TERRALAND TN 4000HD9 TERRALAND TN 4000HD9 Nesený dlátový pluh TERRALAND TN je stroj pro hloubkové zpracování půdy až do 65 centimetrů. Úspěch tohoto stroje spočívá v tom, že dokáže nahradit orbu a ve srovnání s pluhem provést tuto operaci hlouběji, rychleji a s menšími požadavky na výkon traktoru. Dlátový pluh TERRALAND TN se vyrábí ve dvou pracovních záběrech 3 a 4 metry. TERRALAND TN je svými vlastnostmi vhodný pro hloubkové kypření a zapravení velkého množství organické hmoty.
  • Pracovní záběr4 m
TERRALAND TN TERRALAND TN TERRALAND TN je dlátový pluh umožňující levné, rychlé a kvalitní hloubkové zpracování půdy až do 65 cm. Díky unikátní konstrukci radlic snadno zpracujete všechny druhy půd při výrazně nižší potřebě koňských sil, než je tomu u klasických pluhů. Stroj je v praxi vhodné používat v rozmezí pracovních hloubek 25–55 cm, čímž bezpečně narušíte utužené půdní vrstvy a ozdravíte půdní profil.
  • Pracovní záběr3—4 m
TERRALAND TN_PROFI TERRALAND TN_PROFI TERRALAND TN_PROFI je klasický dlátový pluh Terraland TN doplněný o 2 řady Cutter disků se samočištěním, které perfektně dokončí práci předešlých radlic s křídly a tandemových hrotových válců. Díky Cutter diskům dosáhnete v mnoha případech dokonalé struktury půdy pro setí již po prvním zpracování půdy. Cutter disky se skládají hydraulickým ramenem na stroj, čímž je dosaženo kompaktních přepravních rozměrů.
  • Pracovní záběr3—4 m
TERRALAND TO TERRALAND TO TERRALAND TO je polonesený dlátový pluh pro intenzivní hloubkové zpracování půdy až do 55 cm. 2 řady radlic s křídly a tandemový hrotový válec kvalitně zpracují i obtížné půdy. Centrální rám je tvořen čtyřmi nosníky a nosné rámy sekcí jsou vyrobeny z profilu 150×150 mm pro vyšší odolnost. Transportní náprava umístěná mezi pracovními sekcemi umožňuje práci bez válce (např. ve velmi mokrých podmínkách).
  • Pracovní záběr4—6 m
TERRASTRIP ZN TERRASTRIP ZN TERRASTRIP ZN je dlátový pluh, který zpracovává půdu v pásech, ve kterých jsou pěstovány řádkové kultury jako kukuřice, slunečnice, cukrová řepa apod. Rozteče radlic odpovídají kukuřici a slunečnici 70 cm a 75 cm, cukrové řepě 45 cm a 50 cm. Kypření je vhodné doplnit profilovým hnojením přímo do kořenové zóny rostlin. Nakypřené a prohnojené pásy jsou ideálním prostředím pro bohatý kořenový systém.
  • Pracovní záběr3,6—6,0 m

Napište nám