SWIFTER SN SWIFTER SN SWIFTER SN je předseťový nesený kompaktor, kterým sjednotíte do jediného přejezdu všechny pracovní operace potřebné pro přípravu perfektního seťového lůžka i v hrubé brázdě. Stroj využijete jak v konvenčním způsobu hospodaření, tak v minimalizačních systémech. Konstrukce Vám umožňuje snadnou výměnu vnitřního rámu s radličkami za rám s gamma-hroty nebo rám s SB-sekcemi.
  • Pracovní záběr3—5 m
SWIFTER SO_F SWIFTER SO_F SWIFTER SO_F je předseťový kompaktor vycházející z tradiční verze SO. Jde o zjednodušené a odlehčené provedení, kterým sjednotíte do jediného přejezdu všechny pracovní operace (až 7) potřebné pro přípravu perfektního seťového lůžka i v hrubé brázdě. Stroj využijete jak v konvenčním způsobu hospodaření, tak v minimalizačních systémech. Konstrukce Vám umožňuje snadnou výměnu vnitřních pracovních sekcí.
  • Pracovní záběr6—8 m
SWIFTER SO_PROFI SWIFTER SO_PROFI SWIFTER SO_PROFI je moderní typ předseťového kompaktoru, který je schopen během jediného přejezdu připravit pozemek na setí. Velkou výhodou je celkové odpružení pracovních rámů pomocí systému, které umožňuje pracovat se strojem ve vysokých pracovních rychlostech 15km/hod. Novinkou na stroji Swifter je i možnost finish croskillu pro větší konsolidaci seťového lůžka.
  • Pracovní záběr4,0—6,1 m
SWIFTER SE SWIFTER SE SWIFTER SE je tažený předseťový kompaktor se širokými pracovními záběry, kterým připravíte během jediného přejezdu ve vysoké rychlosti seťové lůžko i v hrubé brázdě. Tato nová modelová řada s označením SE je charakteristická unikátní konstrukcí skládání stroje směrem dopředu, čímž získává stroj velice kompaktní přepravní rozměry. To umožňuje komfortní transport i ve členitých terénech.
  • Pracovní záběr8,2—12,2 m
SWIFTER SM SWIFTER SM SWIFTER SM je tažený širokozáběrový předseťový kompaktor, kterým během jediného přejezdu ve vysoké rychlosti připravíte seťové lůžko i v hrubé brázdě. Velké pracovní záběry zaručují maximální produktivitu práce a podstatně Vám zkrátí časy nutné k dodržení agrotechnických lhůt. Vnitřní rámy sekcí se dají snadno vyměnit (radličky / gamma-hroty / SB-sekce). Swifter SM je i přes velké pracovní záběry snadno ovladatelný.
  • Pracovní záběr14,2—18,2 m

Napište nám