Pouze 1 ze 3 využívá svůj potenciál

Operační středisko John Deere

Dva ze tří strojů John Deere, které jsou vybaveny možností připojení, neodesílají svá data do Operačního střediska. Přitom Vám to může ušetřit hodiny práce, plánování a také značné množství peněz.

Naši FarmSight specialisté Rádi Vám pomůžeme využít možnosti naplno, tak nám napište níže. Navíc nyní máme hned několik akčních nabídek, které vám umožní doplnit případné komponenty, které Vás posunou do Zemědělství 4.0.  

OperationsCenter_b-1.jpg


1.
Mám připojený stroj, ale potřebuji přenášet a využívat data ještě více

Gratulujeme. Máme vše, co k maximálnímu využívání dat potřebujete. V tuto chvíli přichází na řadu naši FarmSight konzultanti, kteří prověří, zda využíváte všechna data a případně Vám pomohou je zoptimalizovat, abyste měl lepší zisk. Pomohou Vám také s optimalizací stroje na dálku nebo nastaví Prediktivní údržbu. 
 
usb_b.jpg


2.
Sbírám data do displeje a dále je přenáším přes USB

Výborně. S daty již umíte pracovat. I přesto je pravděpodobně hodně možností, jak Vám usnadnit práci a možná vám k tomu ani moc nechybí. Právě proto můžete využít případné akce, na chybějící komponenty.


 


 
sesit_b.jpg


3.
S daty pracuji manuálně. Nevím, jaké možnosti připojení má můj stroj.

To je veliká škoda, protože váš stroj ví možná víc, než si myslíte. Podívejte se proto na stránku na odkaze, kde si můžete prověřit možnosti připojení vašeho stroje.

 
 

V březnu a dubnu Vás připojujeme,
abyste vyrazili do sezóny s využitím 100%
možností vašeho stroje.


Napište nám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Operační středisko
Vám dá okamžitý přehled

Připojení se vyplatí, protože Vám dám přístup k Operačnímu středisku (Operation center) a nástrojům, které šetří čas, pomáhají chytřejšímu řízení strojů a umožňují se lépe rozhodovat na základě reálných dat. A to zanmená kvalitnější a ziskovější rozhodnutí. Navíc můžete využít třeba i službu prediktivního servisu, která posune Vaší provozuschopnost na novou úroveň. Stručně řečeno,budete pracovat chytřeji a ziskověji, zatímco prodloužíte dobu provozuschopnosti.

Operační středisko - všechna data ve vašich rukách
Řízení podniku je komplexní záležitost. K tomu potřebujete spojení se vším, co se v podniku děje. Díky tomu můžete okamžitě reagovat na základě přesných dat a usměrňovat úkony tak, abyste zvýšili svou efektivitu a celkový zisk. A přesně to pro Vás máme.
Objevit operační středisko

 Operační středisko v praxi

„Stát v sezóně 14 dní si rozhodně nemůžeme dovolit,“ říká Ing. Radek Jurčík
Od roku 2000 hospodaří na Tachovsku skupina společností ZEVYP. Celkem se jedná o tři společnosti - ZEVYP, spol. s.r.o., ZEVYP-pozemky s.r.o. a ZEVYP-EKO s.r.o., které obdělávají celkovou výměru 2700 hektarů, z čehož 800 hektarů...
Číst více
„Překvapilo mě, že sedí reálné tankování s údaji z telematiky,“ říká Václav Agel ml.
Zemědělské družstvo Hraničář Loděnice je třetí společností, které jsme předali šek ve výši 118 555 Kč za účast v programu Garance spotřeby paliva. O informace týkající se moderních technologií a samotné účasti v programu Garance...
Číst více
„S novým traktorem přišlo i precizní zemědělství,“ shodují se bratři Čápovi
Společnost Agrospol Jezeřany hospodaří na výměře 630 hektarů v okrese Znojmo. Od roku 2018 zde využívají traktor John Deere 7290R, který se na farmě stal stěžejním strojem. Při výběru traktoru sehrála roli jeho univerzálnost a moderní ...
Číst více
Ve Staňkově využívají moderní technologie
Jihozápadně od Plzně hospodaří na výměře 3700 hektarů společnost Agro Staňkov. V posledních dvou letech se zde zaměřili na obměnu strojového parku. Aktuálně využívají 7 strojů značky John Deere - 6 traktorů a jeden samochodný...
Číst více

Akce na připojení
které Vás mohou zajímat