Dotaz k produktu Sklízecí mlátičky řady T:
/zemedelska-technika/sklizeci-mlaticky/tangencialni/sklizeci-mlaticky-rady-t
John-Deere-T-top-image.jpg
Skliďte snadno a rychle

Sklízecí mlátičky řady T

Poptat předvedení
  • Maximální výkon224—335 k
  • Plocha vytřásadel4,8—5,8 m2
  • Objem zásobníku8000—11000 l

Dostaňte ze svých polí maximum s kombajny inovované řady T. Spolu s dlouholetými zkušenostmi, ověřeným unikátním tokem materiálu kombinovaným s klasickými vytřasadly zvýší jednak produktivitu samotného stroje, ale hlavně kvalitu zrna i slámy – což je to, oč tu běží. S řadou T tak pořídíte stroj o výkonnosti srovnatelné s hybridem, ale s kvalitou práce a spotřebou stroje vytřásadlového.

Tok materiálu navržený pro kvalitní výsledek
Unikátní vícebubnový mláticí systém s horním tokem materiálu zajišťuje stálý průchod plodiny bez ostrých přechodů či prudkých změn směru. To zaručuje vynikající kvalitu zrna i slámy a snižuje energetickou náročnost.
Svahové vyrovnávání HillMaster
Nemáme rádi kompromisy a známe fyzikální zákony. Proto pro modely řady T nabízíme systém Hillmaster, který je prostě tím nejlepším řešením pro strmé svahy. Systém HillMaster nevyrovnává pouze sítovou skříň, ale také vyrovnává celou sklízecí mlátičku od šikmého dopravníku až po drtič.
Rychlý přechod na mezi plodinami
I s kompletním přenastavením mlátičky nyní dokážete přejít z plodiny na plodinu do 5 minut. A to hlavně díky skutečně unikátně jednoduchému přestavění adaptérů 600X a mechanicky poháněným aktivním děličům. Žádné vkládání plechů, žádná zbytečná hydraulika. 600X se navíc pyšní největším rozsahem délky vysunutí stolu na trhu. Od 40 cm do 120 cm. Máte tedy 80 cm prostoru přizpůsobit se délce jakékoli sklízené plodiny, což neumí nabídnout nikdo jiný.
Dokonalá trakce
Ať už se pohybujete na podmáčeném poli nebo jedete po silnici na další pole, pásy nové řady T vám zajistí řadu výhod. Budete mít užitek z větší kontaktní plochy, nižšího tlaku na půdu, skvělého pohodlí při řízení, vysoké rychlosti na silnici a menší přepravní šířky.
Integrovaná řešení
Díky nejpokročilejším navigacím na trhu, nyní navíc se zcela novým přijímačem Star Fire 6000, dokážete využít skutečný záběr lišty a tím zvýšíte produktivitu až o 14 %. S detailní telematikou a spolu s bezdrátovým odesílání dat a vzdálenému připojení na displej máte zase kdykoli o stroji kompletní přehled. Každá z našich mlátiček je navíc v základu vybavena vnitřním systémem, díky kterému může i nezkušená obsluha kdykoli jednoduše optimalizovat nastavení, neboť mlátička sama navrhne příslušné kroky.
Rychle k cíli
Můžete trávit více času prací na poli a méně přepravou. S automatickou převodovkou ProDrive může řada T jet po silnici rychlostí až 40 km/h – na kolech i na pásech.
Výkonné vysýpání
Vysypte nyní zásobník o objemu 11 000 l do minuty a půl. Rychlost vysýpání nové řady T totiž dosahuje překládací rychlosti 125 l/s. A jak je u John Deere zvykem, vsází na výsypník s velkým průměrem a nízkými otáčkami. Tím se i na konci cesty mlátičkou chováme co nejšetrněji ke sklizenému zrnu.

Videogalerie

Související články

S770i vs. T670i
Pro letošní žně jsme jako DEMO mlátičky vybrali dvě, principiálně zcela odlišné, přesto v lecčem stejné mlátičky. Společné mají hned tři zásadní věci. Tou první je plná výbava. Druhou, zásadnější, je stejný záběr lišty, a to 9,15 m. A společné mají i srdce – motor John Deere 9.0 l o jmenovitém výkonu 397 koní. Shodují se také automatickým řízením podle GPS signálu, mapováním výnosů, telematikou JD link a bezdrátovým online zasíláním dat na portál MyJohnDeere.com.
Číst více
Kombajnová výzva 2019
Třetí generace oblíbené řady T doznala se svým příchodem na náš trh v roce 2017 mnoha navenek ne příliš patrných, o to však pro práci zásadních, změn. Unikátní tok materiálu přes 4 bubny, aktivní separační plocha 4 m2 a plocha sít více než 6 m2 samo o sobě znamená revoluci v daném segmentu mlátiček. 3 roky na českých polích, desítky prodaných kusů a skvělé reference od zákazníků nám dávají oprávněný pocit hrdosti na tento stroj. Vždyť už několik podniků nové Téčko přesvědčilo natolik, že všechny své dosavadní mlátičky vyměnili právě za Téčka. I největší službaři u nás už na ně také vsadili. Přesvědčovat dosud váhající je pro nás ale výzvou, a proto jsme si pro vás jednu velkou výzvu připravili. Tomu, kdo porazí naše Téčko nabízíme 10 000 €.
 
Číst více
Nové pásové jednotky pro sklízecí mlátičky
Číst více
Hledejte jedinečná řešení
Číst více
Mám zájem Zavřít
Jiří Ptáčník
Jiří Ptáčník
produktový specialista pro sklízecí mlátičky
Telefon 724 226 494
E-mail jiri.ptacnik@stromc.cz