Garance provozu
Víme, že nejdůležitější je udržet Vás v provozu. Proto jsme pro Vás připravili program Garance provozuschopnosti.
Více detailů
Každý miluje dobré ceny
Akční nabídka více než 100 strojů Pronar do 30. 8. 2019!
Zjistit více
Lisy John Deere od 411 481 Kč
Buďte v balíku i Vy a pořiďte si některý s lisů John Deere do 29.8.2019 za akční cenu!
Prohlédnout akční ceny
NALOŽTE SI BONUS KRAMER
Akční nabídka teleskopických manipulátorů Kramer s platností do 26. 9. 2019!
Více informací o akci
STAČÍ SI JEN VYBRAT
Akční nabídka na tříválcové a čtyřválcové traktory John Deere.
Více informací o akci
Garantujeme spotřebu paliva
Co ostatní slibují, my garantuje. Nebo Vám vrátíme peníze.

Zemědělská technika

Novinky

Traktor do pole i dopravy na Statku pana Zuzánka
Pan Zuzánek z Bernartic u Trutnova patří mezi dlouholeté uživatele techniky John Deere. Na Statku využívá širokou škálu naší techniky, prakticky od zahradního traktoru, přes manipulátor a lisy až po traktory.
V letošním roce se, k naší radosti, opět rozhodl pro obměnu svého strojového parku. Na začátku měsíce června jsme předali  traktor John Deere 7250R, který pořídil jako náhradu za model 7215R. Nový traktor vybavený převodovkou e23 bude využívat v dopravě a v polních pracích. Hned v prvních dnech na Statku se traktor zapojil do sklizně senáže s třínápravovým senážním vozem.
Číst více
S770i vs. T670i
Pro letošní žně jsme jako DEMO mlátičky vybrali dvě, principiálně zcela odlišné, přesto v lecčem stejné mlátičky. Společné mají hned tři zásadní věci. Tou první je plná výbava. Druhou, zásadnější, je stejný záběr lišty, a to 9,15 m. A společné mají i srdce – motor John Deere 9.0 l o jmenovitém výkonu 397 koní. Shodují se také automatickým řízením podle GPS signálu, mapováním výnosů, telematikou JD link a bezdrátovým online zasíláním dat na portál MyJohnDeere.com.
Číst více
JÍZDÁRNU NA TRÉNINK CUTTINGU BUDE UDRŽOVAT NOVÝ JOHN DEERE 5058E
Nedaleko Zruče nad Sázavou se nachází ranč rodiny Spáčilových, kteří se věnují westernové jezdecké disciplíně Cutting. Na údržbu povrchu na jízdárně si Spáčilovi pořídili nový traktor John Deere 5058E, který před dvěma týdny dodalo středisko Ovčáry prostřednictvím našeho prodejce Michala Dirbáka. Na fotografie z předání se můžete podívat do naší galerie.
Číst více
Ohlédnutí za prvním žňovým týdnem
Koncem minulého týdne se začaly pomalu rozbíhat žně ve všech částech republiky. V tomto příspěvku bychom se s vámi rádi podělili o několik vybraných fotografií našich žňových zpravodajů z facebookové skupiny "žně živě". Pokud se i vám podařilo zachytit některou sklízecí mlátičku John Deere při sklizni, neváhejte přidat svůj příspěvek. Můžete vyhrát zajímavé ceny!
Číst více
Země Živitelka 2019
České budějovice
Číst více
Přejít do novinek Přejít do událostí
Mám zájem Zavřít
Jsem tu pro Vás
Jsem tu pro Vás
Telefon 283 092 111
E-mail info@stromc.cz