Secí stroj Efecta CE Secí stroj Efecta CE EFECTA CE je vysoce univerzální secí stroj s pracovním záběrem 12 metrů, který vyniká malým požadavkem na tahový výkon traktoru. Díky tomu je zaručená vysoká pracovní rychlost a efektivita celé soupravy. Širokozáběrový secí stroj EFECTA CE je schopen zasít až 20 ha/hod. I při tomto hodinovém výkonu dokáže EFECTA CE zakládat porosty s vysokými výsevky.
  • Pracovní záběr12 m
Secí stroj OMEGA OO_L Secí stroj OMEGA OO_L OMEGA OO_L je univerzální secí stroj lehké koncepce s diskovou přípravou půdy umožňující výsev různých typů plodin s meziřádkovou roztečí 12,5 nebo 16,7 cm s velkou variací výsevku jak v konvenčním systému zpracování půd, tak i v minimalizačním. Uspořádání jednotlivých pracovních orgánů zajišťuje unikátní a bezkonkurenční přípravu půdy před setím v kombinaci s přesným uložením osiva, nízkou hmotností a jednoduchým nastavením.
  • Pracovní záběr3—8 m
Secí stroj OMEGA OO_FL Secí stroj OMEGA OO_FL OMEGA OO_FL je univerzální secí stroj lehké koncepce s diskovou přípravou půdy umožňující výsev různých typů plodin s velkou variací výsevku jak v systému konvenční technologie (orba), tak v systému minimalizační s možností přihnojování. Velkou výhodou secího stroje Omega je uložení diskových sekcí do X.
  • Pracovní záběr4—6 m

Napište nám