ideální pro náročné uživatele, kteří potřebují vysokou přesnost. Lze je snadno spojovat i s GPS systémy s automatickou úpravou záběru v klínech či s variabilním dávkováním dle map, N-senzoru apod.
AXIS 40.2 / 50.2 EMC AXIS 40.2 / 50.2 EMC Modelová řada nesených rozmetadel AXIS je velmi sofistikovaná. Jedná se o stroje, které jsou ideální pro náročné uživatele, kteří potřebují vysokou přesnost. Lze je snadno spojovat i s GPS systémy s automatickou úpravou záběru v klínech (1 metr = 1 sekce) či s variabilním dávkováním dle map, N-senzoru apod.

Napište nám