Dotaz k produktu Samochodné řezačky řada 9000:
/zemedelska-technika/sklizeci-rezacky/samochodne-rezacky-rada-9000
John-Deere-9000-top-image.jpg
Výkon bez kompromisů

Samochodné řezačky řada 9000

Poptat předvedení
  • Maximální výkon460—713 kW
  • Maximální výkon625—970 k
  • Délka řezanky3—26 mm

Výjimečnost stavící na vývoji

Řada 8000 zvedla laťku kvality v kategorii sklízecích řezaček – skutečný příběh úspěchu od prvního dne. Na těchto základech jsme dále stavěli ve snaze pomoci vám produkovat vysoce kvalitní siláž ještě efektivněji – výsledkem je řada 9000!

DYNAMICKÝ TOK MATERIÁLU
Kanál pro tok materiálu ProStream byl zkonstruován z velmi odolných komponentů schopných snést ještě vyšší výkon motoru a kapacitu průchodnosti materiálu přesahující 400 tun za hodinu. Hladký, zvolna klenutý oblouk kanálu minimalizuje odpor a umožňuje tak rovnoměrný tok plodin při nižším opotřebení.
HARVESTMOTION
Náš nový výkonnostní koncept přidává podstatně více průchodnosti při optimalizované rychlosti součástí, což umožňuje perfektní sladění výkonové dynamiky při nízkých otáčkách motoru, důsledkem čehož je nízká spotřeba paliva.
INTELIGENTNÍ ŘÍZENÍ KVALITY ŘEZANKY
Laboratoř HarvestLab 3000 měří a zaznamenává obsah sušiny i dílčích složek v reálném čase, a nabízí tak řesnou analýzu kvality siláže.

Videogalerie

Související články

První předaná řezačka řady 9000!
Minulý týden si v Zemědělském družstvu Senice na Hané odbyla premiéru sklízecí řezačka John Deere 9600i. Jedná se o první stroj řady 9000 předaný v České republice. Řezačka je vybavena systémem HarvestLab 3000, který umožňuje analýzu výnosu sklízeného materiálu, automatické nastavení délky řezanky v závislosti na sušině, stacionární využití při rozboru siláže a také možnost využití na aplikační cisterně za účelem rozboru aplikované kejdy nebo digestátu. Pro sklizeň kukuřice je řezačka vybavena desetiřádkovým adaptérem 475 Plus.
Číst více
Mám zájem Zavřít
Marek Fikejs
Marek Fikejs
produktový specialista pro řezačky a postřikovače
Telefon 725 687 275
E-mail marek.fikejs@stromc.cz