Nový časopis STROM
Prohlédněte si nové číslo našeho časopisu
Prohlédnout
CSPS skóre ≥70% nebo Vám zaplatíme 10000€
S řezačkami John Deere řady 8000 a 9000
Zjistit více
Za vším vždy stojí lidé..
Přečtěte si naší novou brožuru uživatelů sklížecích mlátiček John Deere
Přečíst
PŘIŠEL ČAS INOVACÍ
Lepší nabídku traktorů s výkonem nad 150 koní a technologiemi precizního zemědělství nenajdete široko daleko. Navíc nové modely 7R, 8R a 8RX Vás nenechají chladnými.
Objevit nové traktory
6% ZA VČASNÉ OBJEDNÁNÍ
Zvažujete pořízení nového taženého postřikovače? Co třeba nový R700i s prémiovými funkcemi velkých modelů v kompaktním balení. Pokud se rozhodnete předem, ocenímě to bonusem až 6%.
Zjistit více
Celá farma ve vašich rukách
Nezáleží na tom, že Váš vozový park tvoří stroje různých značek. Otevřená datová platforma John Deere Operation center (Operační středisko) Vám dá dokonalý přehled nad celou farmou.
Objevit Operační středisko
Spočítejte si úsporu s traktory John Deere!

Náš kalkulátor Vám ukáže, kolik ušetříte s velkými traktory John Deere na provozních nákladech a udržení hodnoty stroje, vůči konkurenci.

Více informací
ZÁLOŽNÍ STROJE MI KRYJÍ ZÁDA
Pořídil jsem si Kramer, takže
starosti můžu přenechat jiným.
Více informací
23 000 spokojených koní John Deere
Tolik koní jste poslali svými referencemi do naší soutěže 150+. Děkujeme!
Reference
LEGENDA POKRAČUJE. T669XL
Nástupce legendárního návěsu T669 přichází. S lepší výbavou a ještě zajímavější akční cenou je připraven přejet konkurenci. T669XL!
Více informací

Zemědělská technika

Novinky

Žlutá obnova strojového parku
„Při obnově strojového parku vybíráme technologie, které už mají v naší republice vysoký kredit,“ říká soukromý zemědělec Tomáš Zmek z Vadína na Havlíčkobrodsku. „Nekupujeme zajíce v pytli, vždy si chceme nejdříve daný...
Číst více
Důležitá aktualizace Vašeho přijímače StarFire do 01.02.2021!
Vážení majitelé strojů John Deere, máte již zaktualizovaný svůj přijímač StarFire? V souvislostí s vydáním nového softwaru pro přijímače StarFire je nezbytné pro plnou funkčnost vašeho stroje s navigací AutoTrac provést jeho...
Číst více
682 motohodin s úsporou 4,52 l/h
Agrodružstvo Zábřeh hospodaří na výměře přes tisíc hektarů. Mimo rostlinné produkce se zabývají také chovem skotu plemene Limusine. Od jara roku 2020 využívají ve svém strojovém parku traktor 7250R s převodovkou e23. Jedná se o jejich ...
Číst více
Nastavena nová laťka ve spotřebě
Podle nezávislého testu DLG PowerMix společnost John Deere znovu dokázala, že nový traktor 7R 330 je nejlepším řešením pro dopravu zemědělskými traktory.
Číst více
První předaný nakladač „těžké váhy“ Kramer pracuje v ZOS Kačina
Na loňském veletrhu Agritechnica byla představena zatím „nejtěžší váha“ kolového nakladače Kramer v podobě modelu KL55.8T. Neuplynulo ani půl roku od této premiéry a od jara letošního roku využívá tento stroj o hmotnosti...
Číst více
Přejít do novinek Přejít do událostí

Související akce

Napište nám