Dotaz k produktu Sklízecí mlátičky řady T:
/zemedelska-technika/sklizeci-mlaticky/tangencialni/sklizeci-mlaticky-rady-t
John-Deere-T-top-image.jpg
Skliďte snadno a rychle

Sklízecí mlátičky řady T

Poptat předvedení
  • Maximální výkon300—449 k
  • Plocha vytřásadel4,8—5,8 m2
  • Objem zásobníku8000—11000 l

Dostaňte ze svých polí maximum s kombajny inovované řady T. Spolu s dlouholetými zkušenostmi, ověřeným unikátním tokem materiálu kombinovaným s klasickými vytřasadly zvýší jednak produktivitu samotného stroje, ale hlavně kvalitu zrna i slámy – což je to, oč tu běží. S řadou T tak pořídíte stroj o výkonnosti srovnatelné s hybridem, ale s kvalitou práce a spotřebou stroje vytřásadlového.

Tok materiálu navržený pro kvalitní výsledek
Unikátní vícebubnový mláticí systém s horním tokem materiálu zajišťuje stálý průchod plodiny bez ostrých přechodů či prudkých změn směru. To zaručuje vynikající kvalitu zrna i slámy a snižuje energetickou náročnost.
Svahové vyrovnávání HillMaster
Nemáme rádi kompromisy a známe fyzikální zákony. Proto pro modely řady T nabízíme systém Hillmaster, který je prostě tím nejlepším řešením pro strmé svahy. Systém HillMaster nevyrovnává pouze sítovou skříň, ale také vyrovnává celou sklízecí mlátičku od šikmého dopravníku až po drtič.
Rychlý přechod na mezi plodinami
I s kompletním přenastavením mlátičky nyní dokážete přejít z plodiny na plodinu do 5 minut. A to hlavně díky skutečně unikátně jednoduchému přestavění adaptérů 600X a mechanicky poháněným aktivním děličům. Žádné vkládání plechů, žádná zbytečná hydraulika. 600X se navíc pyšní největším rozsahem délky vysunutí stolu na trhu. Od 40 cm do 120 cm. Máte tedy 80 cm prostoru přizpůsobit se délce jakékoli sklízené plodiny, což neumí nabídnout nikdo jiný.
Dokonalá trakce
Ať už se pohybujete na podmáčeném poli nebo jedete po silnici na další pole, pásy nové řady T vám zajistí řadu výhod. Budete mít užitek z větší kontaktní plochy, nižšího tlaku na půdu, skvělého pohodlí při řízení, vysoké rychlosti na silnici a menší přepravní šířky.
Integrovaná řešení
Díky nejpokročilejším navigacím na trhu, nyní navíc se zcela novým přijímačem Star Fire 6000, dokážete využít skutečný záběr lišty a tím zvýšíte produktivitu až o 14 %. S detailní telematikou a spolu s bezdrátovým odesílání dat a vzdálenému připojení na displej máte zase kdykoli o stroji kompletní přehled. Každá z našich mlátiček je navíc v základu vybavena vnitřním systémem, díky kterému může i nezkušená obsluha kdykoli jednoduše optimalizovat nastavení, neboť mlátička sama navrhne příslušné kroky.
Rychle k cíli
Můžete trávit více času prací na poli a méně přepravou. S automatickou převodovkou ProDrive může řada T jet po silnici rychlostí až 40 km/h – na kolech i na pásech.
Výkonné vysýpání
Vysypte nyní zásobník o objemu 11 000 l do minuty a půl. Rychlost vysýpání nové řady T totiž dosahuje překládací rychlosti 125 l/s. A jak je u John Deere zvykem, vsází na výsypník s velkým průměrem a nízkými otáčkami. Tím se i na konci cesty mlátičkou chováme co nejšetrněji ke sklizenému zrnu.

Videogalerie

Mám zájem Zavřít
Jiří Ptáčník
Jiří Ptáčník
produktový specialista pro sklízecí mlátičky
Telefon 724 226 494
E-mail jiri.ptacnik@stromc.cz