Dotaz k produktu Sklízecí mlátičky řady W330-W440:
/zemedelska-technika/sklizeci-mlaticky/tangencialni-kompaktni/sklizeci-mlaticky-rady-w330-w440
John-Deere-W330-440-top-image.jpg
Postaven pro výkon, vybaven pro větší komfort

Sklízecí mlátičky řady W330-W440

Mám zájem
  • Maximální výkon210—249 k
  • Plocha vytřásadel4,8—6,3 m2
  • Objem zásobníku5200—7600 l

Pokud hospodaříte na menší výměře a jste doposud odkázáni na sklizeň již nevyhovující, nebo nájemní mlátičkou, mohou nastávat jistě situace, kdy čekáte a čekáte…Osamostatněte se díky vlastní nové sklízecí mlátičce. John Deere W330/440 nabízí jednoduchý výkonný stroj v kompaktním těle, se kterým budete pohodlně manévrovat i na malých výměrách. Zároveň budete moci sklízet přesně ve chvíli, kdy vy budete potřebovat.

Jistota vynikající kvality zrna
Na čistotě záleží, a proto i v našich nejmenších modelech používáme síta s technologií velkých mlátiček. Zobáčky na žaluziích zabraňují propadávání kousků slámy, proud vzduchu lze nasměrovat podle potřeb přesně tam, kde jej pro danou plodinu potřebujete. A to v základní výbavě. V té je i vynášecí deska a spádové výplně vytřásadel z nerezu! To oceníte zejména za vlhkých podmínek v podobě minimálního ulpívání materiálu a tím stále plné kapacitě čištění.
Prostorná a tichá kabina
Celkovým objemem 3,30 m3 nastavuje kabina standard pro tuto třídu sklízecích mlátiček. Zvětšili jsme kabinu zejména vzadu, abychom zajistili, že budou moci dvě osoby pohodlně sedět celý den vedle sebe. Díky hladině hluku 73 dB (A) je také jednou z nejtišších kabin této třídy. Nová loketní opěrka a pojezdová páka mají vynikající ergonomický design.
Sklizeň na plný záběr
Pořiďte si navigaci John Deere spolu s mlátičkou, sklízejte na plný záběr, a po zbytek roku ji dejte na váš traktor, ať vydělává celý rok. Zelená na zelenou má od nás zelenou.

Videogalerie

Související články

Hledejte jedinečná řešení
Sklízecí mlátička je nástroj zhodnocení celoročního snažení. Na jedné straně je drahá, velká, složitá a náročná na péči. Na druhé ale uzavírá kruh všech činností a dává nám pocit naplnění z dobře odvedené práce. Když však večer odjíždí z ...
Číst více
([BannerProduct] LIKE N'%Sklizeci-mlaticky-rady-W330-W440%' OR [BannerSubcategory] LIKE N'%Tangencialni-kompaktni%' OR [BannerCategory] LIKE N'%Sklizeci-mlaticky%') AND [BrandName] LIKE N'%John-Deere%' AND [BannerTopCategory] LIKE N'%Zemedelska-technika%'

Napište nám