FENIX FO_PROFI FENIX FO_PROFI Hloubkový kypřič FENIX FO_PROFI je kypřič pro intenzivní mělké zpracování půdy po sklizni i hloubkové kypření do 35 centimetrů před založením porostů. Polonesený kypřič FENIX FO_PROFI nabízí čtyřřadé uspořádání jednotlivých slupic do tvaru šípu. Promyšlené konstrukční řešení snižuje tahový odpor a nároky na výkon traktoru. Pro dosažení optimálních tahových vlastností tažného prostředku může být FENIX FO_PROFI vybaven posilovačem trakce zadní nápravy traktoru.
  • Pracovní záběr4-7,9 cm
FENIX FN_L FENIX FN_L FENIX FN/FN_L je jednoduchý 3řadý univerzální kypřič vhodný pro menší a středně velké podniky, které hledají nářadí s co nejuniverzálnější možností využití. Fenix FN/FN_L využijete na různé pracovní operace od mělkého podmítání až po hluboké kypření. Díky variabilitě osazení slupic různými typy radliček a dlát je možné pracovat v různých hloubkách s různou intenzitou kypření.
  • Pracovní záběr3—4 m
VERSATILL VO_PROFI VERSATILL VO_PROFI VERSATILL VO_PROFI je univerzální radličkový kypřič určený k předseťové přípravě na pozemcích s větším množstvím posklizňových zbytků nebo k intenzivní podmítce strniště do 15 cm, a to díky horizontálnímu pružinovému non-stop jištěním každé radlice. Radlice stroje jsou uspořádány do 5 řad, toto řešení umožňuje vynikající průchodnost materiálu strojem. Díky dokonalému překrytí radlic je dosaženo rovnoměrného podříznutí pozemku (mechanické odstranění plevelů).
  • Pracovní záběr6,0—7,5 m

Napište nám