Vítejte ve světě STROM PRAHA
Těší nás, že jste si našli cestu k těm, kteří jsou oddáni spojení s půdou a s péčí o ni. Od roku 1991 se snažíme nabízet ty nejlepší produkty a služby všem farmářům. Lidem, jejichž cílem je uspokojovat základní životní potřeby moderní společnosti. Chápeme, že tato výzva je obrovská a proto je důležité zabezpečit neustálý chod jejich farem. Právě proto jsme vybudovali vlastní hustou prodejně-servisní síť, vlastní expresní distribuci náhradních dílů a celé portfolio kvalitních produktů. Takže se budete moci vždy spolehnout.

Spolupracujeme s nejlepšími

John Deere - technologický lídr od roku 1837
Může to být skromné vyjádření říkat, že pracujeme každý den, abychom udržovali hlavní hodnoty našich zakladatelů. Protože poctivost, kvalita, odpovědnost a inovace nejsou ideály, které prací rozvíjíme. My jimi žijeme. My jimi dýcháme. Tyto hodnoty jsou skutečnou podstatou toho, jak pracujeme a jsou v každém produktu, službě a příležitosti, kterou Vám nabízíme.
Matev - německé inovativní příslušenství
Množství nápadů a kreativního myšlení bylo vždy zdrojem podnikatelského rozvoje společnosti matev GmbH. Stali jsme se tak jedním z předních nezávislých výrobců špičkového příslušenství pro komunální techniku. Hlavním zaměření společnosti je péčé o trávnaté plochy a údržbu pozemků. Inovativní produkty matev úspěšně prověřilo již více než 40 let praxe.
Přejít na webové stránky
Wiedenmann - od roku 1964
Společnost Wiedenmann GmbH byla založena v roce 1964 Gertrudem a Georgem Wiedenmannem.
Od samého počátku je filozofií společnosti motto „jen to nejlepší“ a zaměření na spolehlivost strojů. Díky tomu se stala jednou z předních společností nejen v oblasti údržby trávníků.
Přejít na webové stránky
Vares - zlaté české ručičky
Český výrobce s více jak 25 lety zkušeností v oboru zahradní, farmářské a komunální techniky. Ve výrobně-obchodním areálu v Mnichovicích u Prahy se zabývají technickým vývojem a výrobou vlastních produktových řad. Zhruba 70% roční produkce je určeno pro odběratele na evropských trzích od Skandinávie po Středomoří. 
Přejít na webové stránky
Mám zájem Zavřít
Eduard Šebenda
produktový specialista pro komunální techniku
Telefon 725 687 296
E-mail eduard.sebenda@stromc.cz